|
Gibraltar: 53 zabitych po szczepieniu koronowym
|
|
Brytyjskie wojsko wysłało pierwszą partię 5850 puszek do Gibraltaru na początku stycznia. Bezpośrednio po szczepieniu zmarły 53 osoby. Krewni i świadkowie mówią o „masakrze”.
32 000 mieszkańców brytyjskiego zamorskiego terytorium Gibraltaru, położonego na południowym krańcu Półwyspu Iberyjskiego, do tej pory prawie nie chorowało na koronawirusa. W sumie zanotowano tylko 17 zgonów związanych z wirusem Corna, a zatem były one znacznie niższe niż w ojczyźnie Wielkiej Brytanii czy sąsiedniej Hiszpanii. I to pomimo faktu, że hiszpańscy dojeżdżający do pracy nadal codziennie podróżowali do iz Gibraltaru.
Na początku stycznia brytyjskie wojsko dostarczyło na Gibraltar partię 5850 dawek szczepionek, które następnie szybko wstrzyknięto. Bezpośrednio po szczepieniu tymi dawkami zawierającymi szczepionkę Biontech / Pfizer zmarły 53 osoby. Krewni i świadkowie zdarzenia otwarcie mówią o „masakrze”.
Władze starają się obwiniać śmierć następstwami wirusa koronowego, a nie szczepień. Jednak ta wymówka prawie nie pasuje do Gibraltarian. Pewne jest, że zmarli są wynikiem szczepień, dla których wciąż nie ma długotrwałych badań. W samej Wielkiej Brytanii rośnie też liczba głosów krytyków. Obecny wysoki współczynnik umieralności, który politycy i niektóre media wykorzystują jako wskaźnik złowieszczej „drugiej fali”, spada zaskakująco zgodnie z rosnącą liczbą szczepień. Szczepienia miały skutkować znacznie wyższym wskaźnikiem szczepień wśród populacji.
Źródło: https://www.freiewelt.net/nachricht/gibraltar-53-tote-nach-corona-schutzimpfung-10083719/
|
|
29 styczeń 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
| Cuszzz... te "puszki" przypominają cyklonB, nazwą zbliżony do Biontech. No i PFIZER MACHT FREI! |
|
2021-01-29
hens
|
 |
|
|
| PFIZER MACHT FREI, w końcu kiedy będziesz wolny i możesz swobodnie się poruszać? No właśnie to PFIZERT MACH FREI, prawda!? |
|
2021-01-29
hens
|
|
|
|
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odkryto tajne konta byłych szefów PZU
kwiecień 6, 2007
PAP
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego
im. płk Ryszarda Chwastka
wrzesień 8, 2002
zaprasza.net
|
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
|
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
|
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
|
Amerykańska próba zastraszenia i izolacji Ukrainy
styczeń 11, 2003
Piotr Mączyński
|
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pewna Polonijna Inicjatywa
listopad 27, 2003
patriota.pl Forum
|
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
|
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Demokraci?
październik 5, 2006
mik4
|
2009.03.05. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
styczeń 1, 2003
tłumacz
|
Lustracja Solidarności wrocławskiej
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka
|
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
|
|
|