ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Polska z lotu ptaka 1999 
21 listopad 2013      Artur Łoboda
MP 47, ostatnia broń nazistów  
21 październik 2018      Artur Łoboda
Nieznane archiwum Czesława Kiszczaka sprzedane USA. Sławomir Cenckiewicz: mam ogromne pretensje do naszego państwa 
12 grudzień 2018      Alina
Milioner oferuje nagrodę w wysokości 1,2 mln USD każdemu, kto dostarczy izolowaną próbkę wirusa COVID-19 
13 maj 2021     
Polscy patrioci stali się dla Tuska antysemitami 
3 styczeń 2024      Artur Łoboda
Globalna kontrola - to wojna przeciwko wszystkim 
15 marzec 2022      Artur Łoboda
Znowu bez wyjścia 
14 czerwiec 2023      Artur Łoboda
O wyjątkowej miłości 
7 marzec 2019      Alina
Najnowsze szaleństwo globalnego lewactwa: Nadciągają «lockdown’y klimatyczne» 
5 marzec 2021     
Ukrywanie prawdy 
18 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Jakubiak, Cejrowski o COP24: „Polska będzie kupować prąd z Niemiec, bo będzie tańszy niż u nas" 
4 grudzień 2018      Alina
Debata 
15 wrzesień 2010      Goska
Powinniśmy dyskutować, ale... 
4 kwiecień 2016      Artur Łoboda
RFK Jr. przekazuje poparcie Trumpowi (całe przemówienie). “Ameryka to kpina z demokracji” 
21 wrzesień 2024      Ekspedyt
"Chcemy prawdy o Wołyniu" - pikieta pod siedzibą PiS  
14 lipiec 2016     
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część ósma 
8 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
New York Times w końcu przyznaje, że maski były całkowicie bezużyteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się COVID 
25 luty 2023     
PRZYZWOICI BANDYCI cz.5 wywiad z poetą WIESŁAWEM SOKOŁOWSKIM  
19 kwiecień 2016      www.trwanie.com
Ponad 300 stron dowodów z CDC pokazuje, że szczepionki powodują autyzm 
2 grudzień 2024     
Zygmunt Jan Prusiński WIERSZE ŚWIĄTECZNE W LUSTRZE BOGA  
22 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Czy oni zostali wcześniej zaszczepieni?



Nie ulega wątpliwości, że używane w Polsce i w Świecie Zachodu rzekome "szczepionki przeciw kowidowi" nie mają na celu ochrony przed infekcjami, ale modyfikację genomu człowieka.

Z przerażeniem myślę, że za kilka lat otoczeni będziemy jakimiś poszczepiennymi zombie, które czyhać będzie na wszystkich niezaszczepionych.

Może to ironia, a może przewidywanie strasznej przyszłości.

Bardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że "szczepionka" ma na celu zamienić Ludzkość w bezwolne stado baranów - gotowe poddać się dyktatowi NWO.
Dokładnie tak samo - jak w powieści "Wehikuł czasu" Herberta Georgea Wellsa.
Cytuję :
Podczas rozmyślań stwierdza, że ludzie z klasy wyższej w jego czasach stopniowo podporządkowywali sobie świat przez użycie technologii, czego rezultatem jest ta pokojowa społeczność Elojów.
Jego zdaniem, w wyniku ewolucji przystosowali się do środowiska, w którym siła i intelekt nie są potrzebne do przeżycia.

Zanim jednak do tego dojdzie, szukamy drogi ratunku i kogoś, lub czegoś - co mogłoby Nas uratować przed tyranią zbrodniarzy.

W 1939 roku uważaliśmy, że Wojsko Polskie obroni Nas przed wrogiem zewnętrznym.
Nie obroniło, ale przynajmniej próbowało.

A dzisiaj?
Dlaczego Wojsko Polskie nie broni Nas przed WROGIEM dążącym do unicestwienia Narodu Polskiego?

Jeżeli Rządy wielu Krajów prowadzą -przy wsparciu Policji - nigdy niewypowiedzianą wojnę przeciwko własnym Narodom - to wojsko wszystkich Krajów winno stanąć do walki.
Dlaczego tak się nie dzieje?
Czy wszyscy żołnierze na świecie zostali wcześniej zaszczepieni preparatem genetycznym, który uczynił ich bezwolnymi?

Ponieważ obecna plandemia została zaplanowana wiele lat temu - to istnieje duże prawdopodobieństwo, że modyfikujące preparaty genetyczne dodawali do szczepionek już wiele lat temu.
A wojsko jest przymusowo szczepione przeciw różnym prawdziwym i urojonym chorobom.

11 marzec 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

W czasie kampanii wrześniowej wojsko polskie broniło kraju do poziomu oficerów starszych, a powyżej już byli sabotażyści. Fabrycy, Rómmel, Dąb Biernacki i wieli innych. Należy prześledzić działania Hansa von Besselera i Polskiej Siły Zbrojnej. To były formalne zalążki Wojska Polskiego w II RP.
A obecne Wojsko Polskie to spuścizna LWP, a LWP z istoty nigdy nie było polskie.
A więc należy na zagadnienie spojrzeć w kontekście, który uwzględnia to co tu skromnie opisałem. Nie trzeba podawać szczepionek, ani narkotyków. Istota jego legitymacji skutecznie blokuje wojsko przez obroną cywilów polskich.

2021-03-11
Magellan

 

ps
LWP: od 1945r. marszałkiem był Michał Rola Żymierski, a Jaruzelski był, li tylko generałem armii. Żymierski był nieprzerwanie marszałkiem od okresie od m.in. 13 grudnia 1981r. do 22 lipca 1983r., a więc w okresie kiedy jego F O R M A L N Y podwładny przeprowadził zamach stanu. Żymierski zmarł w wieku 99 lat 15 października 1989r., a więc po wyborach i po dniu 19 lipca, kiedy ojciec towarzyszki panienki został prezydentem.

2021-03-11
Magellan

 

Ba, wojsko nas nie broni ale jest formacja militarna, mundurowa, która nie tylko nas nie broni lecz wręcz pałuje i gotowa strzelać - to nasze ukochane PiSoskie HOMO-ZOMO - https://megadrive.pl/user-file/tevvxdw5yo2e7j6bizrw.

Nikogo nie rusza ten rozziew pomiędzy pełną polskości mordą Kałczyńskiego a bezpardonowym pałowaniem Polaków w Święto Niepodległości 11/11 czy inne patriotyczne manifestacje.

Już wiemy, że Wojsko Polskie nie, że Kościół nie, to kto, co, będzie pocieszycielką strapionych, ucieczką wiernych?

No bo wszyscy czekamy na cud a CZYN jest soczyście opluwany! Dlatego to parch Gliński zlikwidował Muzeum Czynu Legionowego w Oleandrach a wszelkie formacje 'narodowe' opluwają Piłsudskiego do upadłego. Że niby gdyby Dmowski miał władzę, to by dopiero nam tu raj zrobił!

No ba, ale Dmowski to był mistrz bredzenia a Piłsudski był człowiekiem CZYNU! DZIĘKI BOGU BYŁ!

I to chyba była ostatnia transza boskiego kredytu naszego istnienia.

2021-03-11
hens

 

Piłsudski niczem nie był lepszy od Dmowskiego. Podział: Piłsudski - Dmowski został wykreowany sztucznie, według amerykańskich wzorców. Nikt z nich nie miał żadnej realnej władzy. Administratorzy, walki o traktat paryski i zdarzeń wcześniejszych, a potem jeszcze administratorzy niższego szczebla.

2021-03-11
Magellan

 

I powtarzam, Traktat Waszyngtoński o lotniskowcach.
Kto tego nie pojmie, to cóż??? Wolno być ignorantem. Tym bardziej, jak ma się 18 lat skończone.

2021-03-11
Magellan

 

"Podział: Piłsudski - Dmowski został wykreowany sztucznie"

Poważnie? To dlaczego Piłsudski opluwany jet przez obecną neoendecję, konserwatystów i całą tą KORfederację? I dlaczego główny chrochacz, niejaki Różycki robi za gwiazdę i w Mediach Narodowych.pl i w wRealu24.pl i bodaj w niezależnym Lublinie nawet? Czym to jest spowodowane, nie mają ukończonych 18 lat?

Czy może to jednak licencjonowana opozycja - https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cechy-kontrolowanej-opozycji-2019-08

[ ] 21.05.2001
Porozumienie z Unia Polityki Realnej: „Środowiska UPR uczestniczą w budowaniu Platformy Obywatelskiej od pierwszych
dni jej istnienia; władze UPR bez wahania poparły wstępny program Platformy wyrażany w zobowiązaniach Andrzeja Olechowskiego, Macieja Płażyńskiego i Donalda Tuska” – głosi tekst porozumienia.

Zgodnie z porozumieniem, członkowie UPR będą startować do Sejmu z list Platformy, wezmą udział w prawyborach Platformy; UPR wystawi też w niektórych okręgach kandydatów do Senatu, wśród nich będzie lider Unii Janusz Korwin-Mikke.

Zdaniem „trójki” – „kreatywność i determinacja członków UPR, mimo kontrowersyjnych często form ekspresji i radykalizmu sformułowań, wzmocni Platformę Obywatelską”


Ile lat można "błądzić", 50, 75, czy to jednak nie błądzenia a antypolska, bo paraliżująca działanie, dmowszyzna!?

Niepodległość się ROBI a nie bredzi o niej w nieskończoność!
Naszego dobrego imienia się BRONI a nie bredzi o tym od 10 lat jak Świrski!

Czy jak niejaki Kałczyński, nasz Naczelnik bis!

2021-03-11
hens

 

Panowie!

użyłem metafory, że "żołnierz winien bronić kraju", a tu Nasze - polskie piekiełko.

Ja oceniam wedle porzekadła "po owocach ich poznacie".
Jaka była Polska w 1914 roku, a jaka w 1921 roku?

Jaką armię sformował Dmowski do obrony przed Bolszewikami w 1920 roku?

Ile głupot narobił Dmowski w Wersalu, a ile mimo tego udało Mu się ugrać dla Polski?

Nic nie jest czarno-białe.
Jeden i drugi zrobili dużo dobrego dla Polski, ale też sporo goryczy wylali.

NIKT NAM NIEPODLEGŁOŚCI NIE DAŁ W PREZENCIE!

2021-03-11
Artur Łoboda

  

Archiwum

Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Aparat szantażu i przekręty medialne
marzec 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
Upadek czerwonego Casanovy
kwiecień 4, 2008
przesłał ( . )
Który to chodzi do synagogi?
październik 15, 2005
Artur Łoboda
Muzeum ściąg
grudzień 11, 2002
Super Expres
Rozpętali wojnę cywilizacji
kwiecień 6, 2003
Tajemnica misteriów (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Stanie pomnik Bolesława Wstydliwego
marzec 30, 2006
gazeta.pl
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
Osaczony człowiek woła o ocalenie
styczeń 8, 2006
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
Deficyt budżetu po czerwcu wyniósł 62,5%
lipiec 17, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media