ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niemiecka "prawda". Wyznania niemieckiego dziennikarza 
13 styczeń 2016     
Wskaźniki urodzeń w ciągu ostatniego roku na Tajwanie spadły o 23% po ślepym posłuszeństwie wobec szczepionek przeciw kowidowi 
5 lipiec 2022      Ethan Huff
Ukraina pionkiem na „Wielkiej Szachownicy” 
26 kwiecień 2022      Rick Sterling
Facebook szpieguje ciebie dla rządu. 
8 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Super Kopernikańska Rewolucja? 
25 lipiec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzie na świecie ciągle głupieją i jest to już stały trend 
3 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Wpływ ekspozycji na pola elektromagnetyczne na system obrony przeciwutleniającej 
14 maj 2021     
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część druga 
10 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Dziesiąte Wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
18 grudzień 2014      Artur Łoboda
Milion funtów i wojna bez końca 
20 październik 2025      J. RICARDO MARTINS
"Rzeczpospolita Reaktywacja" - kiedy emisja w TVP o 20-tej? 
27 czerwiec 2020     
Wzrost pola magnetycznego generowanego przez nadajniki naziemne w Polsce - w ostatnim okresie 
22 sierpień 2020      Artur Łoboda
31 stycznia 2022 - rebelia w Kanadzie trwa dalej 
31 styczeń 2022     
KRYTYK I POETA - część piąta  
16 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zanim Polacy pozwą Sądy za bezprawie...? 
12 luty 2024     
Szkodliwość wiatraków 
22 styczeń 2023     
Szumowski pod respirator!!!!!!! 
28 wrzesień 2020      Artur Łoboda
5 najważniejszych metod zaangażowania FDA i CDC w ludobójstwo Amerykanów podczas plandemii Covid-19  
25 kwiecień 2024      SD Wells
Merkel odeszła! 
2 styczeń 2022      Roberto J. De Lapuente
Prof. Amos Goldberg: „Tak, to ludobójstwo” 
25 maj 2024     

 
 

Sukces dyplomatyczny dogorywającego państwa polskiego.


Na uwagę zasługuje rzadka sekwencja poprawnych działań państwa polskiego, a zwłaszcza organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, związanych z osobą Ahmeda Zakajewa, obywatela Federacji Rosyjskiej narodowości czeczeńskiej.
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zatrzymanie-zakajewa/media-to-chwyt-ponizej-pasa-dla-moskwy-beda-reperk,1,3690697,wiadomosc.html

1. Najpierw został aresztowany przez policję na podstawie międzynarodowego listu gończego który na terenie Europy, zgodnie z zasadami OBWE, ma rygor natychmiastowej automatycznej wykonalności. Federacja Rosyjska należy do OBWE.
2. Zgodnie z obowiązującą zasadą nadzoru niezależnej (...) prokuratury nad policją został przekazany przez policję prokuraturze.
3. Prokuratura zdążyła zaznaczyć swoją rzekomą niezależność podejmując decyzję o osadzeniu AZ w areszcie. Pozorując że Polska nie jest krajem policyjnym, a krajem praworządnym przestrzegającym prawa człowieka, a w szczególności respektującym zasadę domniemania niewinności, poinformowała AZ że jest to decyzja nieprawomocna i musi być zatwierdzona przez niezawisły (...) polski sąd.
4. Niezawisły polski sąd zwrócił uwagę że podsądny AZ posiada międzynarodowy dokument podróżny wystawiony przez władze Wielkiej Brytanii, członka UE, w którym jest uznany za Uchodźcę Konwencyjnego, to jest za (skrótowo) osobę przebywającą poza krajem swego pochodzenia z pobudek wyższych, a nie mogącym skorzystać z opieki kraju pochodzenia z uzasadnionej obawy prześladowań. Status przyznany przez jeden kraj UE jest ważny w pozostałych, bo wszystkie kraje UE są sygnatariuszami Konwencji Genewskiej. Federacja Rosyjska nie jest (podobnie jak USA, Izrael, Chiny, Turcja...)
5. Uwolnienie AZ bez kaucji ma być dowodem że Polska respektuje unijne zasady. Jednocześnie jest świetną okazją dla poprawienia opinii polskich służb i międzynarodowego zalegalizowania idiotycznych decyzji paranoicznych rusofobów braci Kaczyńskich. Według moich szacunków ponad 50% przypadków przyznania statusu UK przez kraje UE obywatelom narodowości czeczeńskiej zostało orzeczonych w Polsce. Polski motłoch nie zdawał sobie sprawy z tych wynaturzeń i nie budziły one tyle kontrowersji co nazwanie skrzyżowania Alei Jerozolimskich i Popularnej Rondem Dudajewa http://warszawa.wikia.com/wiki/Rondo_Dudajewa
Teraz Polska będzie się domagać aby na zasadzie wzajemności orzeczone w Polsce przypadki przyznania statusu UK były respektowane w innych krajach UE, m.in. w Wielkiej Brytanii.

Sprawa byłaby banalna i rutynowa gdyby nie wydarzyła się w kraju w którym: prokuratorzy ciągle cieszą się immunitetem, chirurg tak wybitny że mu się nie opłaca sprzedawać dóbr przydzielanych administracyjnie został pojmany przez anonimowych bandytów w kominiarkach na terenie stołecznej kliniki i osadzony w areszcie na podstawie pomówień motłochu i niedouczonego fanatyka Zbigniewa Ziobry, głupkowaty sąd wyznaczył astronomiczna kaucję, a wytypowani sklerotycy z Sądu Najwyższego przed zdechnięciem sabotują poczynania europejskiego trybunału decydując o przekazaniu sprawy absurdalnych oskarżeń do ponownego rozpatrzenia przez sąd najniższej instancji...Na ekspertyzy sądy wydały już miliony, ale sklerotycy opierają się tylko na jednej, tej należącej do bliskiego im Zbigniewa Religi
http://www.wujekdobrarada.pl/wp-content/uploads/2007/02/religa_jaruzelski_1maja1988-copy.jpg
który chciał stworzyć wakat aby zatrudnić na prestiżowym stanowisku swego syna...

18 wrzesień 2010

tłumacz, wynarodowiony. 

  

Komentarze

  

Archiwum

„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
Piaskownica
wrzesień 9, 2007
Marek Olżyński
"Antysemicka" Europa
listopad 1, 2003
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Odzyskanie niepodległość Polski i Polska dwudziestolecia
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
Deska w pejzażu
luty 4, 2007
Zygmunt Miedziński
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
"Jak sępy czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy"
luty 21, 2003
PAP
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
Hollywood wspiera Izrael
sierpień 30, 2006
bibula
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media