|
Antysemita, antyklerykał, homofob ... doradza
|
|
W przeciwieństwie do wielu innych osób - nie przejmuję się tym - co na innych witrynach piszą o mnie.
Doczytałem się niedawno wypowiedzi - zamieszonej przez "zatroskaną patriotkę" - w której informowała, że jestem "antysemitą i antyklerykałem.
Owa "patriotka" przekazała tą informację "poufnie" - bez podania własnego nazwiska.
Ja natomiast występuję jawnie. Przypomina mi to sytuację w polskojęzycznych sądach - gdzie ofiary są ujawniane mediom, a przestępcy występuja pod inicjalami.
Aby więc pomóc - tej "zatroskanej" agentce - podam do protokołu, że należy mnie jeszcze oskarżyć o homofobię i pochodzenie żydowskie.
I już będziemy "w komplecie".
Ala przywołałem tą żałosną prowokację po to - by wyjaśnić Państwu dlaczego - mimo wielkiej niechęci - występuję publicznie.
Gdybym swoje artykuły publikował anonimowo - to ich wartość społeczna- byłaby nikła.
Szczególnie w wypadku opisu polityki deprecjacji polskiej kultury.
Gdybym z kolei zawężał podpisy - do tekstów z dziedziny mojego wykształcenia - a więc Kultury, a inne pisał anonimowo - to zrazu powstałoby podejrzenie - o jakieś niecne zamiary.
Przez większą część swojego życia - wykazywałem pokorę i skromność wobec innych. A gdy granice zdrady polityków - zostały po wielokroć przekroczone - nie wytrzymałem i powiedziałem sobie dość tego!
I od 15 lat publikuję swoje wypowiedzi - z wielką ostrożnością
Jednak w sprawach bardzo ważnych - nie boję się na szali prawdy położyć własny honor. I wtedy ujawniam niecne zachowania ludzi - nieświadomie uważanych za patriotów.
Wszystkie moje wypowiedzi na tym forum - są dostępne od jego początku i dobitnie świadczą, że moje oceny są bardziej aktualne - z upływem lat.
I dziś - podpierając się własnym dorobkiem - chciałbym Państwa uprzedzić, że wrogowie Polski nie są w odwrocie. Oni tylko - na ułamek popuścili śmiertelny dla nas ucisk, by zmienić tylko swoją pozycję.
Teraz - bardziej niż kiedykolwiek indziej - potrzebna jest nam rozwaga i ostrożność.
"Mniej słów - mniej szkód" - mawiała serialowa "Pani Bouquet".
Zachowajmy dziś pokerowy wyraz twarzy.
|
|
11 czerwiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| O tak... My wszyscy wiemy jak bardzo prawda jest "antysemicka". |
|
2015-06-11
TellTheTruth
|
|
|
|
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
|
Posly i senatory
lipiec 3, 2008
...
|
Wystarczy jedno robaczywe
październik 27, 2007
Dziennik
|
Koszty kapitulanctwa (2)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
|
Polsko-białoruskie refleksje
luty 9, 2008
Leonarda Rewkowska
|
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
|
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
|
Ostatni ludzie to my
Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
|
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
|
"Zdrowa" zachodnia żywność
październik 8, 2003
|
LIST DRUGI
wrzesień 18, 2005
aaa
|
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"
maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
|
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
|
Baskonia czy Kraj Basków?
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
|
|
|