|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
więcej -> |
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
|
|
Rządząca "mniejszość" ma znakowane rasizmem numery PESEL poprzez szczególne układy CYFR tam się znajdujących, a nie występujące w numerach PESEL u szczerych i prawdziwych Polaków. Po NUMERACH PESEL rozpoznają współplemieńców.
W każdej komisji wyborczej jest osoba, która ma listę osób z danego obwodu wyborczego - takich, które nie przyjdą na wybory, bo są nieobecne w kraju (dlatego każą Polonusom rejestrować się na wiele dni przed dniem wyborów w miejscowych polskich konsulatach-lub przebywających na polskich statkach morskich - bo nie chcą mieć "WPADKI"!)
Osoby niezarejestrowane w konsulatach stanowią pulę osób, które nawet nie wiedzą, że "oddały w Polsce swój głos np. na PiS lub na PO" - mimo, że są oddalone ciałem o tysiące kilometrów od Polski!!!!
Do konkretnej komisji przychodzi osoba ("gość") ze znakowanym numerem PESEL i od współplemieńca z "listą nieobecnych" - ma wskazane na liście obecności wyborców miejsce, w którym ma złożyć swój podpis pod nieobecność właściwego wyborcy, po czym otrzymuje KARTĘ DO GŁOSOWANIA, zakreśla głos na PiS lub na PO, następnie wrzuca KARTĘ do URNY i idzie do następnej KOMISJI WYBORCZEJ, w której cała procedura oszustwa powtarza się od początku.
Dlatego "RZˇDZˇCA MNIEJSZOŚĆ" ma największe POPARCIE WYBORCZE w DUŻYCH MIASTACH I w MAŁYCH MIASTECZKACH - bo tam komisje leżą stosunkowo blisko siebie, "goście" oblatujący wiele komisji - mają krótką trasę do przebycia między kolejnymi "głosowaniami" w kolejnych Obwodowych Komisjach Wyborczych. A poza tym - w miastach i w miasteczkach - LUDZIE SIĘ NIE ZNAJˇ tak, jak w np. małych wsiach.
Jeden OSZUST może "oblecieć" wiele komisji wyborczych w jednym dniu, może oddać WIELE FAŁSZYWYCH GŁOSÓW za nieobecnych w Polsce właściwych i prawdziwych wyborców. Dlatego potem, po wyborach - wynik wyborczy wskazuje wielokrotność rzeczywistego poparcia społeczeństwa polskiego dla takich ugrupowań politycznych, jak rządzące: SLD, lub PiS lub np. PO.
Oszustwo jest tak przebiegle obmyślone, że praktycznie TRUDNE DO WYKRYCIA, tym bardziej, że wszystkie KARTY Z URNY wraz z całą dokumentacją Obwodowej Komisji Wyborczej (w tym listy obecności konkretnych wyborców na wyborach) - są spalane do 3 dni po ogłoszeniu WAŻNOŚCI WYBORÓW przez PKW.
[PRZY OBECNYCH WYBORACH - DO DNIA 16 pa?dziernika 2007 r. JEST TERMIN ZGŁASZANIA PRZEZ WYBORCÓW PRZEBYWAJˇCYCH ZA GRANICˇ - WNIOSKÓW O WPISANIE DO SPISU WYBORCÓW W OBWODACH GŁOSOWANIA UTWORZONYCH ZA GRANICˇ].
MSWiA, czyli miejsce, gdzie się wymyśla numery PESEL (a dokładniej - Centralne Biuro Adresowe, w skrócie CBA), po tym, jak zorientowali się, że POLACY JUŻ WIEDZˇ - wymyślili NOWY, DRUGI RODZAJ numeru PESEL. Żeby to potwierdzić, wystarczy wejść na ich stronę internetową: http://pesel2.mswia.gov.pl/index.php?view=aktualnosci
Oni nie tylko wymyślili znakowany rasizmem "pierwszy" numer PESEL - dla większego BEZPIECZEŃSTWA odsunęli pełniącego funkcję szefa MSWiA - Janusza Kaczmarka od dotychczasowej funkcji i na forum żydo-mediów zrobili wiele, żeby udowodnić, że J. Kaczmarek jest człowiekiem niewiarygodnym. Zrobili burzę medialną i stosowali przy tym typowe ubeckie metody terroru i zastraszenia wobec J.Kaczmarka w tym celu, aby Naród Polski nie dał wiary kompetentnemu człowiekowi na temat rasistowskich przestępstw i wszystkiego, co się wyprawia w MSWiA, co mogliśmy śledzić na bieżąco w sierpniu 2007r. w Polsce.
A wszystko po to, żeby PRAWDA o rasistowskich zapisach w numerach PESEL - aby nie ujrzała światła dziennego!!!
1Dz. U. z 1997 r. Nr 89 poz. 555 z pó?n. zm. Art. 304. § 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję.
2 Dz. U. z 1984 r. Nr 5 poz. 24 z pó?n. zm. Art. 10. 1. Zadaniem dziennikarza jest służba społeczeństwu i państwu. Dziennikarz ma obowiązek działania zgodnie z etyką zawodową i zasadami współżycia społecznego, w granicach określonych przepisami prawa.
|
|
18 październik 2007
|
|
Anna
|
|
|
|
Kryzys Banku Centralnego USA, Zagrożenie Inflacją
luty 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
|
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
|
Demonstracje w Davos, starcia w Landquart
styczeń 26, 2003
PAP
|
Jest brzydka sprawa...
czerwiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
|
Złote wrota
marzec 29, 2003
Andrzej Echolette
|
Odwaga cywilna
czerwiec 28, 2005
|
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
|
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
|
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
sierpień 18, 2002
PAP
|
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
|
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
|
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Antyrakietowy ser szwajcarski
czerwiec 14, 2007
Bartłomiej Kozek
|
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
więcej -> |
|