ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
więcej ->

 
 

Janko muzykant 2004

Wydawałoby się, że tępienie ludzkich aspiracji i chęci rozwoju kulturalnego jest tylko elementem sienkiewiczowskiej kreacji pisarskiej.

Nic bardziej złudnego.

Władze Miasta Krakowa zadbały aby w XXI wieku ta literacka zmora stała się rzeczywistością.

Kilka lat temu Urząd Miasta Krakowa podał do sądu krakowskiego muzyka Roberta Pieculewicza ... za granie na Krakowskim Rynku.

Pieculewicz - doskonały gitarzysta, każdego dnia przyjeżdżał na Rynek Główny rowerem, z przyczepką - na której przywoził mały wzmacniacz.
Potrzebny on mu był nie tyle do nagłośnienia, co do wykorzystania efektów gitary elektrycznej. Na liczącym 4 ha Rynku głównym muzyka Pieculewicza słyszana była z odległości 30-40 metrów.
Wokół Roberta gromadziła się zawsze grupa ludzi, podziwiających jego kunszt - w tym również stali sympatycy.

"Areopag jełopów," z Urzędu Miasta Krakowa stwierdził, że wykorzystywanym wzmacniaczem (ok. 20 wat) Pieculewicz zagraża zabytkom Krakowa.
Nieco pó?niej - sam Urząd Miasta zorganizował wyjątkowo huczne imprezy, podczas których nagłaśniano Rynek Główny mocą kilkudziesięciu tysięcy watów a co najgorsze - emitowane były szczególnie mocno niskie częstotliwości - służące do przemysłowego kruszenia skał.
Jako ex konserwator zabytków kamiennych, z przerażeniem przyglądałem się tym wybrykom urzędników miejskich.
Nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności.

Rozpasana władza potrzebuje jednak co jakiś czas zaznaczyć "kto tu rządzi".
Z tego powodu wynikła wspomniana sprawa sądowa.
Po kilu latach magistracka milicja ponownie podała Roberta do sądu
W rezultacie Robert Pieculewicz, którego jednym celem życiowym jest gra na gitarze, został "recydywistą" - dwukrotnie skazanym za twórczość muzyczną.

Pamiętaj Polaku :
jak będziesz uczciwie wykonywał to co lubisz - co przynosi społeczeństwu przyjemność, skończysz jak kryminalista.
Lepiej zostać gangsterem i niszczyć Rzeczpospolitą - wtedy zawsze będzie można liczyć na wyrozumiałość sądów.
(Artur Łoboda)

PS. Gdyby Robert Pieculewicz, otrzymał nagrodę "jobla" - co mogłoby być zgodne z polityczną poprawnością członków jury to ci, którzy dziś go szykanują z faryzejską uniżonością składaliby mu hołdy.
Ale "czas dla Polski" już upłynął, więc przez kilkadziesiąt następnych lat będziemy ponosić konsekwencje własnej głupoty i chciwości.


"Zawodowy gitarzysta Robert Pieculewicz za granie na krakowskim rynku został skazany przez sąd na "resocjalizację". Doniosła na niego straż miejska, według której jego muzyka zakłócała spokój.

Teraz Pieculewicz musi wykonywać prace przymusowe. Muzyk, zgodnie z orzeczeniem sądu, maluje kosze na śmieci oraz części elementów przystankowych. Jak sam twierdzi, lepiej wychodzi mu granie na gitarze niż trzymanie pędzla. "
(interia.pl)


21 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Spotkanie ostatniej szansy
październik 30, 2005
PAP
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
Quasi-religijność przekazu telewizyjnego
kwiecień 7, 2003
Ewa Borowik-Dąbrowska
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
DLACZEGO JAN PAWEL II NIE MOZE ZOSTAC SWIETYM?...
listopad 20, 2008
Milosz Miloszewski
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bez wyboru
październik 9, 2005
zaprasza.net
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
Bojkot
maj 30, 2004
przeslala Elzbieta
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
Wszystkie nasze myśli urojone
luty 7, 2003
Artur Łoboda
TAŃCZˇ KOMARY WEDLE HASEŁ SWÓJ CZAS
grudzień 16, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
"Wotum nieufności" wobec MON
sierpień 2, 2002
PAP
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
styczeń 1, 2008
Program dla Polski. Jak przezwyciężyć kryzys i rozwijać polską gospodarkę
luty 20, 2003
prof. Włodzimierz Bojarski
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media