ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Ludzki odruch względem przestępców.

„Jeżeli okaże się ,że funkcjonariuszka ABW kierowała się ludzkim odruchem względem byłej pani minister Blidy i przez to nie dopełniła obowiązków to poniesie konsekwencje swoich czynów.” „Poleciliśmy grupie, która miała rano odwiedzić dom Blidów by dokonać tam przeszukania, postępować względem podejrzanej w sposób powściągliwy, nie stosować kajdanek i innych drażliwych środków przymusu.”. Takie mniej więcej padały stwierdzenia z ust osób odpowiedzialnych za próbę zatrzymania byłej posłanki i minister kolejnych SLDowskich rządów Barbary Blidy. Oczywiście po zdarzeniu w którym osoba zatrzymywana przez funkcjonariuszy sama się zabiła podniósł się chór gromki głosów lewicy i commilitones, wytykających winy, a widzących nawet oczyma wyobra?ni dymisję gabinetu. Dalsze wykrzykniki zaczęły prawie natychmiast informować że: „Osoby nadzorujące służby specjalne powinny ponieść polityczną odpowiedzialność za śmierć Barbary Blidy” , „Poseł SLD Jerzy Szmajdziński powiedział powołując się na prasę iż lekarz, który widział ranę postrzałową byłej posłanki wątpi, by Barbara Blida sama mogła się zabić.”
„Mąż byłej minister Barbary Blidy wytacza proces funkcjonariuszom Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego”. „Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego powinna zapłacić rodzinie Barbary Blidy wysokie, nawet wielomilionowe odszkodowanie.”
No i to najście o tak nieludzkiej porze jak 6.00 rano. Przyjrzyjmy się jednak faktom.


Non-lethal ammunition.
Zapytany specjalista od broni:
Czy jest według Pana sens utrzymywania rewolwerów ... po wynalezieniu pocisków woreczkowych? Odpowiada:
- Jest. Każdy typ uzbrojenia może mieć zastosowanie w operacjach specjalnych. Era rewolwerów już dawno minęła, zostały skutecznie wyparte przez nowoczesne pistolety. Z całą pewnością jednak, nie miało na to wpływu, wynalezienie amunicji niepenetrującej... Amunicja niepenetrująca, może mieć nieprzewidziane oddziaływanie na każdą osobę, nie bez znaczenia są też takie z pozoru błahe czynniki jak pora roku (ilość warstw ubrań), oraz na przykład, ewentualny wpływ środków psychotropowych na odczuwanie bólu. „
Amunicja na ogół rewolwerowa tzw woreczkowa. Jest to amunicja niepenetrująca -obalająca. W łusce pod plastykowa osłoną zamknięty jest woreczek z wytrzymałego materiału wypełniony śrutem ( podobny do okrągłej herbaty expresowej 2-3cm średnicy). Po wystrzeleniu rozwija się uderzając całą powierzchnią . Po uderzeniu wykonuje jedynie powierzchniowe uszkodzenie ciała od którego swobodnie odpada.
Barbara Blida taką właśnie amunicją załadowała swój mały rewolwer Astra .Amunicja ta nie jest po to by zabijać ponieważ nie powinna przebić ciała człowieka. No chyba, że ma się pecha i przyłoży lufę broni bezpośrednio do powierzchni skóry bąd? odzieży nie dając możliwości pełnego rozwinięcia się „woreczka”. Wtedy właśnie może nastąpić czasem przebicie, ale o tym właścicielka broni nie wiedziała. Poinstruowana została przecież, że amunicja ta nikogo nie zabije ale jedynie oszołomi sprawiając trochę bólu i ewentualną krótką utratę świadomości. Z taką intencją ładowała amunicję do swojej osobistej Astry. Rewolwer ten ma takie cechy konstrukcyjne ,że w przeciwieństwie do pistoletu nie wymaga przed użyciem czynności przygotowawczych poprzez przeładowanie broni czy odbezpieczenie. Wykonuje się to tym samym palcem w czasie pociąganie za język spustowy. Gwarantował zatem szybkie działanie. Strzały w klatkę piersiowa rzadko bywają śmiertelne. Tysiące żołnierzy tak postrzelonych i często wielokrotnie jeszcze długo walczyło. Gdy broń była już w ręku trzeba było uważać jedynie by nie została w porę zauważona bo można było sprowokować oddanie strzału przez funkcjonariuszy i one właśnie mogły być śmiertelne. Działanie ukradkiem było jednak przyczyna niespodziewanego zafunkcjonowania amunicji innego od tego jaki podano denatce przed śmiercią. Zatem używając broni w świadomości czuła się bezpieczna.

Mataczenie .

Sposób na ukrycie faktów przez rozmówcę. Mataczenie polega na takim wyrażeniu myśli lub zdarzeń, by słuchacz nie dowiedział się tego, o czym mówca nie chce mu powiedzieć. Podczas mataczenie mówca może skorzystać z takich technik jak: podawanie nieprawdziwych informacji, udawanie, wykonywanie czynności uniemożliwiających prowadzenie postępowania śledczego.
Gdy funkcjonariusze wchodzili do domu w godzinach rannych łatwo było zauważyć, że nie postępują brutalnie wykazując już na początku postępowania ludzkie odruchy. Przecież do domu nie chciano ich wpuścić, a oni mimo to dopraszali się pozwolenia nie próbując chociażby wyłamać drzwi. Gdy wreszcie weszli i zapytali o broń udzielono im kłamliwej odpowiedzi .zatem oboje z uczestniczącym w zajściu mężem celowo i planowo mataczyli. Widząc że ludzkie odruchu funkcjonariuszy można wykorzystać do realizacji swych wcześniejszych zamierzeń działano metodycznie. Wiec pozorując potrzeby osobiste łatwo było się oddalić unikając możliwości szybkiej interwencji. Użycie broni powodowało zamieszanie, a powierzchowna rana czy utrata świadomości była by przyczyną przerwania akcji ABW i przewiezienia poszkodowanej do szpitala. W szpitalu uniknięto by aresztu przez wiele dni przygotowując się do procesu i czyniąc starania o uzyskanie odszkodowań za ?le przeprowadzoną policyjną akcję. Plan zawiódł gdy przyłożona bezpośrednio do sylwetki lufa broni spowodowała głęboki przestrzał , a zupełnie przypadkowo trafiona aorta prawie natychmiastowy zgon.

Nie okazywać odruchów litości.

Warto by przyglądnąć się bliżej skąd u byłej pani minister wzięła się „non-lethal ammunition” i kto ją instruował w zakresie skutków jej działania. Na ogół gdy wchodzą w grę odszkodowania ,warto zauważyć kto na tym korzysta i czyja ręka uczestniczyła w przygotowaniu planu użycia broni.
W operacjach policyjnych, jedynym skutecznym środkiem wyeliminowania zagrożenia , jest fizyczna likwidacja terrorystów i skuteczne zatrzymywanie przestępców. Nie ma tam czasu na poprawki, oraz przede wszystkim na niepewność.
Obecnie zbiorowy krzyk lewicowych commilitones wymierzony jest przeciwko tym, którzy wykazywali odruchy litości, a nie tym którzy świadomie mataczyli .
Pani poseł SLD Piekarska z trybuny sejmowej zaczęła nawet obecnie dostrzegać wokół siebie jedynie kominiarki i aż dziw że nie złożyła oświadczenia, że ona sama nigdy w życiu kominiarki nie ubierze chyba, że trybunał to uzna za obowiązek. Pozostaje zatem wprowadzić w polskim prawie stosowną poprawkę by: „ nie okazywać żadnej litości przestępcom ,a szczególnie może tym z czerwonej strony sejmowej mównicy”. Bo jak nie to nasze podatki zapełnią ich kieszenie sowitymi kwotami odszkodowań. Kominiarki chyba zastąpi się gustownymi kwefami na które prawo UE pozwala, a nawet zaleca. No i nie budzić nikogo o 6.00 rano. Przy okazji krzyków powinien też nieco wzrosnąć poziom sondaży politycznych krzykaczy.


28 kwiecień 2007

Jan Lucjan Wyciślak 

  

Archiwum

Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
Fakty powszechnie znane
styczeń 7, 2005
Artur Łoboda
Katyn massacre film & Jewish conduct in Poland
luty 2, 2008
przysłał Israel Shamir
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
Przeciwwaga USA – Rosja, Chiny i Indie?
luty 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Janukowycz wrócił do władzy
sierpień 10, 2006
Marek A. Koprowski
Nęcąca...Propozycja.?
grudzień 16, 2008
N.Kuryłło
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
"PORZˇDNI LUDZIE ZACZYNAJˇ SIĘ BAĆ" oświadczył Miller
czerwiec 16, 2002
analityk
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
Żydzi
grudzień 22, 2004
aaa
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media