|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
więcej -> |
|
"Ejszyszki"
|
|
Ejszyszki i bledne kolo falszow
Nowe kolosalne Muzeum Historii Zydow w Warszawie ma byc waznym osrodkiem propagandy zydowskiego ruchu roszczeniowego.
W placowce tej mozna sie spodziewac propagand zupelnie zafalszowanych wersji tzw. pogromu w Kielcach z 4 lipca 1946 r., jak rowniez strat zydowskich w czasie tragicznych zmagan Armii Krajowej z sowieckim aparatem terroru w Ejszyszkach.
Obydwa te tragiczne zdarzenia, niestety w zupelnie przeklamanej formie, naleza do glownych watkow eksponowanych nie tylko w Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie, ale tez we wszystkich znanych mi muzeach zaglady Zydow.
Kilka miesiecy temu ukazaly sie w wydawnictwie Frondy dwa tomy pod wspolnym tytulem "Ejszyszki. Kulisy zajsc, epilog stosunkow polsko-zydowskich na Kresach, 1944-45; Wspomnienia - Dokumenty - Publicystyka". Wstep "Ostatnie kresowe powstanie: Ejszyszki - epilog w kontekscie historycznym" podaje dobrze udokumentowana prawde o wydarzeniach na Wilenszczyznie pod kolejnymi okupacjami - Sowietow, Niemcow i Litwinow. Wazna czescia jest podrozdzial "Ejszyszki: wojna i okupacje (1939-1952)", jak i dyskusja na temat haniebnych oskarzen Michnika - "glosu afirmujacego" propagande oskarzajaca Narod Polski o zaglade Zydow. Widac wyraznie w propagandzie zwolennikow zydowskiego ruchu roszczeniowego ich pogarde dla prawa Polakow do samoobrony i do walki o niepodleglosc. Zydzi czesto postrzegali walke Polakow o wolnosc jako sprzeczna z zydowskimi interesami, dajac wyraz swojej zlosci z tego powodu. Na przyklad w 1918 roku wszystkie miedzynarodowe organizacje zydowskie byly przeciwne odbudowie niepodleglego panstwa polskiego.
Widzialem w Waszyngtonie duzy oddzial Muzeum Holocaustu, poswiecony zydowskiemu miasteczku Ejszyszki polozonemu w powiecie lidzkim wojewodztwa nowogrodzkiego. Jego historia byla tematem ksiazki Jaffy Eliach, dyrektor Muzeum Holocaustu, pod tytulem "There Once Was a World: A 900-year Chronicle of the Shtetl of Eishyshok" ("Byl sobie swiat: kronika 900 lat miasteczka Ejszyszki"). Pani Eliach opisuje tragiczne przejscia swojej rodziny w rezultacie bitwy miedzy oddzialem Armii Krajowej i NKWD. W nocy z 19 na 20 pazdziernika 1944 r. oddzial Armii Krajowej zaatakowal Ejszyszki w nadziei schwytania oficera kontrwywiadu Armii Czerwonej ("Smiersz", czyli "smierc szpiegom"), przejecia jego archiwum i stempli nowych wladz sowieckich, rozbrojenia i rozmundurowania zolnierzy sowieckich i ich lokalnych wspolpracownikow. Oficerow, a zwlaszcza ludzi osobiscie odpowiedzialnych za terror, miano rozstrzelac. Byla to odpowiedz Polakow na sowiecki terror w Ejszyszkach wkrotce po zajeciu tej miejscowosci przez Armie Czerwona.
Tragiczna smierc dwoch przypadkowych ofiar zostala po latach uzyta do oszkalowania Polakow, pokazujac wybiorcza wrazliwosc Michnika i jemu podobnych. Bowiem zydowskie publikacje milcza o tym, ze w okolicach Ejszyszek w latach 1944-1945 NKWD aresztowalo kilka tysiecy, a zabilo kilkuset polskich chrzescijan. Chwala Zydom, ze pamietaja o nieszczesciu swoich rodakow - hanba jest, ze liberalna polska inteligencja nie potrafi oplakiwac nieszczesc tych, ktorzy walczyli o ich wolnosc i niepodleglosc.
Kapitan "Smiersza" wraz z sierzantem i miejscowym milicjantem NKWD Alterem Michalowskim mial kwatere w domu rodzicow pani Eliach - czyli Szeinele Sonenson, wowczas siedmioletniej dziewczynki. Ojciec jej, Mosze Sonenson, ktory sluzyl w tak zwanych "istrebitielnych" batalionach, pomocniczych oddzialach NKWD, byl w domu w czasie walki, ale uszedl calo.
Zginelo dwoch Sowietow, w tym kapitan "Smiersza". W walce zostala przypadkowo ranna polska kobieta, smierc poniesli Cipora i Chaim Sonensonowie - matka pani Eliach wraz z malutkim synkiem, bratem autorki. Wkrotce po bitwie NKWD opanowalo miasteczko. Sowieci rozstrzelali kilku Polakow i uwiezili ok. piecdziesieciu osob, z ktorych wiekszosc zostala uwolniona przez zolnierzy AK w czasie nocnego ataku w nocy z 6 na 7 grudnia. Wkrotce Sowieci na nowo sterroryzowali Ejszyszki.
Pani Jaffa Eliach falszywie opisuje walki w Ejszyszkach jako "antysemickie pogromy". Jej falsze sa powtarzane w amerykanskich muzeach zaglady Zydow i pewnie pojawia sie takze w powstajacym Muzeum Historii Zydow w Warszawie. Tego rodzaju interpretacja historii walk polskiego podziemia oplaca sie tym, ktorzy sluza zydowskiemu ruchowi roszczeniowemu. Na naszych oczach powstaje nowa historia Polski, kraju niby to "kolonizowanego" przez Zydow juz od X czy XIII wieku. Wobec rozmiarow tragedii zydowskiej podczas wojny wszystko, co moze posluzyc do oskarzenia chrzescijan o holokaust, zdobywa popularnosc wsrod Zydow, zwlaszcza jezeli da sie to przeliczyc na konkretne wartosci materialne.
Publikacje wykorzystywane przez zydowski ruch roszczeniowy dobrze sie sprzedaja i przynosza udzialowcom "przedsiebiorstwa holokaust" wielkie i coraz to nowe zyski. Powstaje bledne kolo zaklamania, przy czym tzw. badania historyczne wykorzystywane sa raczej do doraznych celow politycznych niz do zdobycia obiektywnej wiedzy.
Na przyklad J. T. Gross wyrzezbil kanal interpretacyjny, w ramy ktorego wlala sie cala pozniejsza debata o Jedwabnem. Do tego modelu dostosowal sie raport IPN, mimo ze fakty odkryte przez historykow i naukowcow, ktorzy tylko czesciowo zbadali groby, zaprzeczyly zupelnie tezom Grossa. Mimo to sformulowano sprawozdanie w taki sposob, aby sie dostosowac do politycznie poprawnych ram wymyslonych przez Grossa. Dzieki temu falszerz historii, taki jak Gross, narzucil ekstremalna wizje wypadkow w Jedwabnem, do tego stopnia, ze instytucja panstwowa - IPN - mogla tylko i wylacznie ograniczyc sie do lagodzenia ekstremizmu cynicznie sluzacemu zydowskiemu ruchowi roszczeniowemu. Stalo sie to nawet mimo tego, ze do dzis nikt nie wie ani ile osob zostalo zabitych i pochowanych w grobach w Jedwabnem, ani jaki byl powod smierci kazdej z ofiar tej niemieckiej zbrodni, falszywie przypisywanej przez Grossa Narodowi Polskiemu.
Na przyklad "The Wall Street Journal" podal 21 maja br. informacje o operacjach finansowych jednego z glownych dzialaczy ruchu roszczeniowego, Edgarda Bronfmana jr. - prezesa Swiatowego Zwiazku Zydow. Ten czlowiek zawiera transakcje rzedu 1,5 mld dolarow i jest jednym z najbogatszych ludzi w Ameryce. O nim to wlasnie pisal Norman Finkelstein, ze zamiast organizowac propagande roszczeniowa przeciw tak bardzo wyniszczonej Polsce i zadrazniac stosunki miedzyludzkie, sam latwo moglby pomoc potrzebujacym zydowskim weteranom niemieckich gett i obozow koncentracyjnych z czasow II wojny swiatowej, bez powaznego uszczerbku dla "wlasnej" fortuny.
Lektura takich ksiazek jak wyzej wymieniona zbiorowa praca "Ejszyszki" daje szanse ludziom dobrej woli poznac prawde o tragedii, jaka byla II wojna swiatowa, i o jej skutkach dla Polski.
|
|
28 maj 2003
|
|
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
|
Angelina Jolie - Tattoos Hot Pictures
listopad 1, 2007
ALEKSANDER
|
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
|
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
|
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
|
Biblijny Raj
październik 27, 2006
mik4
|
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bunt społeczny
listopad 8, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
|
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
|
CASA runęła na ziemię
styczeń 24, 2008
Marek Olżyński
|
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
|
Pokojowa Wizja Bliskiego Wchodu
lipiec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
|
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
|
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni
uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
|
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|