ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
więcej ->

 
 

Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003


Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
Piosenkarka Eleni, niewidomy prawnik Władysław Gołąb oraz dwaj księża: Stefan Misiniec i Krzysztof Bąk, zostali tegorocznymi laureatami Medalu św. Brata Alberta

Fundacja im. św Brata Alberta z Radwanowic koło Krakowa przyznaje medale za pomoc niepełnosprawnym od 1997 r. W tym roku kapituła wybierała laureatów spośród szesnastu kandydatur, zgłoszonych przez niepełnosprawnych i ich rodziny.

Eleni, znaną piosenkarkę greckiego pochodzenia, uhonorowano za kilkunastoletnią charytatywną działalność na rzecz chorych na AIDS i niepełnosprawnych - organizowanie spotkań z młodzieżą, koncertów w ośrodkach pomocy społecznej, więzieniach i szpitalach.

Na wniosek niepełnosprawnych z Zamościa medal otrzymał niewidomy prawnik Władysław Gołąb, prezes Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. - Dzięki jego uporowi i zaangażowaniu udało się uratować warsztaty terapii zajęciowej w Domu Pomocy Społecznej dla niewidomych w Żułowie koło Zamościa - podkreśla prezes Fundacji im. św Brata Alberta, ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. - Wywalczył też prawo do wykonywania zawodu notariusza, adwokata i radcy prawnego dla niewidomych.

Tegorocznymi laureatami zostali księża: Krzysztof Bąk, dyrektor Caritas w Katowicach - za tworzenie ośrodków dla niepełnosprawnych na Górnym Śląsku i pomoc dla bezdomnych (m.in. prowadzenie kuchni), oraz Stefan Misiniec - proboszcz parafii św. Mikołaja w Chrzanowie, poeta, organizator Tygodni Kultury Chrześcijańskiej, który sprawuje opiekę nad niepełnosprawnymi w parafii, m.in. przekazał dawną ochronkę na warsztaty terapii zajęciowej, pomaga też w remoncie świetlicy terapeutycznej.

Medale zostaną wręczone 5 marca w Teatrze im. Słowackiego podczas IV Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Alberitana", organizowanego przez Fundację im. św Brata Alberta i Fundację "Mimo wszystko" Anny Dymnej. Projekt medalu, na którym św. brat Albert tuli do siebie dzieci, wykonał Krzysztof Sieprawski. W poprzednich latach otrzymali go m.in.: Andrzej Zoll, prof. Zbigniew Brzeziński, Jerzy Buzek, Anna Dymna, Alicja Grześkowiak, Robert Korzeniowski, metropolita gdański Tadeusz Gocłowski, biskup Stanisław Dziwisz oraz pośmiertnie biskup Jan Chrapek.


7 styczeń 2004

Wybiórcza 

  

Archiwum

Vademecum "Jajcarza"
grudzień 7, 2003
Jaka przyszłość
lipiec 3, 2004
przesłała Elżbieta
Nowe Prawo: Moralność Pani Dulskiej
wrzesień 17, 2004
dr Adam Sandauer
O stosunku z perspektywy Lecha Kaczyńskiego
październik 28, 2008
tłumacz
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wolny rynek w Iraku
kwiecień 11, 2003
IAR
ABW zatrzymała Dochnala
wrzesień 27, 2004
PAP
Pazerzy nieprzyjaznego państwa
kwiecień 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Tupet - metoda na biznes
luty 8, 2008
Małgorzata Stawarz - numerolog
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media