|
Bydło w togach gorsze od zwierząt
|
|
Dajcie mi sędziego, a udowodnię jego przestępstwa!
Uczciwi ludzie prędzej - czy później odejdą z tego zdemoralizowanego środowiska. Dlatego jestem pewien, że KAŻDY z manifestantów tak zwanego "Marszu tysiąca tóg" mógłby być postawiony przed sprawiedliwym Sądem.
Ponad dwadzieścia lat temu w miejscowości Myślęcinek pewien Sędzia zabił na przejściu dla pieszych człowieka.
Skorumpowana Prokuratura sfałszowała sekcję zwłok - by dowieść, że pieszy był pijany. I na tej podstawie uznała, że przejechanie człowieka na przejściu dla pieszych nie jest przestępstwem.
Kilka lat późnieź sędzia-przestępca wystąpił przeciwko rodzinie zabitego z pozwem o odszkodowanie za "uszkodzenie" przez ciało zabitego samochodu - którym jechał.
Później okazało się jeszcze, że ten Sędzia szantażował właściciela prywatnej firmy i w tej sprawie wpłynęło zawiadomienie do Prokuratury.
Jednak "kasta" jest solidarna i nie znalazłem żadsnej informacji - by ten przestępca w todze odpowiedział za swoje czyny.
23 lata temu przeprowadzono wśród studentów Wydziałów Prawa na polskich uczelniach sondaż, bądź badania społeczne.
Jedno z pytań brzmiało:
"czy w interesie swojego klienta byłbyś gotowy do złamania Prawa?"
Przytłaczająca większość studentów Wydziałów Prawa odpowiedziała twierdząco.
Pamiętam jak w latach PRL prowadzone były różne "badania socjologiczne" wśród studentów.
Ich treść była tak skonstruowana, by sprawdzić: czy osobnik nadaje się do ewentualnej pracy w Służbie Bezpieczeństwa.
Z dzisiejszej perspektywy wydaje mi się, że to badanie z 1997 roku służyło sprawdzeniu: czy student będzie kontynuował tradycje stalinowskiego sądownictwa?
|
|
13 styczeń 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Żądanie rekompensaty za polskie straty wojenne w ludziach
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
|
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
|
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
|
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
|
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji...
wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
|
"Bardziej swobodnie"
kwiecień 27, 2003
zaprasza.net
|
Urzędy zapłacą za błędy
maj 22, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
|
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
|
Nocna zmiana – czy nocna zdrada?
kwiecień 26, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
|
Tusk: referendum w sprawie zmian w konstytucji
czerwiec 6, 2004
|
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
|
Jak Polak z Zydem
luty 15, 2007
Jerzy Malinski
|
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
|
"Wojna ostateczna" zagraża światu z powodu "Tarczy" w Polsce
grudzień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dezodorant czy mydło? - Agencje PR dla zmiany wizerunku koropracji lekarskiej
styczeń 25, 2006
Adam Sandauer
|
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
|
|
|