ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
więcej ->

 
 

Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę


Kongres amerykański zaaprobował ustawą zwiększającą budżet obronny na rok 2007, w którym przeznaczono przeszło pół milarda dolarów na programy rozwoju broni przy kooperacji z Izraelem. Podczas sesji weekendowej, Kongres uchwalił ustawę Department of Defense Appropriations Bill, 2007.

HR 5631, w której zaaprobowano m.in. dodatkowo 460 milionów dolarów na wspólny amerykańsko-izraelski projekt programów obronnych, 20 milionów dolarów na rozwój systemów obronnych przeciwdziałający balistycznym pociskom średniego zasięgu, 135 milionów dolarów na wspólną produkcję systemu zabezpieczającego przed pociskami średniego i dalekiego zasięgu, znany jako Arrow anti-missile system, 35 milionów dolarów na rozwój dwóch projektów pojazdów bezzałogowych Unmanned Aerial Vehicle - UAV: Hunter i Pionneer oraz 137 milionów dolarów na zabezpieczenie pojazdów Bradley przed antyczołgowymi pociskami.

Jak powiedział rzecznik prasowy izraelskiego lobby American Israel Public Affairs Committee: "Kongres kontyuuje silne poparcie dla najnowszych technologii programu obronnego, który jest korzystny tak dla Stanów Zjednoczonych jak i Izraela, i który wzmacnia strategiczną współpracę."



Opublikowany w pa?dzierniku 2006 roku raport "Arms Without Borders" opracowany przez Control Arms Campaign (CAC jest inicjatywą utworzoną przez Amnesty International, IANSA i Oxfam), stwierdza że 66 procent produkcji militarnej Izraela jest przeznaczona na eksport. Cztery firmy izraelskie znajdują się na liście stu największych producentów broni na świecie.

W roku 2005 produkcja militarna czterech krajów razem wziętych: Stanów Zjednoczonych, Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec, stanowiła 88 procent światowej produkcji broni. W tym samym roku wynosiła ona 10589 miliardów dolarów i stanowiła sumę 15 razy większą niż udzielona przez kraje świata pomoc humanitarna.
3 październik 2006

bibula 

  

Archiwum

Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
Imperium Mundi - polityczna forma globalizacji
listopad 14, 2006
Tomasz Gabiś
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Millerjugend
maj 24, 2003
Artur Łoboda
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
paranoja
wrzesień 30, 2005
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
Anglia nie płaci składek
czerwiec 27, 2003
przesłala Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media