|
Abecadło polityczne 1
|
|
Niektórym trudno dziś sobie wyobrazić że do 11 września 2001 świadomość polityczna Polaków byłą żenująca.
Ogłupiani przez Michnika, okradani przez Balcerowicza i jego mocodawców, tumanieni przez Kościół Katolicki byli prowadzeni - niczym barany na rze?.
Dopiero seria moich artykułów, które jako PIERWSZE w Polsce - jednoznacznie opisały przekręty - z jakimi mamy do czynienia, wywołały u niektórych odbiorców refleksję.
Wielu poszło w swoich wnioskach za daleko.
Nosił ślepy kulawego - czyli plan Balcerowicza wobec Polski
“Niezależne” media"
Prawo i bezprawie
Program Partii programem Partii
Koniec roku 2001
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
Niezdrowe skłonności, czyli co za dużo to nie zdrowo
W czasie gdy pisałem pierwsze artykuły o przekrętach w Polsce - Leszek Balcerowicz był ministem Finansów w rządzie AWS-hołoty, smarkacz Giertych - jako członek rady nadzorczej banku pozwalał okradać obywateli, Rydzyk wyłudzał świadectwa udziałowe NFI i lokował w żydowskich spekulacjach giełdowych, Lepper rzekomo walczył z Balcerowiczem - choć pó?niej jako wicepremier zapomniał o własnych hasłach wyborczych.
Przez całe lata 90. z przerażeniem patrzyłem na głupi i pazerny Naród Polski - gotowy dla kilku dolarów sprzedać własna Ojczyznę.
Z drugiej strony - wszyscy moim rozmówcy tamtych czasów - bredzili o "geniuszu" Balcerowicza - mnie wyzywając różnymi epitetami.
Podobnie jest dzisiaj - kiedy usiłuję wezwać do dyskusji na ważne dla Polski tematy - w pierwszym rzędzie - metody wyzwolenia z niewoli ekonomicznej. Ponieważ taka tematyka przerasta możliwości intelektualne prawie wszystkich dyskutantów - spotykam się z milczeniem bąd? obelgami. Słyszałem również, że obelgi pod moim adresem są częste na innych - rzekomo "patriotycznych" portalach.
Opublikuję teraz kilka starych artykułów.
Jeżeli się mylę i nie byłem pierwszym, który napisał prawdę - o tym co się w Polsce wyprawia to proszę mi wskazać innych autorów.
Wtedy spuszczę głowę i przyznam się do błędu.
Moja pó?niejsza działalność społeczna doprowadziła do poznania wielu osób, które podobnie jak ja myślały - od dawna.
Na przykład Marka Głogoczowskiego, który prawie 10 lat przede mną pisał książki - krytycznie opisujące duch liberalizmu.
(Był również L. Bubel, który publikował antyżydowskie teksty bez analizy współczesności.)
Jednak nikt - nie wyłożył "kawę na ławę" sięgając sedna problemu.
Po co dziś wracam do tamtych tekstów?
Mam dość pouczania mnie, przez tabuny nieuków czym jest - syjonizm, Talmud, kim był Morel.
Wobec zbliżających się wyborów - jesteśmy w sytuacji bez wyjścia.
Mamy tylko wybór mniejszego ZŁA!
Może więc - po kolejnej stypie politycznej powrócimy do poważniej dyskusji o Polsce.
|
|
17 październik 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
|
Zaostrzone mają być przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu
maj 4, 2007
Marek Olżyński
|
"Stany Zjednoczone podsycają niepokój w Iraku"
kwiecień 12, 2003
IAR
|
O kogo chodzi?
marzec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
|
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
|
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
|
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
|
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
|
Morderstwo za morderstwo
lipiec 7, 2005
|
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Dymać Policję!
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rozprawa o Ruch przełożona z 25 czerwca na 22 pa?dziernika
czerwiec 24, 2004
|
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
|
Mełła dwa dolce na sekundę
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
|
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|