ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Każdy mierzy swoją miarą 
9 listopad 2020      Artur Łoboda
Szwajcar z doktoratem z immunologii i wirusologii twierdzi: rzekomy wirus Corona Killer to nonsens 
30 styczeń 2022     
Wie hätte die Menschheit dies zulassen können? 
10 październik 2020      Artur Łoboda
Święty Jan Paweł II i cierpienie 
17 maj 2020      Paweł Ziółkowski
W czyim interesie Kościół mąci? 
3 kwiecień 2016      Artur Łoboda
„Złote Serca” A Nie „Złote Żniwa” 
15 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Włoska Komisarz Policji ma odwagę przeciwstawić się kowidowej (żydowskiej) tyranii 
29 wrzesień 2021     
Prawie nikt na Haiti nie zmarł z powodu Covid-19, ponieważ prawie nikt tam nie został „zaszczepiony” 
5 wrzesień 2023      Ethan Huff
Polskość to wielokulturowość 
30 grudzień 2017     
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część ósma 
31 maj 2022      Zygmunt Jan Prusiński
„Tarcza” nie dobra dla zdrowia, według Czechów 
20 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Miliony ofiar w Afryce? 
29 maj 2020      Artur Łoboda
DWADZIEŚCIA PIĘĆ ZASAD DEZINFORMACJI Tłumaczenie: Andrzej Suda  
1 luty 2019      Andrzej Suda
Fałszywe flagi i walka o prawdę: „Shadows of Deception” Jeffreya Prathera 
1 styczeń 2026      Ramon Tomey
Gojskość PiS 
22 styczeń 2020     
Ludzie mysla, ze to duch 
28 czerwiec 2010      Goska
"Obrońcy demokracji" 
14 sierpień 2017     
Które AGH "odcina się" od swojego pracownika?  
23 październik 2014      Artur Łoboda
"Walka o pokój" 
20 listopad 2016     
Petryfikacja 
30 marzec 2015      Artur Łoboda

 
 

Poseł do parlamentu Finlandii ostrzega Rząd, że jest winny ludobójstwa za wprowadzenie w błąd opinii publicznej w sprawie zastrzyków COVID-19

Ano Turtiainen , członek parlamentu Finlandii, wygłosił bezpośrednie przemówienie 9 czerwca 2021 r. na temat możliwego ludobójstwa związanego ze szczepionką COVID, mającego miejsce w Finlandii.
Ostrzegł wszystkich członków fińskiego parlamentu i mediów, informując ich, że jeśli nadal będą wprowadzać w błąd naszych obywateli, opowiadając im bajki o bezpiecznych szczepionkach, są oni celowo zaangażowani w kilka różnych przestępstw, z których najpoważniejszą może być nawet ludobójstwo.

Dzięki Bogu za tego człowieka Ano Turtiainena, który ośmiela się powiedzieć prawdę!

 
 
 
 
Oto jego pełne przemówienie, jak widać na tym filmie:
https://rapsodia.fi/covid-vaccine-genocide-english-subtitles/
 
„Szanowny przewodniczący, raport komisji wspomina o wielu realnych wyzwaniach dla bezpieczeństwa Finlandii.
W sprawozdaniu tym brakuje jednak bardzo poważnego wyzwania dla bezpieczeństwa Finlandii i Finów w naszym obecnym życiu codziennym.
Odnoszę się do tych tak zwanych szczepionek COVID, które również podzieliły naszych ludzi na dwie części; obudzony i wprowadzony w błąd.
 
Drodzy posłowie do Parlamentu (MP), teraz przekażę wam następujące informacje, abyście nigdy więcej nie mogli powołać się na ignorancję po zapoznaniu się z tymi informacjami na temat ryzyka, na jakie narażeni są obywatele fińscy.

Finlandia obecnie wstrzykuje swoim obywatelom toksyny podszywające się pod szczepionki przeciw COVID.

Słuchajcie uważnie.
Żadna z tych wstrzykiwanych trucizn podszywających się pod szczepionki przeciw COVID nie ma pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w Finlandii, a jedynie warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu wydane przez Europejską Agencję Leków (EMA).
Warunki licencji warunkowej stwierdzają, że zezwolenie jest warunkowe, cytuję: „Dostępne informacje muszą wykazywać, że korzyści płynące z produktu medycznego przewyższają ryzyko”.
 
Po drugie, drodzy koledzy, mimo powtarzania się mediów mamy do tej pory oficjalnie zerową liczbę zgonów na COVID w Finlandii.
Według THL (odpowiednik CDC) oficjalne przyczyny zgonów od 2020 r. nie zostaną opublikowane do 2022 r.
Jednak według Fimea (odpowiednik VAERS) w Finlandii zmarło 78 osób z powodu szczepionek przeciw COVID i jest 1306 zgłoszeń poważnych działań niepożądanych oraz 3630 nieprzetworzonych raportów.
Szacuje się, że około 57% przetworzonych zgłoszeń ma poważne działania niepożądane.
Źródłem tego jest Fimea (www.fimea.fi).
 
Po trzecie, warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu tych substancji toksycznych, które są maskowane jako szczepionki przeciw COVID, również mówi, cytując:
„Wnioskodawca musi być w stanie dostarczyć wyczerpujące informacje kliniczne w przyszłości”.
Drodzy koledzy, ten tekst pochodzi bezpośrednio ze strony internetowej Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Mówiłem tu wiele razy, że jest to eksperyment na ludziach.
Z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego Finom nie powiedziano, że jest to eksperyment na ludziach.
Teraz tym przemówieniem uświadomiłem wam wszystkim, a także mediom, że jest to ludzki eksperyment i że jego wyniki są straszne.
Dla porównania, wcześniej nieudany eksperyment szczepionkowy Pandemrix został zatrzymany z 32 razy mniejszą liczbą skutków ubocznych niż obecnie.
Więc teraz pytam was wszystkich: ilu jeszcze ludzi powinno umrzeć lub odnieść obrażenia, zanim przerwiemy to zabijanie ludzi?
 
Drodzy koledzy, jesteście teraz świadomi tego ekstremalnie poważnego zagrożenia bezpieczeństwa, przed którym stoi nasz naród, i że wady zastrzyków przeważają nad korzyściami.
Nie masz już powodu, aby nie działać na rzecz ratowania naszego narodu.
 
Wreszcie, jeśli nadal wprowadzasz w błąd naszych obywateli, opowiadając im na przykład bajki, że szczepionki są bezpieczne i masz pozwolenie na dopuszczenie do obrotu, jesteś celowo zamieszany w kilka przestępstw, najpoważniejszym z nich może być nawet ludobójstwo.
Jeszcze raz przypominam wam wszystkim tutaj: zbrodnia staje się zamierzona, gdy jest popełniona świadomie.
Teraz wszyscy jesteście świadomi. Dziękuję."
 
- fiński poseł, Ano Turtiainen
 
 Źródło: 
https://rapsodia.fi/covid-vaccine-genocide-english-subtitles/
19 czerwiec 2021

Ano Turtiainen 

  

Komentarze

  

Archiwum

20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
Putin żąda od Polski wyjaśnień
sierpień 1, 2005
(RMF/PAP)
"Kolonie Tortur Putina" i Tortury w USA i w Polsce.
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Antypolonizm żydowski to nic nowego... (2)
lipiec 3, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
"Pieniądze za Krew"
wrzesień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielki mit pod nazwą Unia Europejska - padł.
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego Status Kobiety w Islamie
grudzień 9, 2006
Dorota
Sprawa Kurdystanu utrudnia destabilizację Iranu przez USA
listopad 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
Polskie siły specjalne, prawdopodobnie GROM, ćwiczą w Zatoce Perskiej
wrzesień 6, 2002
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
sierpień 20, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media