ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pół prawdy to całe kłamstwo 
27 październik 2017     
FDA zmuszona była do ujawnienia dokumentów, w których przyznała, że wiedziała iż szczepionki przeciwko Covid-19 powodują zapalenie mięśnia sercowego 
26 grudzień 2023      Lance D Johnson
Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp 
30 maj 2022      Ethan Huff
Pańszczyzna pod oligarchami w USA? 
26 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Palestyńczycy będą skazywani na 20 lat więzienia za rzucanie kamieniami 
4 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Jaki miernik do pomiaru promieniowania? 
1 luty 2022     
Porażające świadectwo: Najlepsi naukowcy z przesłuchania szczepionkowego ujawniają, że zastrzyki zabijają więcej ludzi niż ratują 
8 październik 2021     
Perspektywy dystopii 
24 wrzesień 2021     
Nowości 
7 maj 2010      Goska
Stalinowskie obozy obsługiwane przez Polaków 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
Aforyzmy 9 Zygmunt Jan Prusiński  
29 lipiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Nie ma argumentu za wspieraniem Izraela, który byłby zarówno logiczny, jak i moralny 
4 wrzesień 2024      Caitlin Johnstone
Dyktatura ciemniaków - bis (1) 
1 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Niemcy mają prawa do "Czerwonych maków na Monte Cassino" 
8 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Przed weekendem 
30 kwiecień 2010      Goska
Mogą być i inne powody 
14 listopad 2021      Alina
W co nas ciągnie PiS? 
25 marzec 2019      Artur Łoboda
Tak zwana "Komisja Europejska" chce zniszczyć kolejną polską firmę Widać za mało jeszcze zniszczyli 
3 lipiec 2009      PAP
Francja: Około 160 tys. osób protestowało przeciwko paszportom sanitarnym 
29 sierpień 2021     
Permanentna Wojna Stanów Zjednoczonych o Władzę nad Globem?  
13 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Moja przestroga dla Górali


Kilka tygodni temu zastanawiałem się nad rokoszem przedsiębiorców i utworzeniu tymczasowej - autonomicznej Republiki Tatrzańskiej - gdzie nie będą obowiązywały niewolnicze prawa NWO.
Można by wtedy przyjmować turystów bez problemu.

Ale Rząd ma niestety atut militarny - więc nie podniosłem tematu.

Po wczorajszej deklaracji Sebastiana Pitonia - zapowiadającego otwarcie biznesów pod Tatrami - muszę ostrzec, że w tym projekcie jest jedno - bardzo słabe ogniwo.
Pistapo może w każdej chwili zablokować WSZYSTKIE drogi dojazdowe do Zakopanego.

Popatrzcie na mapę.
Kilkunastoma wozami bojowymi mogą odciąć Tatry od reszty Polski.

Można by próbować objechać blokady przez Słowację, ale oni najpewniej rozlokują wojsko na granicach.

Na dziś widzę tylko jedno rozwiązanie.

Wielu przedsiębiorców spod Tatr dysponuje ciężkim sprzętem drogowym.
W wypadku zablokowania jakiegoś odcinka - można natychmiast zrobić przejazd przez pola - o ile gospodarze się na to zgodzą.
Lecz tego nie uda się zrobić- jeżeli wystąpią roztopy.
Tylko przez zamarznięte pola można będzie przepuścić tysiące samochodów.

Wróćcie do historii Solidarności 1980 roku i zamachu stanu z 13 grudnia 1981 roku.
Możecie się spodziewać, że Piso-hołota powróci do tamtych narzędzi pacyfikacji Społeczeństwa.
Wyciągnijcie więc wnioski z przeszłości.
12 styczeń 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Lepiej niech ci Die Goralen zamiast tworzyć nowe Goralenvolk, to przestaną głosować na PiS, tylko niech zaczną głosować na Konfederacje.

2021-01-12
Marek Zadrożniak

 

Konfederacja niczego tu nie zmieni. Gdzie jest Korwin, tam jest zawsze w końcu niemoc każdego przedsięwzięcia. Mentzen i Braun mają to tylko za zadanie uwiarygodnić i stworzyć pozór świeżej krwi.
Obawiam się, że zmierzamy ku kolejnym mocnym obostrzeniom i być może do stanu wyjątkowego. To jest zsynergizowane z tym co dzieje się w USA. Myślę, że okres od chwili obecnej do 20 - 21 stycznia będzie przełomowy. Albo nastąpi chwilowe poluzowanie, albo będzie dokręcenie śruby z przytupem, o jakim się nawet pesymistom nie śniło.

2021-01-12
Magellan

 

Magellanie
straszysz - zamiast ostrzegać ludzi przed możliwymi posunięciami rządzących.
Dla mnie to ogromna różnica.

Pięć lat temu byliśmy o krok od wykształcenia Ruchu narodowego.
Ruch Kukiza miał szansę zdobyć duże poparcie społeczne.
Jednak Kukiz nie dorósł do przywództwa, a Narodowcy byli bardzo niedojrzali politycznie.

Przez NIEWYOBRAŻALNĄ głupotę Polaków straciliśmy szansę JOW.
Gdyby wprowadzono je do systemu wyborczego - to najpewniej dzisiaj nie byłoby "stanu kowidowego".

A od Korwina jak najdalej - bo do tej pory wszystkie inicjatywy społeczne rozwalał od środka.

2021-01-12
Artur Łoboda

 

Panie Marku
za często najpierw Pan obraża ludzi, a dopiero potem zastanawia się dlaczego?

Moi wujkowie działali w tym "goralenfolk" pod nazwą AK.
Jeden zginął w Oświęcimiu, a drugi w Powstaniu Warszawskim.
Nie byli góralami, ale w Zakopanem się wychowali.
Gdyby nie mieli wsparcia miejscowych - to nie byłoby w Zakopanem organizacji.

2021-01-12
Artur Łoboda

 

Nie zakładam, że T Y L K O partia polityczna może dokonać zmiany. Proszę mi wskazać, w którym miejscu to napisałem. Odniosłem się tylko do konfederacji i myślę, że rzeczowo.
Chciałbym wierzyć, że JOW-y były rzeczywistą inicjatywą, a nie tylko propagandowo-medialną próbą zorganizowania jak największej liczby wyborców przeciwko koalicji PO-PSL. Św. pamięci prof. Przystawa wyraźnie pisał, że od chwili kiedy Kukiz i "jego" ekipa pojawili się w ruchu JOW-ów, który nie oni przecież stworzyli, to zaraz wszystko zaczęło się psuć. Te wypowiedzi są w internecie.
A drugie, nie straszę tylko sygnalizuję potencjalny przebieg zdarzeń. Jak widzę tego zblazowanego architekta, który ubrał się w strój góralski to przypomina mi się filmik, w którym żalil się, że niejaki Masny wprosił mu się na weekend do Bydgoszczy i wykpił jego dom, sposób życia, skrytykował żonę, pasł się na jego koszt kilka dni i potem wyjechał do Warszawki. Po co robić taki cyrk. A może ta wizyta miała związek ze skaperowaniem go do roli, którą obecnie odgrywa, a te publiczne brudy i żale, to np. targowanie stawek. Nie wiem. Ale skojarzenie miałem natychmiastowe. Zaraz będą śpiewać 'ich bin in Zakopanischer".
A co do ostrzeżeń i wskazań to przecież to czynię, a jeden z ostatnich Pańskich wpisów odwołuje się do mojej wcześniejszej koncepcji skarżenia policjantów, którą tu onegdaj zamieściłem.
Przeszedłem w ostatnich 3 tygodniach parszywe choróbsko, które, zapewne jakbym się zgłosił do lekarzy, zakwalifikowano by jako mityczny covidek. Nie wiem, co to było, być może ma Pan w tej kwestii rację, niemniej mają i korzystają ze sposobów osłabiania konkretnych ludzi, czy wręcz ich grup.
Co to jest nie wiem, ale sądząc po objawach to była, li tylko zwykła somatyczna choroba. A zatem, w pewnym sensie jesteśmy wystawieni na działanie sił i środków, które istnieją w ramach obecnego wachlarza "zachorowań". Na ile są to jednak choroby w tradycyjnym ich pojmowaniu, a na ile skondensowane i punktowe ataki za pośrednictwem rozmaitych pól elektromagnetycznych, względnie jeszcze innych oddziaływań, tego precyzyjnie nie jestem w stanie wskazać.

2021-01-12
Magellan

 

pomyłka "nie tylko, choroba somatyczna".

2021-01-13
Magellan

 

Nie zauważyłem na początku, że to było tylko odniesienie do infantylnego wezwania poprzednika - by oprzeć się na Konfederacji i dlatego wykreśliłem tą część komentarza.
Niezależnie od tego: kto zaproponował JOW w 2015 roku - trzeba było łapać okazję - bo już się nie powtórzy.
To samo myślałem o strajkach sierpniowych. Ale Polacy nie wykazali wtedy żadnej przezorności.
Winę za to ponosi hierarchia Kościoła.

2021-01-13
Artur Łoboda

 

Dla bezpieczeństwa przenoszę się czasem do pracowni, bo mieszkanie pod silnym polem elektromagnetycznym.

Coś źle się poczułem i jeszcze raz sprawdziłem pracownię.
W miejscu gdzie cały czas siedzę, pojawiło się bardzo silne promieniowanie elektromagnetyczne, a wcześniej go nie było.
Jest to wiązka o częstotliwości ponad 6GHz. Prawie nie do wykrycia - bo wszystkie mierniki działają do 5Ghz.
Nie znam też urządzenia, które emituje taką częstotliwość.

Może ktoś sprawdzi Pana mieszkanie?



2021-01-13
Artur Łoboda

 

Analogia ruchu JOW-ów do Solidarności trafna.
Zestawienie relacji prof. Przystawy z relacją Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy nasuwa takie same odczucia i wnioski.
Zarówno jeden, jak i Ci dwoje drudzy, a chronologicznie - pierwsi, pisali, że wszystko układało się prawidłowo, póki nie pojawili się mityczni "doradcy". W 1980 to Michnik, Geremek, Mazowiecki, Kuroń.
A w 2015 grupa kuglarza Kukiza.
Jakie czasy, tacy doradcy.
Kukiz zawsze był drugo, albo i nawet trzecioligowcem, w ramach tzw. muzyki rozrywkowej 'nurtu jarocińskiego".
Abstrahując, że ten nurt był całkowicie spacyfikowany przez służby, to i w ramach tego nurtu, był on pionkiem.
Najlepiej opisała to Kayah, której zarzucono udział w festiwalch piosenki radzieckiej i wojskowej w schyłkowych latach 80 - tych.
Odparła, a co miałam jeździć do Jarocina?
Po prostu, przekładając to na terminologię rodem z Imienia Róży - znała skrót przez labirynt i rozumiała istnienie labiryntu.

2021-01-13
Magellan

 

ps
dziś wyszedłem na dłużej z "dziupli". Odmiana istotnie na plus, pomimo gwałtownego, początkowego ataku kaszlu. Postaram się to pole zweryfikować.

2021-01-13
Magellan

  

Archiwum

Ocieplenie
październik 9, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
Pacyfikacja ale nie wojna w Iraku
luty 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowe zasady, które zobowiązują to „cywilizacja według Kaczyńskich”.
wrzesień 3, 2007
Gregory Akko
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Cel Postępowego Upaństwawiania Banków w USA?
październik 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
Zanim zdecydujesz się ujawnić swoje emigracyjne dochody...
maj 16, 2008
Jaroslaw Madry
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
Najlepszy amerykański Szeryf
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media