|
Czy temat katastrofy znów zamieni się w szopkę?
|
|
W latach 2010 - 2013 wielokrotnie wzywałem do odłożenia kwestii zbadania przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem, bo nie dysponowaliśmy większością dowodów w sprawie, a międzynarodowa polityka była nieprzychylna wobec tego tematu.
Inaczej mówiąc - ewentualne ujawnienie rosyjskiego sprawstwa - byłoby ogromnym ciosem w interesy niemiecko - rosyjskie.
Jestem daleki od oglądania się na opinię obcych - w wewnętrznych sprawach Polski.
Niezależnie od tego - trzeba mieć świadomość WSZYSTKICH zdarzeń mających wpływ na kwestię wyjaśnienia katastrofy pod Smoleńskiem.
Pierwsza, bardzo poważna przestroga - powinna dotyczyć niewyobrażalnego - międzynarodowego cyrku z uczestnictwem w pogrzebie Lecha Kaczyńskiego i rzekomym niebezpieczeństwem dla lotów samolotów - wynikającym z wybuchu wulkanu na Islandii.
Z tego powodu sparaliżowano ruch lotniczy w Europie - na 10 dni.
Przewoźnicy ponieśli ogromne straty tylko dlatego, że przedstawiciele Państw Zachodnich i Prezydent Stanów Zjednoczonych wycofali się z uczestnictwa w pogrzebie Lecha Kaczyńskiego i przez 10 dni udawano, że pyły wulkanu zagrażają bezpieczeństwu lotów.
Nie podlega najmniejszej wątpliwości, że był to wielki - międzynarodowy cyrk - na potrzeby naiwnych.
Istnieją przecież pociągi i samochody. Istnieją samoloty śmigłowe, które są odporne na wydumane zagrożenia pyłu wulkanicznego.
Od żenującego spektaklu z rzekomą szkodliwością wulkanu - dla lotów odrzutowców - wiele ważniejszy jest dowód zbudzenia WTC.
Na oczach miliardów ludzi zdetonowano od środka dwa potężne budynki i cały czas wmawia się ludzkości, że same się zawaliły.
Putin doskonale wie: kto to zrobił i dlatego zapewne - na jego żądanie odstawiono cyrk przy okazji pogrzebu Lecha Kaczyńskiego.
Obecna - międzynarodowa nagonka na Polskę - nie jest skutkiem donosicielstwa PO i Petru.
Przestańcie być naiwni!
PO się nie liczy, a i Petru jest tylko lokajem, który realizuje powierzone mu zadania.
Jak - mogliśmy się przekonać w ostatnim czasie- dziennikarze zachodni są bardziej dyspozycyjni - niż miało to miejsce w Polsce - pod rządami PO.
Ataki na Polskę nie są więc ich własną inicjatywą, lecz realizacją polityki ich krajów wobec Naszego Rządu.
Świadomość, że największe państwa europejskie są nieprzychylne Polsce - o ile nie będziemy pachołkami Zachodu, powinna być poważnym ostrzeżeniem i aksjomatem politycznym Rządu Beaty Szydło.
Myślący człowiek ograniczy w takiej sytuacji pole ewentualnych ataków. Zminimalizuje ilość wrogów i skoncentruje się na najważniejszych zadaniach dla Polski.
Rząd Beaty Szydło robi dokładnie na odwrót.
Od skutków politycznych - wiele ważniejszy jest medialny przekaz i socjotechnika prania mózgów.
Powrót tematu Smoleńska - na pierwsze strony gazet - będzie z pewnością doskonale wykorzystany przez wrogie PiSowi siły.
Czy o to chodzi Jarosławowi Kaczyńskiemu i Beacie Szydło?
Czy doświadczenia pierwszego Rządu PiS, czy historia nic ich nie nauczyła?
|
|
4 luty 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
|
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
|
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Odwracanie uwagi od bieżących problemów
listopad 4, 2005
PAP
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The infection
październik 24, 2006
|
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zgromadzenie Religijne krytykuje "Mapę drogową"
maj 24, 2003
przesłała Anetka
|
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ważne Powody Zagrożenia USA
lipiec 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
|
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
|
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
|
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
|
|
|