ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Bankructwo Ukrainy 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
więcej ->

 
 

Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?




Ciekawy tytuł jest na stronie tytułowej gazety „The Wall Street Journal” z 2go września, 2006. Oto pod dużą fotografią amerykańskiego generała broni, 55cio letniego John’a Abizaid’a, z pochodzenia Libańczyka, mówiącego płynnnie po arabsku, dziś dowódcy wojsk USA na Bliskim Wschodzie, Wschodniej Afryce Azji Centralnej (U.S. Central Command – ponad 200,000 wojska), jest artykuł Greg’a Jaffe’ego jest pod zaskakującym tytułem, wobec stale promowanego pro-izraelskiego stanowiska mediów w USA, a mianowicie: „Nowy Plan Generała Do Walki z Radykalnym Islamem: Dowódca gen. Abizaid każe żołnierzom budować kliniki i wiercić studnie. Czy to dosyć? Trzeba Uczyć się od Hezbollah!”

Artykuł ten pochodzi z bazy amerykańskiej w Afryce, Camp Lemonier, w Dżibouti, niedaleko Etiopii, gdzie od 2002 roku jest specjalna grupa Amerykanów, stacjonowana tam w celu zabijania wojowników Alkaidy. Teraz dołaczyła grupa 1800 saperów, których zadaniem jest budowa klinik, wiercenie studni i budowanie szkół, na terenie pełnym zradykalizowanych muzułmanów, żyjących w nędzy.

Chodzi o ustabilizowanie w Dzibouti rzadu kontrolowanego przez Amerykanów. Na podstawie poprawy poziomu życia ludności, chce się osiągnąć sytuację żeby ludność ta była mniej antagonistyczna z powodu akcji anty-terrorystycznych, połączonych z łapankami ulicznymi i stosowaniu metod wypróbowanych przez Żydów w Izraelu, w celu wymuszania informacji z aresztowanych i werbowania donosicieli. Świat oglądał te procedury na fotografiach z więzienia Abu Gharib pod Bagdadem.

Seymour Hersh autor książki „Łańcuch Komendy” („Chain of Command) i generał Janis Karpinski autorka książki „Armia Kobiety” („One Woman’s Army”) opisali w swoich książkach, jak generał Sanches przyzwalał na tortury, za wiedzą swego dowódzcy, generała Abuzaid’a i jego przełożonego ministra Rumsfelda, jak też prezydenta Bush’a, jako naczelnego dowódcy w „globalnej wojnie przeciwko terrorowi.”

Polowania na prawdziwych i domniemanych terrorystów często są prowadzone za pomocą robotów czyli automatycznych małych samolotów, które przekazują telewizyjny obraz i mają wyposażenie do strzelania pocisków do podejrzanych obiektów, jak na przykład, samochód terenowy z sześciu pasażerami, spalony doszczętnie na pustyni w prowincji Marib, w Jemen’ie, przez tak zwany U.S. Predator drone” w 2002 roku.

Z Jemenu wywodzi się rodzina Osama bin Laden’a, a w klatkach amerykańskiego więzienia w Gauntamo Bay na Kubie, jest według Jaffe, w bezterminowym areszcie 106 Arabów z Jemenu. Obecnie ludność Jemenu żyje w nędzy i ambasador amerykański popiera tam program Abusaid’a wzorowany na Hezbollah. Istnieje różnica polegająca na tym że w Lbanie od początku członkami Hezbollah byli Arabowie Libańczycy-patrioci walczący przeciwko zbrodniom Izraela dokonywanym na Arabach a Amerykanie są intruzami.

Zbrodnie Izraela są umożliwiane pomocą materialna i polityczna Waszyngtonu, podczas gdy w Jemenie Amerykanie są przybyszami głoszacymi, że jakoby „Izrael ma prawo bronić się” i pod przykrywką obrony grabić i niszczyć ziemie Arabów w Palestynie i w Libanie co z koleji wzbudza oburzenie przeciwko Amerykanom w świecie islamu.

Abuzaid widział w Libanie jak Hezbollah rozwinęła się, organizując opiekę społeczną, działalność polityczną i ruch oporu przeciwko okupacji Libanu przez Izrael. Strategia generała Abuzaida naśladuje metody Hezbollah, studiowane przez niego w Libanie. Teraz Abuzaid stosuje je w bazie amerykańskiej w Horn of Africa, Camp Lemonier, Dżibouti i dyryguje tymi działaniami z amerykańskiej kwatery głównej w Qatar’ze.

Abuzaid stara się korzystać z doświadczenia sławnego agenta brytyjskigo T. E. Lawrence’a, znanego w literturze jako „Lawrence of Arabia,” który starał się wokorzystywać Arabów dla imperium brytyjskiego, w taki sposób, żeby myśleli „że walczą o swoją sprawę.” Teraz w Amerykanie mówią „że pogodzą się z niedoskonałą demokracją w Iraku ponieważ stabilizacja i bezpieczeństwo są najważniejsze.”

Jak długo Arabowie są przekonani, że Amerykanie chcą zrabować ich ropę naftową i gaz ziemny, a jednocześnie gdy Waszyngtona afiszuje się, że najważniejszym i głównym sprzymierzeńcem USA jest Izrael to trudno jest o zdodę z Arabami. Zwłaszcza że Izrael chce z pomocą Ameryki zachować swój monopol nuklearny na Bliskim Wschodzie i zdobyć hegemonię „od Nilu do Eufratu.” Tak więc naśladowanie metod Hazbllah przez Amerykanów niewiele może zdziałać jak to widać w Iraku, gdzie następuje celowa brutalizacja ludności, podobna jest do tego, co się działo w Ameryce Centralnej.

www.pogonowski.com
3 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

LaRouche o najważniejszych kwestiach po wyborach 7 listopada
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Po prostu uporządkować
lipiec 30, 2008
Artur Łoboda
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
Puzle w skrablach
sierpień 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sfałszowane referendum
czerwiec 23, 2003
przesłała Elżbieta
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rosja zbroi się
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Korupcja przyczyną kryzysu
listopad 5, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media