ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
więcej ->

 
 

Gwałcenie Praw Obywatelskich

 

W filmach amerykańskich czasów wojny, cechą charakterystyczną było sprawdzanie przez Gestapo dowodów osobistych. Obecnie ma być to stosowane w USA, w ramach aparatu bezpieczeństwa, tak zwanego Homeland Securiy, pod Michael'am Chertoff'em, żydowskim prawnikiem znanym z legalizowania tortur, zwłaszcza w aresztach utrzymywanych przez firmę Halliburton, której dyrektorem był Dick Cheney, obecnie ko-prezydent USA "nadzorca marionetki," czyli Bush'a, według artykułu Paul'a Craig'a Roberts'a, byłego wiceministra skarbu USA i redaktora "The Wall Street Journal."
 
Artykuł ten opublikowany 28go stycznia, 2008 w AntiWar.com, nosi tytuł: "Wolność Ameryki Słania się nad Przepaścią," dzięki gwałceniu konstytucji przez rząd prezydenta "Bushchenney." Bez zupełnie nowego i jak dotąd nieznanego osobistego USA, "dowodu osobistego," w bliskiej przyszłości, Amerykanie nie będą mogli wchodzić na lotniska lub do urzędów. Jest to nowość w USA, gdzie do niedawna ludzie legitymowali się po prostu prawem jazdy samochodem lub metryką.
 
Roberts uważa, że neokonserwatyści w rządzie i w obydwu partiach, nie chcą żeby w Ameryce było wolne społeczeństwo i teraz zabierają obywatelom wolność, tak jak zlikwidowali niezależność mediów. Wolni i dobrze poinformowani obywatele, przeszkadzają żądnym władzy w spełnianiu ich syjonistycznych i globalistycznych planów.
 
Obenie władza wykonawcza w USA nie potrzebuje kongresu i rządzi za pomocą przepisów, które są dopisywane do ustaw przez Bush'a, przy składaniu przez niego podpisu prezydenckiego. Ministerstwo sprawiedliwość już wydało dekrety, że prezydent nie musi przestrzegać statutów i zakazów tortur oraz konwencji genewskich.
 
Akumulacja takich dekretów usuwa dotychczasowe sprawdziany i jawność działań rządu. Zmniejsza to odpowiedzialność prezydenta, przy stałym powiększaniu jego władzy i zmniejszaniu znaczenia władzy ustawodawczej. Dzisiejsza sytuacja jest bez precedensu w historii USA, według profesora prawa Yale University, Oona Hathaway.
 
Tak więc, kiedy Bush dyktuje przepisy, nie grozi mu dymisja ze stanowiska prezydenta przez sąd senatu, dzięki poparciu lobby Izraela i przemysłu zbrojeniowego. Demokratom, na wypadek ich zwycięstwa w wyborach, taka sytuacja nie przeszkadza i są gotowi nadal służyć osi USA-Izrael, oraz tolerować gwałcenie praw człowieka, w Palestynie.
 
Polacy szczególnie powinni pamiętać o pogwałceniu praw ludzkich dziewięciu Polaków, którzy w wyniku pogromu Kieleckiego, 4 lipca, 1946, zainscenizowanego przez NKWD i bojówki syjonistyczne, zostali skazani na śmierć, mimo udowodnionego faktu, że żaden z nich nie był obecny na miejscu zbrodni w Kielcach, w czasie mordów dokonywanych na Żydach, przez żołnierzy służb specjalnych, pod okiem aparatu terroru Jakuba Bermana.
 
Rehabilitacja niewinnych Polaków straconych w Kielcach w kilka dni po zbrodniach NKWD w lipcu 1946 roku, powinna być przeprowadzona na podstawie śledztwa i ustalenia całej prawdy.
Zbrodnia kielecka była jednym z ogniw podobnych zbrodni w krajach satelickich, w samym Budapeszcie było ich cztery, w czasie przygotowań do stworzenia państwa syjonistycznego w Palestynie. Działo się to za pomocą psychozy strachu Żydów, wypędzanych z miejsc zamieszkania w Europie wschodniej, w celu skupienia ludności żydowskiej w Palestynie, przed wnioskiem o stworzenie państwa Izrael, przez ambasadora sowieckiego przy ONZ,, Andrej'a Gromyki, w marcu 1947.
 
Obecnie J. T. Gross żeruje na psychozie strachu tamtych czasów i stwarza propagandę antypolską, na rzecz żydowskiego ruch roszczeniowego, w formie zupełnie fałszywych opisów tamtych czasów w książce "Strach," poprzedzonej przez równie kłamliwą książką "Sąsiedzi," oraz wcześniejszą książkę pod tytułem "Upiorna Dekada 1939-1949," która jest poświęcona absurdalnym dowodom, że Polska znalazła się pod rządami komunistów, jakoby "z powodu polskiego antysemityzmu."
 
Podobnie do czasów powojennych w Polsce obecne wprowadzanie w życie ideologii nekonserweatystów-syjonistów zmienia USA w państwo policyjne, według ideologii stworzonej przez trockistów, Żydów nowojorskich, nawróconych na radykalny syjonizm. Żydzi ci chcieli permanentnej wojny o komunizm, do której nawoływał Leon Trocky. Teraz chcą oni za pomocą podobnie permanentnej wojny, tym razem w przez narzucanie narodom "demokracji fasadowych," nadających się do zakulisowego sterowania przez radykalnych syjonistów jak to czyni otwarcie lobby Izraela w Waszyngtonie. Dlatego artykuł opublikowany 28go stycznia, 2008 w AntiWar.com, przez Roberts'a nosi tytuł: "Wolność Ameryki Słania się nad Przepaścią."


WWW.pogonowski.com
30 styczeń 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (6)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
O BANANACH I OPOZYCJI... i jeszcze raz o bananach
styczeń 9, 2003
Artur Łoboda
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
Gdy inteligenci maszerują
maj 24, 2007
RAZ
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
POLSKA - UNIA 8
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Sprawiedliwość w piekle (Zabójstwo Saddama Husajna)
styczeń 9, 2007
Jacek Zychowicz
¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
Masoneria (2)
ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU

listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi
sierpień 9, 2006
Tłum.: Paweł Michał Bartolik.
MSP chce sprzedać 25-30 proc. PKO BP na GPW w 2003 r.
czerwiec 28, 2002
PAP
Polacy znów oskarżeni o zbrodnie i pogromy
październik 30, 2004
Dr Stefan Pagowski
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
Będzie lepiej, chociaż gorzej"
maj 23, 2003
Piotr Kublicki
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Szumu medialnego ciąg dalszy
marzec 17, 2005
Mirosław Naleziński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media