ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
więcej ->

 
 

Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.

Socjolodzy mówią dzisiaj o „Demokracji Mediów“, a właściwie o „Mediokracji“. W rzeczy samej, przy pomocy mediów w t.zw. „otwartym społeczeństwie“ jest wszystko możliwe, bez nich względnie przeciw nim, nie można dzisiaj nic zdziałać. Od długiego już czasu nie orientują się przeróżne towarzystwa i społeczeństwa oraz osoby prywatne a nawet partie polityczne w sprawach polityki i zagadnień socjalnych według partyjnych programów a nawet konstytucji, czyli na rzekomych podstawach demokracji : egzekucji, legislacji i jurysdykcji, lecz według tego czym świecą im przed oczami media. Znane ogólnie pojęcie „ulubieniec mediów“ w odniesieniu do osób lub grup użyte w sensie negatywnym czy pozytywnym załatwi każdego polityka lub partię, względnie wprowadzi największego durnia na piedestał. Władza się przesunęła, związki zawodowe, partie, inne organizacje a nawet kościół nie mają w otwartym konflikcie żadnej szansy jeżeli media wystąpią przeciw nim. Głośna swego czasu sprawa rzekomych czy prawdziwych księży homoseksualistów jest tego przykładem. Gdyby postępowanie mediów i władza prowadziły do większej demokracji, względnie występowały w jej obronie, dałoby się jeszcze żyć. Tego jednak się nie robią. Twórcy programów publicystycznych i dzienników jak i dziennikarze gazet nie są niezależni, a szczególnie nie są nimi w demokracji. Muszą chodzić na smyczy koncernów medialnych za którymi stoi dużo pieniędzy, pracują na zasadzie „kto dużo płaci ten decyduje“. To co piszą i przekazują (TV) nie jest wyrazem ich niezależnego myślenia tylko wypocinami zniewolonego(forsą) umysłu, pospolitego tchórzostwa, braku charakteru i moralnego upadku. Na prawdziwe niezależne pismo nie może już żaden wydawca sobie pozwolić, zostanie w najlepszym wypadku zaszczuty i doprowadzony do bankructwa, w gorszym czeka na niego jedna rozprawa sądowa za drugą. Tolerowane jeszcze tu i ówdzie gazety o małym nakładzie finansowane z prywatnych zasobów wydawcy pomijane są milczeniem, nigdzie nie są cytowane i ogólnie nieznane, zwykle też „ostemplowane“ jako reakcyjne czy wprost „nazistowskie.“ Co w tej materii mówią fakty ? W USA w 1981 r. 20 przedsiębiorstw kontrolowało 11.000 Magazynów, siedem lat pó?niej tylko trzy. 15 przedsiębiorstw kontrolują cały rynek medialny w tym rynek gazet, Magazynów, TV, wydawnictw książek i filmów. Szef Telecommunications Inc. (TCI) John Malone twierdzi, że w przyszłości tylko dwa-trzy przedsiębiorstwa będą dostarczać przy pomocy super- informacyjnych–autostrad, wyselekcjonowane wiadomości w formie usług telekomunikacyjnych. Rupert Murdoch potentat wydawniczy osobiście stwierdza : „Monopol jest straszną rzeczą – do z nienawidzenia“.

W BRD nie jest inaczej, miliony czytelników gazet którym oferuje się szeroką paletę wydawnictw nie ma żadnego pojęcia w czyich rękach się znajdują i kto decyduje o ich zawartości. SPD, partia o rzekomym profilu robotniczo-pracowniczym jest jednym z największych właścicieli licznych gazet i redakcji które systematycznie od 1971 skupywała. To powiązanie (państwowej) socjaldemokratycznej partii z niezliczonymi tytułami codziennych gazet jest w BRD jednorazowe, jeżeli we?miemy pod uwagę wpływ jaki może wywierać ta partia na redakcje i dziennikarzy jako ich pracodawca, staje się jasne, że mimo ogromnych finansowych skandali i powszechnej gospodarczej niekompetencji cieszy się ona od 57 lat popularnością oscylującą w granicach 25-40%. Przeprowadzona przed laty ankieta wśród 36.000 zatrudnionych na stałe dziennikarzy i 18.000 t.zw. „wolnych“ żurnalistów wyjaśnia wszelkie wątpliwości, 21.1% określiło się jako „lewicowi- liberałowie“, 19.3% jako „liberałowie“, 16,4 % jako „socjalni demokraci“, 9,8 jako „zielono-alternatywni“ 3,2% jako „socjaliści“. Razem wychodzi 69,6%, a więc dwie trzecie lewicowców. Z tej pozostałej jednej trzeciej 8,1% określiło się jako „chrześcijańscy-demokraci“, 4,6% podało się za „prawicowych-liberałów“ i akurat 2,4% jako konserwatyści. W obliczu tych liczb oraz tego co przestawiłem wyżej, każdy który oczekuje w mediach wyważonej i obiektywnej informacji jest fantastą ! Ten medialny pluralizm jest totalną farsą, a tym samym jest nią również wciskana z każdej i coraz liczniejszych propagandowych tub....„demokracja“! System w którym żyjemy jest do szczętu skorumpowany i stał się w tej formie przeżytkiem. O ideologicznej równowadze nie może być już mowy, ogół czyli naród został wyprowadzony na manowce i ulega degeneracji. Fischer, zielony minister spraw zagranicznych mówił o „kulturalnej większości“ którą jego partia dysponuje, a sekretarz generalny SPD o „strukturalnej większości“, przy czym Fischer miał na myśli myślenie i postępowanie multikulturalne, a ten drugi z SPD strukturalną przebudowę niemieckiego społeczeństwa, co w sumie na jedno wychodzi, dąży się świadomie do rozwalenia niemieckiego narodu i zastąpienie jego narodowościową mieszaniną, czarnych, żółtych i...zielonych. Już bardzo dawno temu komuniści wprowadzili pojęcie „kulturalnej hegemoni“ mając na myśli oczywiście własną hegemonię nielicznych wybrańców wiadomego pochodzenia nad kupą kolorowych bastardów. Przy takiej mieszaninie można przy pomocy mediów zapanować nad ich umysłami i przy zręcznej manipulacji zaprogramować każdy wynik wyborów. Nie jest to katastroficzna wizja jak nie jednemu może się wydawać, to jest współczesna rzeczywistość z daleko już zaawansowanym programem. Wystarczy przejść się po ulicy. W tym medialnym krajobrazie nie potrzeba cenzury do której musiał uciekać się judeo-komunizm, dzisiaj spadkobiercy tego kierunku chodzą w garniturach od Armandiego i ręcznie szytych budapeszteńskich butach, drukują we własnych wydawnictwach, a w redakcjach pracuje pod dyktando za sutym wynagrodzeniem armia zdeprawowanych pisarczyków. To prawo do swobodnej wypowiedzi i obowiązujące prawo do wolnej prasy jest w BRD-owskiej „wolnej demokracji“ kolejną farsą, ta realna władza siedzi za kulisamii, ci na arenie (politycznej) to czystej wody marionetki. Cały ten medialny cyrk spływa wieczór w wieczór z telewizyjnej skrzynki do każdego mieszkania, w którym to serwowanym przedstawieniu - nawet z tą przysłowiową świecą - próżno szukać różnorodność myśli, kontrowersji, pomysłów czy ciekawych politycznych programów, wszystko skrojone na jedną modłę i według jednego scenariusza. Fundamenty dotychczasowej polityki uległy tektonicznym przesunięciom. „Logika Mediokracji wypiera na całej lini partie na skraj wydarzeń“- pisze politolog Thomas Meyer.

Wzrastająca ilość kanałów TV nic nie zmienia, tam gdzie rządzi prawo wolnego rynku, a rządzi też na rynku medialnym (?), powinno się oczekiwać wzrastającą liczbę schowków i niekonformistycznych rubryk, tak nie jest. Tłumaczyć można to tylko tym, że te „niezależne“media są właśnie uzależnione i w całości sprzedajne. „Der Tagesspiegel“,- jedna z.tzw. gazet „niezależnych i „opiniotwórczych“ pisała (27.11.02.) w artykule wstępnym, że Schröder obiecał Izraelowi rakiety przeciwlotnicze w razie gdyby musiał „bronić się przed irackim atakiem“, tymczasem Izrael jest czwartą potęgą militarną na świecie, dysponuje 200 rakietami kontynentalnymi z głowicami jądrowymi, a w Iraku przez 10 lat bombardowało się każdą wykrytą stację radarową i pozycję obrony przeciwlotniczej, oraz inne prymitywne pozycje militarne, codziennie dokonuwało się nad Irakiem loty zwiadowcze, znane był ogólne (beznadziejne) wyposażenie armi irackiej, co absolutnie wykluczało przygotowanie jakiejkolwiek agresji, nie mówiąc już o jej przeprowadzeniu. Przykład ten jest potwierdzeniem totalnego lekceważenia czytelnika, informacyjnego absurdu i umyślnej dezinformacji dokonywanych przez redakcyjnych dziennikarzy- rzezimieszków.

t.v.r.
18 styczeń 2008

Tezlav von Roya 

  

Archiwum

Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta

czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
Rekomendowani
czerwiec 29, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
2006 - był rokiem politycznego szamba, burz i skandali...
styczeń 2, 2007
Zdzisław Raczkowski
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
Czas na kompromisy
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
..PL.jokes..o "fspaniałej" zachodniej cywilizacji. O indyku - ciut jeszcze.
grudzień 19, 2006
Otmieniec.R
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Dobry i zły policjant
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media