ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Białoruska mutacja kowida 
15 marzec 2021      Artur Łoboda
Jak strącono samolot pod Smoleńskiem 
15 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Potrzeba nam prawdziwych artystów 
17 maj 2015      Artur Łoboda
Odpowiedzialni za katastrofę smoleńską unikną odpowiedzialności 
17 luty 2015      altermedium.net
Znawcy wszechrzeczy do dzieła! 
28 październik 2011      Artur Łoboda
Fakty o Covid 
28 lipiec 2024     
Ostatnie wieści z Libii, 20 maja 2011 
20 maj 2011      MG
Kodeks norymberski 
22 sierpień 2020     
Pierwsze uwagi na temat Hamburga 
8 lipiec 2017     
Kiedy globaliści zabronią życia roślinom? 
6 lipiec 2022     
POWSTANIE WARSZAWSKIE - wiersz z okazji 70 rocznicy – Wiesław Sokołowski  
22 lipiec 2014      www.trwanie.com
Włości potentata 
16 luty 2021     
Wymiar Bezprawia dalej bezprawny 
20 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Pazerni "frankowcy" 
25 styczeń 2015      Artur Łoboda
Zamiast hurtem wsadzić ich do więzień 
4 marzec 2017      Artur Łoboda
Jak to bywa u kurewskiej.pl 
4 luty 2021      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (15.08.2011) 
1 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
To są ich prawdziwe cele 
7 marzec 2014      Artur Łoboda
Jak PiS mówi, że coś zrobi - to mówi 
25 marzec 2016      Artur Łoboda
Jak PiS dojdzie do władzy. (Wersja 2011) 
23 czerwiec 2015     

 
 

Polacy zaczynają przecierać oczy


Ponad rok temu stwierdziłem, że nie ma żadnego wirusa SARS CoV-2, a nieznane dotychczas choroby są skutkiem silnego napromieniowania organizmów przez otaczający Nas sprzęt elektroniczny.
I nie potrzeba do tego aż 5G - bo to BEZPRAWNE - stukrotne powiększenie przez Szumowskiego - dopuszczalnych norm promieniowania elektromagnetycznego wywołało reakcje w organizmach osób narażonych.
W tym wypadku do uszkodzeń w płucach wystarczy domowe wifi - jeżeli jest za blisko Nas.


Z czasem odnalazłem w zasobach Internetu, że jedynie kliku lekarzy i naukowców - oprócz mnie - kwestionowało w ogóle istnienie kowida.
Ale tylko ja podałem naukowe dowody, że kowida nie ma, a jedynie promieniowanie elektromagnetyczne wywołuje tragiczne skutki zdrowotne.

Bynajmniej - to nie moje dowody naukowe - bo badania nad wpływem promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - na organizmy żywe - prowadzone są od ponad 60 lat.
Ja je tylko zebrałem i przeanalizowałem.


Zgodnie z doktryną Paracelsusa - przy małej dawce i eksponowane punktowo - to promieniowanie może nawet leczyć.
Ale każdego dnia pochłaniamy go tysiące razy więcej - niż organizm ludzki może przyjąć - bez negatywnych konsekwencji.


Przez rok - kilkakrotnie zadawałem retoryczne pytanie: ile czasu potrzebują Polacy - by zrozumieć, że nie ma żadnego kowida, a jedynie trwa niewypowiedziana wojna przeciwko Ludzkości, którą w imieniu masońskiej żydohołoty - prowadzi przeciwko własnym Narodom - większość władców świata?
A najbardziej szokujące jest to, że tą wojnę przeciwko własnym Narodom prowadzą ludzie, którzy otrzymali władzę pod hasłami walki z NWO - jak to miało miejsce we Włoszech.
Wynika z tego jednoznacznie, że NWO ma obstawione swoimi sługusami - wszystkie środowiska.

 
Ostatnio pojawiły się pierwsze światełka w tunelu, bo niektórzy - niezależni publicyści - w końcu przyjęli do wiadomości, że nikt nie wyizolował SARS CoV-2.
Ale jeszcze daleka droga - do pełnej świadomości Społeczeństwa Polskiego, że toczy się przeciwko Nam wojna.
Przede wszystkim Polacy MUSZĄ zrozumieć, że ta wojna kiedyś się skończy! i nadejdzie czas rozliczeń!

Jeżeli 96 letnią kobietę - która będąc młodą dziewczyną pracowała jako sekretarka w obozie koncentracyjnym - pociąga się dziś przed Sąd, to KAŻDY - kto choć pośrednio legitymizuje kowidową wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu - popełnia stokroć gorszą zbrodnię.

I trzeba dziś KAŻDEMU - takiemu przypominać, że TA WOJNA KIEDYŚ SIĘ SKOŃCZY i nadejdzie kiedyś czas rozliczeń.

Grzegorz Braun wyraził to w dosadnej metaforze - skierowanej do Niedzielskiego "będziesz Pan wisiał".
Oczywiście nie ma dzisiaj w Polsce kary śmierci, a tym bardziej na szubienicy.
(Ostatnia została wykonana w 1988 roku.)

Ale skala zbrodni dokonanych pod szyldem nieistniejącego kowida, ilość nieszczęść ludzkich i śmierci bliskich - może przepełnić czarę goryczy i rozpaczy, a wtedy wolą społeczeństwa mogą zostać przywrócone szubienice.
Niechaj politycy, medyczni - oszuści - "eksperci" i wszyscy uwikłani w wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu - zawsze o tym pamiętają.
23 październik 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
2x
luty 11, 2006
aaa
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
"Batiuszka Putin"?
listopad 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wystarczy jedno robaczywe
październik 27, 2007
Dziennik
"Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego"
październik 30, 2006
interia.pl
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Krewkie rekordy Polaków
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
Agentura tego dopilnuje
marzec 19, 2008
PAP
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
Mossad Has Murdered 530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
Panstwa Europy Wschodniej
wrzesień 27, 2006
Bogdan
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
Przyczyny kleski gospodarczej
grudzień 18, 2006
prof,Wlodzimierz Bojarski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media