ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
więcej ->

 
 

A więc po staremu

Rząd chce podnieść zarobki prezesów firm państwowych

Rząd chce znacznie podnieść zarobki szefów wielkich firm państwowych. W tym celu ma być znowelizowana ustawa kominowa, która ogranicza wynagrodzenia osób kierujących tego typu firmami.

Minister skarbu Andrzej Mikosz wyjaśnił, że aby do spółek państwowych można było ściągnąć najlepszych mened?erów, trzeba znacznie ponieść im pensje.

Ustawę kominową wprowadzono w 2000 roku. Jej głównym celem było ograniczenie wysokich zarobków prezesów wielkich firm państwowych, którzy przyznawali sobie ogromne pensje bez względu na sytuację zakładu.

Pieniądze obcięto więc także tym, którzy dobrze zarządzali firmami, płacili podatki, wprowadzali z sukcesem spółki na giełdę. W rezultacie wielu fachowców odeszło z państwowych firm do prywatnego biznesu.

O zmianach ustawy kominowej dobrze wypowiadają się ekonomiści, dużo gorzej niektóre związki zawodowe.


Działacze idą w odstawkę



Członkowie zarządów i rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa pełniący funkcje w partiach politycznych zostaną odwołani. Zarządzenie w tej sprawie ma w środę podpisać minister skarbu Andrzej Mikosz, ujawnia "Gazeta Prawna".

Wszyscy reprezentanci Skarbu Państwa w spółkach będą musieli wkrótce złożyć oświadczenie, w którym muszą określić swoje ewentualne związki z partiami politycznymi. Działacze pożegnają się z posadami. Podobny los czeka zasiadających w zarządach i radach funkcjonariuszy służb specjalnych. Weryfikację przeprowadzi ABW.

Zarządzenie to ma być wpisane do ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji. W udzielonym "Gazecie Prawnej" wywiadzie szef resortu skarbu ujawnia nową strategię zabezpieczenia interesów Skarbu Państwa w spółkach. Mechanizmem zabezpieczającym mają być m.in. warranty i status spółki komandytowo-akcyjnej.
(PAP)
24 listopad 2005

 

  

Archiwum

Wydano wyrok !!!
kwiecień 19, 2003
przysłała Elżbieta
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozważania o wielokropku pochodzenia bezpańskiego
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
Jak bogacił się były prezes Stoczni
lipiec 18, 2002
PAP
Talmud, Teologia Wygnania i Megalomania
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izrael Adam Szamir o "solidarności" Polskich Magnatów z Żydami
luty 6, 2006
Izrael Adam Szamir
Kolejny etap niszczenia Polski
październik 22, 2003
Artur Łoboda
Cieć testuje prawo wyborcze
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media