ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
więcej ->

 
 

Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje





List otwarty do Jarosława Kaczyńskiego


Szanowny Panie „Prezesie”!

W związku z wyrażonym przez pana partie, Prawo i Sprawiedliwość zamiarem przenie-sienia lustracji do Instytutu Pamięci Narodowej oraz tym samym chęcią zlikwidowania Urzędu Rzecznika Publicznego, zwracam się do Pana z prośbą o umieszczenie w Internecie zaświadczeń wydanych wszystkim posłom, senatorom oraz liderom pana ugrupowania o nadaniu statusu pokrzywdzonego przez Instytut Pamięci Narodowej.

W szczególności w Internecie winna się znale?ć całość dokumentów uzyskanych z IPN w tym zaświadczenie potwierdzające status pokrzywdzonego takich osób:

Senator Massalski, były rektor Akademii Świętokrzyskiej
Jadwiga Kaczyńska – matka pana prezesa.

W obydwu przypadkach takie samo nazwisko występuje na Liście Wildszteina. Umieszczając zaświadczenia choć by tylko osób potwierdzi Pan brak niecnych zamiarów oraz wykluczy jakiekolwiek megatywne skojarzenia.

Podnoszę, że od prawie roku senator PiS, Adam Massalski zapewniał opinie publiczną wojewodztwa świętokrzyskiego, że wystąpi o nadanie mu statusu pokrzydzonego przez organy bezpieczenstwa państwa. Do obecnej chwili tego nie uczynił.

Link do Listy Wildszteina - Jadwiga Kaczyńskia

Link do Listy Wildszteina – Adam Massalski

Nadto, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Czy jest Panu wiadomym, że w Urzędzie Rzecznika Interesu Publicznego znajduje się jeszcze około 5 tys oświadczeń lustracyjnych, w tym przede wszystkim - sędziów, prokuratorów oraz adwokatów, które nie zostały nigdy objęte postępowaniem sprawdzającym?

Nasuwa się podejrzenie, że likwidując na obecnym etapie działalność tego urzędu, doprowadzi Pan do zaniechania lustracji tych osób. Czy powodem braku chęci do zlustrowania ww. środowisk jest fakt dziwnego unikania przez Pana i partyjnych kolegów odpowiedzialności karnej oraz wątpliwości w stosunku do Pana matki, która jak powszechnie wiadomo, pracowała w Instytucie Badań Literackich?

O Instytucie jest powszechnie wiadomo, że pozostała on w dużym zainteresowaniu pani pułkownik B. z UB.

W Internecie winna sie bezwarunkowo znależć całość dokumentacji znajdącej sie w IPN, dotycząca pana oraz Pana brata - prezydenta RP. Jest prawdopodobnym, że może się w tej dokumentacji znajdować np. informacja o tym, w jaki sposób Pana rozdzina podpisała umowę na znany panu film.



23 styczeń 2006

http://www.raportnowaka.pl/ 

  

Archiwum

LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
Dwa Ruchy Oporu Wygrywaja
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Z kim ?
maj 14, 2003
Andrzej Kumor
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
Badany będzie tylko Rywin
luty 5, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwa grona gniewu
wrzesień 12, 2006
Remigiusz Okraska
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
Interia.pl 2,5 mln zł od spółki zależnej
sierpień 28, 2002
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media