ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zależności między polityką a kulturą 
9 styczeń 2013      Artur Łoboda
Donatan RÓWNONOC "Z dziada-pradziada" Trzeci Wymiar  
26 październik 2012     
Prawo szariatu vs prawo judenratu 
31 lipiec 2017      Artur Łoboda
"Opcja zerowa" . Apel do środowisk patriotycznych 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Kto robi nas w (pali)konia? 
23 kwiecień 2009      Mirosław Naleziński, Gdynia
Lansowanie na nartach popłaca 
6 maj 2020      Artur Łoboda
Szczepionki mRNA będą nadal zabijać ludzi, a ci, którzy przeżyją, będą marionetkami NWO – Brighteon.TV 
9 maj 2022      Arsenio Toledo
Konstytucja 
2 luty 2020     
Dlaczego nie zastosowali najnowszej broni mikrofalowej? 
23 luty 2022      Artur Łoboda
Kultura ludu - czasów frustracji 
3 sierpień 2012     
Polską rządzą ZDRAJCY! 
22 kwiecień 2020     
Konstytucja RP w rękach " Kamory" 
30 sierpień 2010      Bogusław
Sowa i Nieprzyjaciele 
29 kwiecień 2017      Paweł Ziółkowski
Madsen Cites Mossad in Norway Terror  
1 sierpień 2011      Wayne Madsen
LIST KOMITETU PAMIĘCI OFIAR STALINIZMU W POLSCE DO BIAŁORUSINÓW I ZAMIESZKAŁYCH TAM POLAKÓW 
24 marzec 2010      Gasienica
"Izrael będzie musiał zmieść Europę z powierzchni ziemi" 
15 marzec 2010      Rebel
Rozłączeni z polityką w tle... 
26 wrzesień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
"Narodowi" wspólnicy zbrodniarzy  
28 marzec 2009      Artur Łoboda
Polska Bermana - Polska Kopacz 
24 luty 2015      Artur Łoboda
Diagnoza stanu Kultury Polskiej 2010 
17 maj 2010      Artur Łoboda

 
 

SPARS Pandemic 2025-2028: powtórna próba "Event 201"?

"Ostatecznie to, do czego doprowadzi czwarta rewolucja przemysłowa, to połączenie naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”. - Klaus Schwab , założyciel i dyrektor generalny Światowego Forum Ekonomicznego (WEF)

 
Pandemia SPARS - 2025-2028 - Futurystyczny scenariusz dla osób przekazujących informacje o zagrożeniach zdrowia publicznego - Johns Hopkins Center for Health Security .

 
Ten 89-stronicowy papier został rzekomo napisany w 2017 roku, poprzedzając o 2 lata niesławne już Wydarzenie 201, które miało miejsce w Nowym Jorku 18 października 2019 roku .
 
 


Wydarzenie 201 było również sponsorowane przez Johns Hopkins Center for Health Security, przy współudziale Fundacji Billa i Melindy Gatesów (BMGF) oraz Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).
Wśród uczestników znalazły się tak znane agencje ONZ jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bank Światowy, MFW, UNICEF, sam organ polityczny ONZ - i wiele innych.
 
"Wydarzenie 201" składało się w zasadzie z komputerowej symulacji wirusa SARS ( ciężkiego ostrego zespołu oddechowego ), który uderzył w Chiny w latach 2002-2004, ale był bardziej zjadliwy w symulacji.

Projekcja komputerowa spowodowała śmierć około 65 milionów w ciągu 18 miesięcy, zniszczyła światową gospodarkę i pogrążyła wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ w poważnym zadłużeniu i społecznej nędzy.
Stąd udział MFW, Banku Światowego, regionalnych banków rozwoju, a także przedstawicieli FED.
 
Epidemia SARS w latach 2002-2004 była stosunkowo nieszkodliwa.
Pierwsze przypadki epidemii odnotowano w Guangdong w Chinach 16 listopada 2002 r. WHO zgłosiła, że ​​epidemia została opanowana w maju 2003 r., a zakończyła się w 2004 r.
Z 8096 potwierdzonymi przypadkami i 774 zgonami na całym świecie.
Epidemia rozprzestrzeniła się na 29 krajów, w większości w Azji Wschodniej, a zdecydowaną większość w Chinach.
Rzeczywiście, wszystkie zarażone osoby poza Chinami można było przydzielić do chińskiego pochodzenia.
Chińscy naukowcy mocno podejrzewali wtedy, że wirus SARS był skierowany konkretnie na chiński genom.
Innymi słowy, była to wojna biologiczna przeciwko Chinom.
 
Zaledwie kilka tygodni po "Event 201", 18 października 2019 r., w Wuhan w Chinach odnotowano pierwsze przypadki tak zwanego SARS-CoV-2.
Oczywiście Chiny były bardziej niż zajęte, zidentyfikowały wirusa bardzo podobnego do wirusa z wybuchu epidemii w latach 2002-2004, ponownie podejrzewając, że jest to wirus skierowany do Chin - broń biologiczna.
 
Chiny podjęły natychmiastowe i drastyczne środki w celu powstrzymania epidemii, zamykając najpierw Wuhan, a następnie całą prowincję Hubei liczącą 50 milionów ludzi, a następnie zamknęli inne obszary, na których pojawił się wirus.
Rzeczywiście, wirus Wuhan SARS-CoV-2 był ponownie skierowany przeciwko chińskiemu DNA.
Nieliczne przypadki w pierwszych tygodniach stycznia 2020 r. zidentyfikowane poza Chinami można było zidentyfikować u osób pochodzenia chińskiego.
 
Inne kraje, Włochy, Iran, Hiszpania, Europa Środkowa, zostały później dotknięte przez inne szczepy korony. SARS-COV-2.
Następnie WHO dogodnie zidentyfikowała Covid-19 (jako chorobę wywoływaną przez SARS-2).
COVID - może oznaczać Certificate of Vaccination ID - (Świadectwo Szczepień numer identyfikacyjny) lub po prostu Corona Virus ID.
 
Covid-19 była dobrze zorganizowaną epidemią, po raz pierwszy ogłoszoną przez WHO, stanem zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym lub PHEIC (30 stycznia 2020 r.), oraz pandemią w dniu 11 marca 2020 r.
Po ogłoszeniu pandemii, bez względu na to, czy jest ona uzasadniona, czy nie - świat lub ci, którzy myślą, że wyzwalają Matkę Ziemię, mieli zielone światło, aby zamknąć i zniszczyć świat - społecznie, ekonomicznie i moralnie.
 
Teraz nagle pojawia się nowy raport, wyłania się nowy scenariusz: Pandemia SPARS .

Dlaczego SPARS? - Ponieważ ta fantastyczna historia - czysto hipotetyczna, jak wielokrotnie podkreśla artykuł - jest oparta na epidemii wirusa typu SARS w St. Paul Minnesota.
Zatem - ostry zespół oddechowy św. Pawła = SPARS .
Oczywiście nie pozostaje w St. Paul, ale dogodnie rozprzestrzenia się po całym kraju - najpierw intensywnie w USA, ale potem odważnie sięga po całym świecie - podobnie jak SARS-CoV-2, alias Covid-19.
 
Czy jest to nowa kampania strachu, oparta na zdrowiu ludzkim, groźbie śmierci, naszej bezbronności - wewnętrznym zogniskowaniu ludzi - grając na egocentryzmie - naszym osobistym dobrobycie i woli życia w każdych okolicznościach i do życia w komforcie? zawsze chcesz utrzymać status quo?
 
Konkretnie, dokument w ogóle nie wspomina o SARS-CoV-2 ani o „Covid-19 - Wielki Reset”.
89-stronicowy artykuł został rzekomo napisany około 2 lata przed wybuchem pandemii SARS-CoV-2.
Poradnik pochodzi ponownie z Johns Hopkins Center for Health Security i udaje, że chroni ludzi przed epidemiami i katastrofami, oraz buduje odporne społeczności poprzez innowacyjne stypendia, zaangażowanie i badania, które wzmacniają organizacje, systemy, polityki i programy ma zasadnicze znaczenie dla zapobiegania kryzysom zdrowia publicznego i reagowania na nie.
 
Własnymi słowami

  „Johns Hopkins Center for Health Security (JHCHS) działa na rzecz ochrony ludzi przed epidemiami i katastrofami oraz budowania odpornych społeczności poprzez innowacyjne stypendia, zaangażowanie i badania, które wzmacniają organizacje, systemy, polityki i programy niezbędne do zapobiegania i reagowania na zdrowie publiczne kryzysy.
  Centrum jest częścią Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health i znajduje się w Baltimore w stanie Maryland ”.

Nie ma wzmianki o Billu Gatesie, Fundacji Rockefellera, która faktycznie stworzyła i sfinansowała zarówno JHCHS, jak i Bloomberg School of Public Health.
 
Nie ma żadnej wzmianki o raporcie Rockefellera z 2010 r., - przedstawiającym bardzo szczegółowo różne scenariusze dotyczące zdrowia / choroby / strachu i tyranii, które ludzkość musi znosić w okresie 2020–2030, z których najbardziej znanym jest tak zwany „scenariusz blokady”, w którym ludzkość na całym świecie jest dziś tak głęboko i desperacko okopana i zamknięta.
 
Pandemia, blokada, katastrofa gospodarcza: czy jesteśmy w stanie wojny?
 
I oczywiście nie ma wzmianki o idealnym dopasowaniu scenariuszy raportu Rockefellera z 2010 r., Agendy ONZ 2030 i - „Covid-19 - the Great Reset”, napisanego przez Klausa Schwaba, dyrektora generalnego WEF.
Ich konsekwentny paralelizm jest zbiegiem okoliczności.
 
Według Alexa Jonesa, ten najwyraźniej w październiku 2017 r. napisany przez Johnsa Hopkinsa dokument SPARS zawiera szczegóły planów globalnej dominacji firmy Big Pharmy .
Mówi: „ten dokument to Święty Graal. Klucz do pokonania globalistów ”.
Różne scenariusze rozgrywek wojennych, upewniając się, że są „uzbrojeni” na różne dynamicznie pojawiające się sytuacje.
Zobacz to .
 
Jednak ogólny obraz tych scenariuszy sięga znacznie dalej niż królestwo przemysłu farmaceutycznego.
Przyglądając się bliżej i zastanawiając się głębiej, czy nie jest dziwne, że ten artykuł - napisany rzekomo w październiku 2017 r., - jakieś 3 lata temu - pojawia się dopiero teraz, kiedy Covid-19, ze swoim nikczemnym przymusem woskowym, jest w pełnym rozkwicie, a wiele z jego „Scenariuszy”, przedstawionych w artykule - w mniej lub bardziej podobnej formie, przewidujące - czysto hipotetycznie, bo wstęp nie zawodzi wielokrotnie - co będzie (lub może) się - hipotetycznie - zdarzyć w latach 2025-2028?
 
Czy to możliwe, że ten dokument SPARS Pandemic 2025-2028 został napisany znacznie później?
Na przykład, w erze obecnego SARS-CoV-2, alias covid-19 Plandemic, aby odwrócić uwagę ludzi od często pisanego i omawianego Wydarzenia 201 - PLANU, który został wtedy nakreślony i dość dokładnie opisuje to - co się dzisiaj dzieje - i mogą to kontynuować przez kolejne 10 lat - jeśli cele i zadania Agendy ONZ 2030 i Wielkiego Resetu, a także Raportu Rockefellera z 2010 r. mają zostać zrealizowane?
 
A jakie są te cele i zadania?
Można je podsumujmy w zestawie trzech:
 
(i) przejęcie całkowitej kontroli nad ludzkością , jak w One World Order (OWO); przez manipulację elektromagnetyczną (tam pojawia się 5G, później 6G); digitalizując wszystko, w tym wszystkie pieniądze; poprzez przemianę ludzi w transludzi; oni  - Pan Klaus Schwab, współautorem Wielkiego resetu i jego klika, nazywają to 4 th  rewolucją przemysłową;
 
(ii) przenoszenie aktywów i zasobów ze środkowej i dolnej części społeczeństwa do kilku największych;  i
 
(iii) Drastyczne  zmniejszenie światowej populacji poprzez eugenistyczny program wyludnienia?
Ostatecznie mała globalistyczna elita - wszyscy związani z zarządzaniem tyranią OWO i rządzeniem nią - plus stosunkowo niewielka populacja poddanych na świecie - lub to, co Aldous Huxley nazwał „ludem Epsilon” (najniżej obsadzony lud pracujący) - w dzisiejszym świecie, Przeżyją „transhumans”.
Chłopi pańszczyźniani - lub ludzie z Epsilon byliby wszyscy kontrolowani elektronicznie [cyfrowo] i manipulowani, aby nie popełnili przestępstwa w poszukiwaniu utraconej niegdyś „wolności”.
 
Czy to możliwe, że artykuł SPARS - który, jak wspomniano powyżej - nie odnosi się do masowych programów szczepień narzuconych światowej populacji - aby odwrócić uwagę od ostatecznego zamiaru plandemii?
Pamiętajcie słowa Billa Gatesa: „Dopiero gdy zaszczepimy 7 miliardów ludzi, wrócimy nieco do normalności” .
Oto, co przewiduje "mistrz", a przynajmniej współautor tej męki, przez którą przechodzi ludzkość?
 
Zobacz, jakie przedmowa do tego artykułu wprowadza wizje :

  MOŻLIWA PRZYSZŁOŚĆ W 2025
  ROKU : „KOMORA ECHO” NIEŚMIERTELNY GLOBALNY DOSTĘP DO INFORMACJI POŁĄCZONYCH Z FRAGMENTACJĄ SPOŁECZNĄ I SAMOPOTWIERDZAJĄCY SIĘ ŚWIAT
   
  Cel scenariusza :
  Poniższa narracja zawiera futurystyczny scenariusz, który ilustruje dylematy komunikacyjne dotyczące medycznych środków zaradczych (MCM), które mogą prawdopodobnie pojawić się w nie tak odległej przyszłości.
  Jego celem jest zachęcenie użytkowników ( tj. Personelu medycznego i naukowego, urzędników państwowych i oczywiście mediów ), zarówno indywidualnie, jak i podczas dyskusji z innymi, do wyobrażenia sobie dynamicznych i często sprzecznych okoliczności, w których komunikacja wokół awaryjnego rozwoju i dystrybucji MCM i następuje absorpcja.
   
  Angażując się w rygorystyczną symulowaną sytuację zagrożenia zdrowia, czytelnicy scenariuszy mają możliwość mentalnego „przećwiczenia” odpowiedzi, jednocześnie rozważając implikacje swoich działań.
  Jednocześnie czytelnicy mają szansę zastanowić się, jakie potencjalne działania wdrożone w dzisiejszym środowisku mogą w przyszłości zapobiec porównywalnym dylematom komunikacyjnym lub klasom dylematów.


  Cel wytwarzania :
  najpierw wybrano ramy czasowe scenariusza (lata 2025-2028), a następnie zidentyfikowano główne trendy społeczno-gospodarcze, demograficzne, technologiczne i środowiskowe, które prawdopodobnie pojawią się w tym okresie.
  W szczególności wybrano dwie dominujące tendencje, które mogą wpłynąć na reakcje regulacyjne i społeczne na przyszłe sytuacje kryzysowe dotyczące zdrowia publicznego:
   jeden, różny stopień dostępu do technologii informacyjnej;
  i po drugie, różne poziomy fragmentacji wśród populacji wzdłuż linii społecznych, politycznych, religijnych, ideologicznych i kulturowych.
   
  Następnie skonstruowano macierz scenariuszy, ilustrującą cztery możliwe światy ukształtowane przez te trendy, z uwzględnieniem zarówno stałych, jak i nieprzewidywalnych sił napędowych.
  Ostatecznie świat składający się z odizolowanych i bardzo podzielonych społeczności z szerokim dostępem do technologii informacyjnej - nazywany „komorą echa” - został wybrany jako przyszłość, w której miałby mieć miejsce przyszły scenariusz.
   
  Od tego momentu opracowano historie specyficzne dla scenariuszy, opierając się na wiedzy merytorycznej, historycznych relacjach z przeszłych kryzysów medycznych, współczesnych doniesieniach medialnych i literaturze naukowej z zakresu socjologii, gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych, edukacji zdrowotnej oraz komunikacji ryzyka i kryzysów.
   
  Źródła te posłużyły do ​​określenia wyzwań komunikacyjnych, które prawdopodobnie pojawią się w przyszłych sytuacjach kryzysowych dotyczących zdrowia publicznego.
  Ten perspektywiczny scenariusz nie ma na celu przewidywania przyszłych wydarzeń; ma raczej służyć jako wiarygodna narracja ilustrująca szeroki zakres poważnych i często napotykanych wyzwań w dziedzinie komunikacji ryzyka i komunikacji kryzysowej.
   
  Scenariusz Środowisko :
  W roku 2025 świat stał się jednocześnie bardziej połączony, a jednocześnie bardziej podzielony.
  Niemal powszechny dostęp do bezprzewodowego internetu i nowej technologii - w tym technologii dostępu do internetu (IAT):
   cienkie, elastyczne ekrany, które można tymczasowo przymocować do teczek, plecaków lub odzieży i używać do strumieniowego przesyłania treści z Internetu - zapewniły środki do łatwego udostępniania nowości i informacje.
   
  Jednak wielu zdecydowało się na samoograniczenie źródeł, do których zwracają się w celu uzyskania informacji, często decydując się na interakcję tylko z tymi, z którymi się zgadzają.
  Ten trend coraz bardziej izoluje od siebie kliki, co sprawia, że ​​komunikacja między tymi grupami i między nimi jest coraz trudniejsza.
  Z punktu widzenia rządu obecną administracją kieruje prezydent Randall Archer, który objął urząd w styczniu 2025 r.
  Archer był wiceprezydentem prezydenta Jaclyna Bennetta (2020–2024), [są to fikcyjne nazwiska], który nie ubiegał się o drugą kadencję ze względu na problemy zdrowotne.

  […]

   W odniesieniu do komunikacji MCM dokładniej, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS), Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), Agencja ds.Żywności i Leków (FDA) i inne agencje zdrowia publicznego coraz częściej przyjmują zróżnicowany zakres technologii mediów społecznościowych, w tym od dawna istniejące platformy, takie jak Facebook, Snapchat i Twitter, a także nowe platformy, takie jak ZapQ, platforma, która umożliwia użytkownikom agregowanie i archiwizowanie wybranych treści multimedialnych z innych platform oraz komunikację z chmurą grupy społeczne oparte na wspólnych zainteresowaniach i bieżących wydarzeniach.
   
  Federalne i stanowe organizacje zajmujące się zdrowiem publicznym również opracowały aplikacje dla agencji i zintensyfikowały wysiłki w celu utrzymania i aktualizacji witryn agencji.
  Wyzwaniem dla ich technologicznego uścisku jest jednak różnorodność nowych platform informacyjnych i medialnych oraz szybkość, z jaką rozwija się społeczność mediów społecznościowych.
  Co więcej, chociaż te agencje są obeznane z technologią i zdolne, nadal pozostają w tyle pod względem swoich umiejętności „wielojęzycznych”, kompetencji kulturowych i zdolności do obecności we wszystkich formach mediów społecznościowych.
  Ponadto agencje te borykają się ze znacznymi ograniczeniami budżetowymi, które dodatkowo komplikują ich wysiłki na rzecz rozszerzenia ich obecności na wyżej wymienionych platformach, zwiększania umiejętności korzystania z mediów społecznościowych wśród ich pracowników komunikacyjnych i poprawiania publicznego odbioru kluczowych przekazów.
   
  Organizacja i zastosowanie scenariusza:
  Scenariusz ten został opracowany w celu zilustrowania wyzwań związanych z komunikacją o zagrożeniach dla zdrowia publicznego związanych z dystrybucją ratunkowych medycznych środków zaradczych podczas pandemii chorób zakaźnych.
  Historia jest uporządkowana chronologicznie, a każdy rozdział kończy się omówieniem kluczowych dylematów komunikacyjnych i odpowiadającymi im pytaniami do dyskusji.
   
  Niektóre pytania dotyczą wyzwań, przed którymi stoją osoby przekazujące informacje o ryzyku reprezentujące agencje federalne, podczas gdy inne dotyczą kwestii bardziej istotnych dla stanowych i lokalnych osób przekazujących informacje o ryzyku.
  W związku z tym użytkownicy mogą uznać, że najbardziej pomocne będzie uruchomienie scenariusza jako ćwiczenia na stole.


*

To brzmi jak plan medycznej tyranii.
Artykuł jest przeznaczony dla „świadczeniodawców”, urzędników rządowych i polityków, a także - a zwłaszcza dla mediów, które mają trzymać opinię publiczną w ryzach i poddawać je praniu mózgu odpowiednią narracją.
Artykuł nie przepuszcza okazji do wprowadzenia elementów „dynamiki” do każdego ze scenariuszy.
Innymi słowy, nic nie może się nie wydarzyć zgodnie z planem, co wtedy zrobić?
 
Ten artykuł jest całkowicie zagmatwany i niepokojący.
Jeśli ma być tajny i przeznaczony dla tych, którzy mają nas kontrolować, i został napisany dla wielu scenariuszy fikcyjnej choroby koronowej, SPARS, bardzo podobny do tego, który dotknął Chiny w latach 2002-2004 i jest dotykający dzisiejszy świat, od początku 2020 r., SARS-CoV-2, alias Covid-19, choroba - dlaczego więc ten papier się teraz pojawia? -
W zasadzie każdy może to zobaczyć.
Ale żeby zobaczyć co? -
Aby zobaczyć, że to, czym żyjemy dzisiaj, jest późniejszą wersją fikcji SPARS, a mianowicie fikcją Event 201 ?
 
Zgodnie z satanistycznym rytuałem - mistrzowie, którzy stoją za takimi ceremoniami, muszą z wyprzedzeniem poinformować opinię publiczną o swoich planach, aby odniosły sukces.
"Wydarzenie 201" teoretycznie zastępuje pandemię SPARS 2025-2028.
Chyba że trzy kluczowe cele pandemii nie są na dobrej drodze do osiągnięcia - do połowy dekady 2020-2030 i wymagają wzmocnienia - poprzez „lepiej zorganizowaną” relację publiczną i strategię manipulacji politycznej…. które należy z wyprzedzeniem podać do publicznej wiadomości.
 
W tym przypadku ten dokument prawie nie został napisany w październiku 2017 r., ale jest raczej pracą nad „doganianiem” obecnego scenariusza w połowie drogi - upublicznionym w celu wprowadzenia kolejnego scenariusza, który w raporcie Rockefellera z 2010 r. nazywa się „Clever Together” i opisuje jako „Świat, w którym wyłaniają się wysoce skoordynowane i skuteczne strategie rozwiązywania zarówno pilnych, jak i głęboko zakorzenionych problemów na całym świecie”. Można to zinterpretować jako „inteligentny” scenariusz - wprowadzenie pełnej digitalizacji wszystkiego, od osobistych zapisów, przez czytanie fal mózgowych i kontrolę umysłu, po pieniądze - po połączeniu biologicznego człowieka z cyfrowym człowiekiem - stawanie się transludzkim.
Zobacz raport Rockefellera z 2010 roku tutaj .
 
Powrót do początku.
Sen Klausa Schwaba i jego kumpli - koszmar ludzkości:


  „Ostatecznie to, do czego doprowadzi czwarta rewolucja przemysłowa, to połączenie naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”.

 
Tak się nie stanie.
Możemy i musimy to powstrzymać TERAZ.
Każde samozadowolenie jest krokiem bliżej do końca świata - do cyfrowego i mentalnego Armagedonu - którego możemy uniknąć, jeśli obudzimy się i osiągniemy świadomość samodzielności i integralności z naturą, oraz duchowym sensem życia w solidarności, która wypływa z niej - z Matki Ziemi.
 
*
 
Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat zajmuje się wodą i środowiskiem na całym świecie.
Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implosion - ekonomicznego thrillera o wojnie, niszczeniu środowiska i chciwości korporacyjnej; i współautorka książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (Clarity Press - 1 listopada 2020)
Jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.

Źródło: 
https://www.globalresearch.ca/spars-pandemic-repeat-rehearsal-event-201/5742172
12 kwiecień 2021

Peter Koenig 

  

Komentarze

  

Archiwum

UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (2)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
Sprzedaż relikwii religii Holokaustu zakazana: eBay wycofał naszywkę z II Wojny Światowej
listopad 9, 2007
bibula
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
Zbyteczne znaki drogowe
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy NOP to neonaziści?
marzec 6, 2007
PAP
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
Pięć minut przed Żydami
marzec 7, 2008
Artur Łoboda
Czy Polacy znowu dadza sie oszukac ?
kwiecień 20, 2005
Nasz Dziennik
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media