ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
więcej ->

 
 

3 V Chicago

Na pierwszej stronie w 3-ciomajowym numerze chicagowskiego Dziennika Zwiazkowego wydawanego przez Zwiazek Narodowy Polakow.Dziwnie jakos w tym roku nie widac nic
o Konstytucji 3-go Maja.zadnych bialo-czerwonych flag,zadnych symboli Narodowych i tylko wiekszymi literami slowa.. udzial w paradzie patriotycznym obowiazkiem...Ponizej tego,artykulik ze v-premier Pawlak szlifuje w usa klamki,beznadziejnie zebrze o inwestycje.. bez wiekszych szans bo wiadomo ze chinczycy i tak tansi.
I ze beda pracowac za miske ryzu dzien caly
a Pawlaki jeszcze nie ,.Pod Pawlakiem pare zdan ze nastepny grojek kandydat na prezydenta Maccain nie znajacy pewnie historii poprzednich grojkow Napoleona i Hitlera..zapowiada
ze bedzie z rosyjskim niedzwiedziem gral w gumy..
I tylko na dole strony dziennika zwiazkowego na sporych rozmiarow zdjeciu powiewaja flagi.. tyle ze nie polskie ale bialoniebieskie i z gwiazda Dawida..pod sztandarem cizba fanatykow...ciasno na cala szerokosc wypelniaja jakas trudna do zidentyfikowania niezbyt dluga ulice.. I tak to z tym dziennikiem..minimum o 3 Maja..,nic o dramatycznej sytuacji ekonomicznej ludzi w Polsce..I coraz mniej w nim polskich tresci,coraz wiecej niewrost zachet do wynaradawiania s. i coraz wiecej polprawd i niepelnych informacji=dezinformacji..czyzby ten do niedawna 100% POLSKI dziennik stal sie dzis dziennikiem koszernym i swoja pierwsza strona sygnalizowal nam dzis ze zw.narodowy Polakow w Chicago,tez stal sie zwiazkiem polakow Koszernych ,z narodu wybranego..I nie wiadomo czy cieszyc sie czy smucic..polski czy nie polski ten zwiazek,wie kto? A czy ten narod rzekomo wybrany co z takim natrectwem i nachalnoscia zajmuje s. robieniem biznesu na holokauscie ze az roznieca i powoduje narastanie w swiecie antypatii i antysemityzmu nie zachowuje s. jak narod uposledzony.. co jak dzieci co nie moga przestac bawic sie zapalkami bo nie kojarza ze takie zabawy moga znow skonczyc sie zle.. np. Holocaustem II ??
I jeszcze jak to jest z ta historia..czy sama glupia sie powtarza,czy glupie historii sie powtarzanie wpisane jest w nasze geny.. czy to moze powtarzaja nam je ukryte jakies lucyferyczne pewnie ..sily..moze n.p.anglosaxko-windsorskie??te same ktore dzis w u.e. kostiumiku dewastuja nam NAS i OJCZYZNE..no to jak to z tym wszystkim jest wie kto? Czy na Nas i na Innych DEWASTACJACH ANGOSAXKIE KTOSIE ASTRONOMICZNE ZNOWU ODNOSIC BEDA KORZYSCI..Wie kto czy nie wie kto??
z obawami i w zasmuceniu..
6 maj 2008

z.kolowany 

  

Archiwum

Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
AKT Nasza Lektura „Władza globalizacji”- Jadwiga Staniszkis
grudzień 9, 2004
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
Ogólnokrajowa DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?
sierpień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
Precz z antychińskim protekcjonizmem
sierpień 16, 2006
Workers Vanguard
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kpina sądowa w sprawie FOZZ
marzec 30, 2005
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media