|
Jan Paweł II - a pedofilia
|
|
Wyjątkowo - tylko zasygnalizuję przemyślenia, które mnie wczoraj naszły.
O Polskim Papieżu mówi się coraz gorzej.
Sam pisałem krytyczne artykuły - zarzucając Papieżowi, że autoryzował barbarzyńską Trzecią RP.
Kulminacją tego było zaproszenie Kwaśniewskiego do "Papa mobile".
Ale wszyscy widzieliśmy, że od dłuższego czasu Papież był niedołężny i dlatego prosto wyliczyłem, że gdy odbyła się nominacja biskupa McCormack'a - to był już mocno schorowany, a wręcz niekontaktujący.
Dlatego za wszelkie tuszowania pedofilii po 1995 roku - należy odpowiedzialnością obarczyć Jego sekretarza.
Ale coś ważniejszego zmotywowało mnie do napisania niniejszego tekstu.
Po śmierci Papieża dowiedzieliśmy się, że chorował na chorobę Parkinsona.
Dziś wiemy, że najczęstszą przyczyna tej choroby - jest długotrwałe zatruwanie organizmu pewnymi preparatami.
Podobno Tajki (kobiety pochodzące z Tajlandii) w ten sposób pozbywają się swoich mężów.
Czy więc Jan Paweł II był zatruwany przez lata?
Pamiętamy bowiem, że gdy obejmował swoje stanowisko był nadprzeciętnie zdrowy i spokojnie mógłby dożyć 100 lat.
|
|
20 listopad 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Po pierwsze to wcale nie zaprosił tylko został postawiony w takie sytuacji, że ta łachudra wyszła mu na drogę.
Po drugie to pamiętamy, że gdy obejmował swoje stanowisko był nadprzeciętnie zdrowy i spokojnie mógłby dożyć 100 lat ale w A.D. 1981 został ciężko postrzelony co skutkowało w kolejnych latach szybko pogarszającym się zdrowiem.
Po trzecie to nie wpisujmy się w fartuszkową nagonkę na Kościół i hierarchię bo sprytki pustynne przy okazji zaszczepią naród i nawet nikt się nie skapnie. Fajnie poczytać komentarze fachowców oceniających św. JP II jak to kiepsko kierował Kościołem liczącym ponad 1 mld duchownych i członków, fachowców z których żaden nie kierował nawet jedną parafią.
Ubaw po pachy.
Dodam tylko jeden cytat z nieziemskiej książki „Gdy Pan mówi do serca” – ks. Gaston Courtois – Pan nasz, Jezus Chrystus, powiedział o tym tak:
[346.] W obecnych czasach pseudoteologowie publikują na cztery strony świata swoje absurdalne teorie naukowe w przekonaniu, że przyczyniają się do oczyszczenia wiary, gdy tymczasem ją mącą.
Tylko ci, którzy spotykają się ze Mną na modlitwie w milczeniu, którzy pokornie czytają Pismo Święte i którzy jednoczą się ze Mną w głębi serca, mają prawo mówić o Mnie, bo to Ja sam jestem natchnieniem ich myśli i przemawiam ich ustami.
[247.] ... Mniej zwracam uwagę na wasze kategorie teologii moralnej, a jeszcze mniej na ich geometryczne zastosowania. ... |
|
2020-11-20
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
1. Postrzelony został w brzuch, a choroba Parkinsona jest w mózgu.
2. Czyżby w Kościele Katolickim nie było wedle Pana żadnej pedofilii?
"strzeż mnie, Boże, od przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sam "
Nikt bardziej nie zaszkodzi Wierze Katolickiej jak ci - którzy sprawy haniebne zamiatają po dywan.
|
|
2020-11-20
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Ta nagonka na Kościół to skoordynowany atak z nagłym atakiem "pandemii", chodzi o to, aby tzw. zwykli ludzie znikąd nie czul wsparcia i zewsząd wyzierała na nich zdrada i niemoc.
Co do Jana Pawła II, nie można zmilczeć tego, że działał już jako przedstawiciel patologicznego trendu ekumeniczno-gospelowego zapoczątkowanego oficjalnie na Soborze Watykańskim II, a to nie przyniosło, jak widać niczego dobrego.
Many spaczony jego obraz, m.in. poprzez to, że był Polakiem i że z jego pontyfikatem wiąże się rok 1989 ze wszelkimi symbolicznymi jego aspektami. Ale legitymował cały ten syf pookrągłostołowy i co najmniej tolerował Glempa, jako prymasa. Dziwisz, według mojego odczucia to mroczna postać i te jego zaklęcia o nieblokowaniu dostępu do Papieża, o nieprzyjmowaniu gratyfikacji itp, między bajki należy włożyć. Poza tym ma facjatę lubieżnika. Pytanie, czy i ewentualnie kto zablokował przekazanie Papieżowi książki prof. Dakowskiego i Przystawy o mechanizmie FOZZ?
Niemniej - według mnie - nie jest to czas, aby teraz te kwestie wyciągać.
|
|
2020-11-20
Magellan
|
 |
|
|
Zgadzam się, to nie jest czas - by angażować się takie tematy.
Postawiłem tylko tezę, że mógł być podtruwany.
Niechaj pozostanie w pamięci na przyszłość - gdyby pojawiły się nowe informacje.
Na tym zakończmy ten temat.
|
|
2020-11-20
Artur Łoboda
|
|
|
|
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
|
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
|
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
|
Ważne Powody Zagrożenia USA
lipiec 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
po trupach do raju
lipiec 11, 2003
Miroslaw Krupinski
|
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
|
......a Adaś nawet się nie zająknął w słowa.
wrzesień 9, 2006
Marek Olżyński
|
Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
|
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
|
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jan Maria Rokita: kopalnie trzeba zamykać
grudzień 9, 2002
|
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
Wicepremier Lepper padł ofiarą prowokacji...
lipiec 12, 2007
aktualności pnlp
|
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!
luty 23, 2003
PM
|
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
|
Działoszyce w Telewizji Amerykańskiej
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Zaproszenie na III Kongres Polski Suwerennej 2004
grudzień 13, 2004
|
|
|