|
Wałęsa na pogrzebie G. Busha. Jaki debil doradził mu strój pogrzebowy?
|
|
http://telewizjarepublika.pl/biedny-zagubiony-walesa-nie-moze-sie-odnalezc-w-waszyngtonie,73500.html
To, że Wałęsa się nie mógł odnaleźć mnie nie dziwi. Uroczystość zgromadziła tysiące gości z całego świata. na filmie widać jak szuka jakiegoś swojego (zapewne opisanego) miejsca, a nikt mu go nie wskazuje.
Dlaczego?
Pewnie obsługa tych uroczystości oceniła, że to jakiś chory umysłowo człowiek zaplątał się między ławkami, albo jakiś bezdomny przez pomyłkę tam trafił.
Przecież żaden prezydent, ani zaproszony gość nie mógłby przecież przybyć na uroczystość pogrzebową głowy mocarstwa USA w bawełnianym wycieruchu z nadrukiem KONSTYTUCJA! Jeśli Wałęsa pojechał tam, żeby skompromitować siebie (a miał tam ponoć wiele wykładów) to udało mu się w 200%. Bo przy okazji skompromitował Polskę.
Jednak niezbadane są wyroki Boskie. Może ten incydent otworzy ślepcom oczy - Wałęsa z konstytucją na pogrzebie. Czy jest bardziej żałosny widok? Żałosna konstytucja spreparowana przez Kwaśniewskiego w interesie naszych wrogów i Wałęsa, który ją promuje na swoim opasłym brzuchu na pogrzebie G. Busha.
Tego też by Bareja nie wymyślił .... Wałęsa, bohater robotniczego zrywu "SOLIDARNOŚCI", SYNONIM ANTYKOMUNISTY, który "sam obalił komunę" w Polsce, łazi po USA w komunistycznej konstytucji.
|
|
5 grudzień 2018
|
|
Alina
|
|
|
|
Rafał Ziemkiewicz napisał
"A jednak - zrobił to? Poszedł tam w tym wieśniarskim tiszercie? "
Panie Ziemkiewicz! Nie znam nikogo ze wsi, kto poszedłby na pogrzeb w tiszercie!!!!
Przecież w wałęsowym tiszercie chodzą tylko KODomici, PO-owcy, UB-ecy, SB-ecy, Nowoczesna.dzicz, i cała swołocz, która nie przeczytała i nie rozumie zapisów tej konstytucji. To wszystko mieszka w wielkich miastach, głosuje na złodziei i zbrodniarzy, nie podoba się im Kościół Katolicki, katolicyzm, patriotyzm, polskość, nasze zwyczaje, kultura, historia i przyzwoitość. Ten tiszert to obciach wielkomiejski, UB-ecki, prawniczy. PO-owski, obciach nowoczesnej.dziczy.
Na wsi, gdzie teraz akurat przebywam nikt takiego badziewia by nie włożył, szczególnie na pogrzeb. |
|
2018-12-06
Alina
|
|
|
|
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
|
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
|
Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
|
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Deficyt budżetu po czerwcu wyniósł 62,5%
lipiec 17, 2002
PAP
|
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
|
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
|
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Polska sie rozwija, tylko nie wiem dlaczego
ucikaja z niej nawet bezdomni i to w towarzystwie duszpasterza?
październik 31, 2006
Patriota
|
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
|
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Ameryka pod rządami fundamentalistów protestanckich?
listopad 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
|
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Jak nie białe, to brunatne
lipiec 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
|
|