|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
więcej -> |
|
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
|
|

Tanie linie lotnicze - kolejny krok
Porozumienie w sprawie budowy na terenie lotniska wojskowego w Balicach terminalu obsługującego tanie linie lotnicze, podpisali dzisiaj (27 pa?dziernika br.) Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Dyrektor Zespołu Inicjatyw Gospodarczych w Biurze Prezesa Agencji Mienia Wojskowego Bogusław Onik.
- "Biorąc pod uwagę potrzebę rozwoju inicjatyw gospodarczych i ruchu turystycznego zarówno na terenie Krakowa, jak i w całej Małopolsce, podjęliśmy wspólne działania zmierzające do powstania na lotnisku w Balicach terminalu dla tanich linii lotniczych" - podkreślił Prezydent Majchrowski, podpisując porozumienie.
Stanowi ono jednocześnie akt założycielski spółki, do której obie strony zamierzają przystąpić. W najbliższym czasie Prezydent wystąpi do Rady Miasta Krakowa o podjęcie uchwały w sprawie powołania spółki, objęcia w niej udziałów o wartości 50.000.00 PLN oraz wniesienia aportu w postaci działki gruntu przyległej do lotniska o powierzchni 5815 m2. Agencja obejmie udziały o analogicznej wartości oraz udostępni spółce 10 hektarów terenu lotniska do 2020 roku.
Sygnatariusze porozumienia z zadowoleniem przyjęli deklarację Marszałka Województwa Małopolskiego o podjęciu procedury w sprawie przystąpienia do spółki Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Zapowiedzieli także, że dokonają wspólnej oceny ofert współpracy lub wstąpienia do spółki, złożonych na ręce Prezydenta Majchrowskiego przez inwestorów krajowych i zagranicznych.
|
|
28 październik 2003
|
|
www.krakow.pl
|
|
|
|
Izraelski rabin za rozstrzeliwaniem buntowników
lipiec 18, 2002
PAP
|
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
|
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
|
Mniejszość niemiecka głosuje w wyborach do Bundestagu
wrzesień 21, 2002
PAP
|
CIA zleca seryjnie morderstwa w Polsce, ale dopiero po Okrągłym Stole...
sierpień 31, 2007
tłumacz
|
Aktualizacja strony http://zaprasza.net/kolton
W zwiazku z przyjeciem do Uni Europejskiej RUMANIA i BULGARIA nalezy popraw
lipiec 7, 2007
Henry Kolton
|
Dzień Kobiet wczoraj i dziś
marzec 9, 2007
Marek Olżyński
|
Za Putinu!
styczeń 9, 2008
MAREK BARAŃSKI
|
Prokom coraz droższy
lipiec 22, 2002
Rzeczpospolita
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
|
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
|
Typowy udział Żydów w sprawowaniu władzy w USA
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Branie na litość
wrzesień 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
|
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
|
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
|
więcej -> |
|