ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
więcej ->

 
 

Tylko 21 postępowań karnych wobec polskich maklerów

W prokuraturach na terenie całej Polski prowadzonych jest obecnie 21 postępowań karnych, które związane są z nieprawidłowościami wykonywania zawodu maklera papierów wartościowych - podał w poniedziałek Marek Szuszkiewicz z KPWiG.

"Obecnie prowadzonych jest w prokuraturach w Polsce 21 postępowań karnych związanych z postępowaniami, które prowadził Departament Domów Maklerskich w KPWiG" - powiedział na poniedziałkowym spotkaniu z dziennikarzami Marek Szuszkiewicz, dyrektor departamentu DM.

Dodał, że postępowania te dotyczą nieprawidłowości związanych z wykonywaną pracą przez pracowników domów maklerskich. Podkreślił jednak, że postępowania te nie obejmują spraw związanych z manipulacjami kursem papierów wartościowych.

"W ubiegłym roku przesłaliśmy również jedno zawiadomienie do GIIF-u dotyczące procederu prania brudnych pieniędzy " - powiedział Szuszkiewicz.

Dodał, że KPWiG wspólnie z Generalnym Inspektorem Informacji Finansowej (GIIF) pracuje obecnie nad stworzeniem wspólnych procedur kontroli w sprawie zawieranych w domach maklerskich podejrzanych transakcjach.

"Chcemy również zorganizować szkolenia dla pracowników domów maklerskich, aby byli wyczuleni na ten problem" - powiedział.

W 2002 roku KPWiG przeprowadziła 23 kontrole kompleksowe oraz 27 postępowań uproszczonych w domach i biurach maklerskich.
13 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

" Wyzwalanie "
kwiecień 13, 2003
Wojciech Wlazlinski
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
Czy istnienie ONZ jest zagrożone?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (2)
listopad 14, 2003
Leszek Skonka
Who Rules Ukraine?
luty 7, 2007
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Bauer chce kupić RMF
październik 27, 2006
PAP
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupi tylko ma pewność
wrzesień 7, 2002
Jan Kasprowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media