ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
więcej ->

 
 

2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury

2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
Poprzedni serwis
http://forum.wprost.pl/swiat/?w=193781
2009.02.19. Serwis wiadomości bez cenzury
Rozwinięcia pod podanymi linkami:
A - w języku angielskim
R – w języku rosyjskim
P – po polsku
E - po hiszpańsku
Regularny serwis wiadomości z parafialnego, nieuropejskiego punktu widzenia:
www.bibula.com
...............................................
Nieformalne spotkanie Ministrów Obrony NATO w Krakowie stało się okazją do międzynarodowego festiwalu humoru i satyry Polskiej Agencji Prasowej.
(P) http://wiadomosci.onet.pl/1920695,11,item.html
Polska wzywa do zmiany polityki wobec Rosji.
Dialog taki, jaki odbywał się z Rosją od połowy lat 90., musi być zmieniony, ponieważ ani wcześniejsza Wspólna Stała Rada NATO-Rosja, ani pó?niej utworzona Rada NATO- Rosja nie sprawdziły się jako narzędzie tego dialogu - powiedział minister KLICH podczas piątkowej konferencji prasowej w Krakowie.
istnienie takiego dialogu "nie przeszkodziło Rosji wykonać interwencji na terenie sąsiadującego z nią suwerennego państwa, czyli Gruzji"
- W związku z tym jest rzeczą oczywistą, że musi się zmienić formuła współpracy z Rosją. Sojusznicy muszą także sobie odpowiedzieć na pytanie, co zrobić z tym zaufaniem, którego w stosunkach pomiędzy Sojuszem a Rosją w tej chwili nie ma. Rosja musi zapracować na odbudowę swojego zaufania, tak dramatycznie podważonego podczas interwencji w Gruzji
(P)http://wiadomosci.onet.pl/1920834,11,wagrowska_potrzebne_okreslenie_nowej_roli_nato,item.html
Wągrowska zaznaczyła, że prace nad nową koncepcją strategiczną trwają od kilku lat. Zwróciła uwagę, że "różna jest percepcja zagrożeń stojących przed NATO". - O ile Polska uważa, że czynnik zagrożenia wojskowego, zwłaszcza po kampanii rosyjskiej w Gruzji zaistniał, o tyle Niemcy wychodzą z założenia, że to Gruzja rozpoczęła konflikt i nie uważają, że taki czynnik istnieje - powiedziała.
Natomiast Sekretarz Generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer widzi tę sprawę inaczej niż Pani Wągrowska :
NATO potrzebuje nowej koncepcji strategicznej uwzględniającej nowe zagrożenia wiążące się z globalnym ociepleniem, dostawami energii czy atakami cybernetycznymi. Wyraził nadzieję, że deklaracja dotycząca takiej koncepcji zostanie przyjęta na kwietniowym szczycie NATO.
(P) http://wiadomosci.onet.pl/1920862,11,grzyb_to_testament_szefa_nato,item.html
Nieco rozsądniejsze stanowisko posła PSL Andrzeja Grzyba zostało przedstawione pod mylącym tytułem sugerującym śmierć polityczną SG NATO :
Grzyb: to testament szefa NATO
Ważna - według niego - była również informacja dotycząca stosunków NATO z krajami aspirującymi do członkostwa w Pakcie. - Usłyszeliśmy deklarację, że perspektywa członkostwa dla Ukrainy i Gruzji jest sprawą otwartą. To zostało poparte przez licznych członków tego szczytu - powiedział Grzyb.
Jak dodał, podczas krakowskiego szczytu wyeksponowane zostały również relacje NATO-Rosja. - Wydaje mi się, że tym relacjom poświęcono dużą uwagę ze względu na doświadczenie konfliktu gruzińskiego, a także zagrożenie, które wynikało z konfliktu gazowego. To były te nowe sytuacje, które unaoczniły, że tym relacjom z Rosją powinny zostać nadana nowa dynamika i nowa formuła wzajemnych relacji - uważa Grzyb.
(R) Tymczasem Sekretarz Obrony USA Robert Gates zdementował te różne modyfikacje oświadczeń gminy PAP.
http://www.vesti.ru/doc.html?id=255692
NADESZŁA PORA POPRAWY STOSUNKÓW Z ROSJˇ
(A) Tytuły angielskojęzyczne przedstawiają ten problem raczej jako pobożne życzenie
GATES MA NADZIEJĘ NA POPRAWĘ STOSUNKÓW Z ROSJˇ
http://www.newszoom.com/search/rss/091541600.1235068278/4/Elections/
(A) Akcentują również niezadowolenie RG zarówno z powodu wymówienia bazy w Kirgizji jak i ze słabej odpowiedzi sojuszników na wezwanie do wysłania wojsk do Afganistanu
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/asia/article5767225.ece
(A) A teraz trochę tajemnic wojskowych. Za wynajęcie bazy Manas USA dotychczas płaciły Kirgizji 17 milionów dolarów rocznie, natomiast Rosja niedawno udzieliła K kredytów na sumę ponad 2 miliardy dolarów . Mans to ważny punkt tranzytowy. Miesięcznie przechodzi przez niego 15 000 żołnierzy i 500 ton ładunku.
Waszyngton do tej pory uzyskiwał pozwolenie od Federacji Rosyjskiej i od Kazachstanu na transport kolejowy do Afganistanu wszystkich ładunków z wyłaczeniem uzbrojenia. Ma nadzieję na uzyskanie podobnych gwarancji od Uzbekistanu.
http://online.wsj.com/article/SB123505116277722197.html
..................................................
(R)http://www.lenta.ru/news/2009/02/20/veto/
Prezydent Ukrainy zawetował pakiet przdsięwzięć dla uratowania ośrodków Młodzieżowych ARTEK i MŁODA GWARDIA.
..................................................................
(R)http://www.lenta.ru/news/2009/02/20/deny/
Neuznawana republika Naddniestrza, rodzaj regionu autonomicznego, wprowadziła sankcje przeciw UE i USA na wjazd niektórych urzędników.
............................................................
http://www.lenta.ru/articles/2009/02/17/ukreconom/
Na Ukrainie utajniono wska?niki ekonomiczne. Dynamika spadku produkcji przemysłowej w styczniu wyniosła 34% rocznie, a produkcja w porównaniu ze styczniem poprzedniego roku była niższa o ponad 20%. Były Prezydent Kuczma porównał obecną sytuację z rokiem 1941.
http://www.lenta.ru/news/2009/02/20/kuchma/
...........................................................
(R) http://www.lenta.ru/news/2009/02/20/cops/
W Arabii Saudyjskiej 2 policjanci Shaalan bin Nasser al-Qahtani i Fahd bin Hassan al-Sebeyi zostali skazani za gwałt na karę śmierci przez obcięcie głowy.
W 2008 roku wykonano 102 egzekucje, w 2007 nawet 153, zawsze publicznie. W tym roku dopiero 11. Karą śmierci karze się takie przestępstwa jak: zabójstwo, gwałt, zbrojny napad, handel narkotykami, przejście z islamu na inną wiarę.
........................................................
http://www.lenta.ru/news/2009/02/20/hijab/
Policjantkom w Nowegii nie wolno nosić tradycyjnych strojów muzułmańskich w czasie godzin pracy, natomiast brytyjskim wolno (na zdjęciu)
.........................................................
21 luty 2009

tłumacz 

  

Archiwum

Papierowe apele
sierpień 28, 2002
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
Czy to nowy rodzaj cenzury?
październik 29, 2006
Adam Sandauer
Nuklearna Hipokryzja
marzec 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozmowa w LOT-cie.
styczeń 4, 2005
Jadwiga
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
Jak rozpętano trzecią wojnę światową
sierpień 9, 2006
Wied?min
W Polsce atmosfera powyborcza,w Szwecji przedwyborcza.
październik 6, 2005
zygi zza morza
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media