ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
więcej ->

 
 

Nastepca F-16

http://newsroom.gery.pl/notka,15460,Nastepca_F16.html

Następca F-16
PJ, 06.12.2006 19:58
Najdroższy na świecie projekt wojskowy, F-35 Joint Strike Fighter, w tym tygodniu wzbije się w swój dziewiczy lot.
Myśliwiec typu stealth produkcji angielsko-amerykańskiej, którego budowa pochłonęła 276,5 miliarda dolarów, wejdzie w skład sił powietrznych USA, Wielkiej Brytanii i kilku innych armii. Stany Zjednoczone zamówią większość wyprodukowanych przez zakłady Lockheed Martin maszyn. Do roku 2027 U.S. Army ma ich mieć na wyposażeniu 2400 sztuk. Wielka Brytania kupi 138 sztuk.
„Jestem optymistycznie nastawiony, powinniśmy zobaczyć go w powietrzu w poniedziałek” – mówi generał David Heinz. Według niego pierwsze loty odbędą się w okolicach Fort Worth w Teksasie. Testy nowego samolotu zależą od warunków pogodowych, gdyż armia chce filmować każdą sekundę lotu.
Jednosilnikowy myśliwiec, kosztujący 45 milionów dolarów za sztukę, ma zastąpić starzejące się F-16 i F/A-18 Hornet. W Wielkiej Brytanii F-35 używane będzie przez RAF, natomiast droższą wersję przystosowaną do lądowania na lotniskowcach (pionowego startu), otrzyma Royal Navy. Samolot wejdzie też do służby w Australii, Danii, Holandii, Norwegii, Turcji, Kanadzie i Włoszech.
Mimo sporego przekroczenia kosztów projektu, gen. Heinz spodziewa się sporych zamówień, sięgających około 3100 sztuk.
6 grudzień 2006

Goska 

  

Archiwum

Przelewanie z pustego w próżne
marzec 23, 2004
www.krakow.pl
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
W pogoni za pewnym zyskiem, czyli "gospodarka" spekulacji
lipiec 5, 2002
Zbigniew Żukowski
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pamięć o generale Sikorskim i IV Rzeczypospolita
listopad 13, 2007
Dorota
Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
Lech Wałęsa za światowym rządem
wrzesień 30, 2004
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
O nosie i tabakierce, czyli o pomocy wszechstronnej
marzec 31, 2008
Marek Jastrząb
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media