ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Panie ministrze Kwiatkowski 
12 marzec 2011      Bogusław
Ile Polska wydaje na wojnę z Rosją? 
10 kwiecień 2026     
Ziobrowe deja vu 
14 grudzień 2016     
Prokuratura włącza się w kampanię wyborczą po stronie Trzaskowskiego 
3 maj 2025      Artur Łoboda
ISLANDIA: Kultura receptą na kryzys  
31 marzec 2014      www.polskawalczaca.com
Zrób miejsce dla stanu kapusia: wszechwidzącej czwartej gałęzi Rządu 
4 czerwiec 2021     
Aleksander Łukaszenka dwa lata temu o zachodnim terroryzmie 
23 lipiec 2017     
Sytuacja jest poważna, ale będzie dobrze 
6 marzec 2020     
Chinom wystarczyło 10 lat 
3 czerwiec 2017     
Dlaczego "lud PiSowski" wybiera żydowskie lobby polityczne? 
28 grudzień 2017      eMisjaTv
Agresja dobroci w platformowej RP  
9 marzec 2015      Artur Łoboda
Żydowski spisek mający na celu zniewolenie ludzkości 
9 czerwiec 2024      Pierre Simon
40 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana Wieczystego 
14 styczeń 2014      Artur Łoboda
"Fakty i akty" 2026 - przypomnienie 
1 marzec 2026     
Globalny Mit Holokaustu 
4 luty 2018      Iwo Cyprian Pogonowski
Degeneracja służby zdrowia w USA 
24 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Program do sterowania ludźmi po szczepieniu 
15 grudzień 2020      HRejterzy
Badanie elektromagnetyzmu osób szczepionych w Luksemburgu 
10 lipiec 2021     
Czy wszystko po staremu? 
27 październik 2015      Artur Łoboda
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia 
24 grudzień 2017     

 
 

Mimo wszystko przygotujmy się na "covid-21/22"


Bardzo ostro krytykuję POLITYCZNYCH PRZESTĘPCÓW niosących Polsce terror i składam deklaracje służące ujawnieniu mistyfikacji z rzekomą pandemią "covid-19" - bo jestem pewien swojej wiedzy.

Ale wiem także, że w styczniu br była w Polsce naprawdę bardzo groźna epidemia chorób dróg oddechowych, którą dzieci przechodziły bardzo ciężko.
Jednak wtedy Minister zdrowia - Szumowski - nie miał czasu zajmować się takim "drobiazgami".

W tym roku zwróciłem uwagę na wiele szczegółów wypowiedzi PRAWDZIWYCH lekarzy i naukowców.
Kiedy usłyszałem tezę, że epidemie dróg oddechowych nawracają co dwa lata - bo tyle potrzeba wirusom na mutacje - to przypomniało mi się, że w 2018 roku miała w Polsce miejsce bardzo duża zachorowalność te na choroby dróg oddechowych.

Jeżeli dwuletni cykl epidemii się sprawdzi i tym razem - to musimy być przygotowani na zimę 2021-2022.
Ale już teraz nabierać pewnych nawyków - które wcale nie są złe.
Na przykład często myć ręce w porze wzmożonej infekcji - o ile przybywamy wśród innych ludzi.
Nie zbliżać się mniej - niż pół metra do drugiego człowieka- co kiedyś było nagminne w tłoku.
Jak najwięcej wychodzić na słońce i pić prawdziwe - polskie soki owocowo-warzywne.

Pseudo-testy na covid-19 wykrywają każdą anomalię w organizmie człowieka - więc każda grypa będzie dla nich równoznaczna z zakażeniem mityczną chorobą.
A wtedy polityczny przestępcy będą mieli pretekst do kolejnych restrykcji wobec Obywateli.
6 październik 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Może nawet szybciej.
Noszenie masek nie tylko uwłacza godności, ale przede wszystkim naraża na grzybicę dróg oddechowych. Ponadto zakłóca cyrkulację powierza w płucach, co powoduje, że noszący to gówno wdycha wtórnie własne wyziewy. Jaki to przyniesie efekt na dłuższą metę, tego my, a przynajmniej ja nie wiem.
A dziś wyją syreny w całej Polsce. Kolejny aspekt siania strachu, ba wręcz paniki.
Eskalują oddziaływania.

2020-10-06
Magellan

 

Zastanawiam się: jakie zastosować narzędzia medyczne by dowieść, że niektóre choroby z tej jesieni są wynikiem zatrucia maseczkami?

2020-10-06
Artur Łoboda

 

Według mnie należy badać skutki wdychania własnych nieoczyszczonych wyziewów. Np. zwiększona ilość CO2 w organizmie, wskutek niedotlenienia. Ponadto analiza białek, ale nie za specjalnie wiem, pod jakim kątem.

2020-10-06
Magellan

 

I znowu będzie: "bij żyda ssyna ..."
I piwnice będą w cenie. ;-)
Z tymi maskami to jawna prowokacja. chodzi o spacyfikowanie manifestacji w sobotę w Warszawie i innych miastach.

Cyrk z Covid-19 Borysa Johnsona, czy szopka z Szumowskim, nie mówiąc o "zmartwychwstaniu" Trampa, dowodzi że cała ta pandemia Covid-19 to jedno wielkie globalne kłamstwo.
Trump wyzdrowiał jeszcze szybciej niż Szumowski, ja-ja sobie z ludzi robią na całego !!!

W poniedziałek wieczorem lokalnego czasu (5 października), po trzech nocach w szpitalu, amerykański przywódca powróci do Białego Domu.
Trump opuścił szpital.Lewackie dyżurne żmije w CNN w amoku. Piana na ustach i przekrwione ślepia z nienawiści.


Prezydent USA opuści szpital o godz. 18.30 (godz. 0.30 we wtorek w Polsce).
"Czuję się naprawdę świetnie. Nie bójcie się COVID-u. Nie pozwólcie, by zdominował wasze życie" - napisał na Twitterze Trump. Dodał, że "czuje się lepiej niż 20 lat temu".

I will be leaving the great Walter Reed Medical Center today at 6:30 P.M. Feeling really good! Don’t be afraid of Covid. Don’t let it dominate your life. We have developed, under the Trump Administration, some really great drugs & knowledge. I feel better than I did 20 years ago!

A według polskich specjalistów on już powinien być martwy. Piękna demaskacja cyrku jaki nam zafundowano
No i jak tam Świadkowie COVIDa? Szumowski wyzdrowiał w jeden dzień. Trump prawie zmartwychwstał po trzech dniach. Johnsona schowali przed kamerami na tydzień a potem hasał od wywiadu do wywiadu jak łania po tym wirusie rzekomo niszczącym płuca. SZLAG WAS NIE TRAFIA, ŻE TAK DALIŚCIE SIĘ ZROBIĆ W WAŁA?

2020-10-07
Marek Zadrożniak

 

Kto się dał, ten się dał.
Cała obecna akceleracja działań w Polsce, jest m.in. skutkiem coraz większej świadomości ludzi, że to fikcja.
Niezależnie jednak od tego, na pewno mają opracowane modele matematyczne, w jakim czasie i jaka procentowo grupa populacji otrząśnie się z szoku propagandowego i w jaki czynny i bierny sposób podejmie próby przeciwstawiania się tej narracji.
I podejrzewam, że jesteśmy o określonym i w pełni przez animatorów tego cyrku, przewidzianym punkcie, w którym i bezpośrednio po nim zorganizowano zaaranżowanie odpowiednich prowokacji, aby dalej skokowo dokręcać śrubę.

2020-10-08
Magellan

  

Archiwum

Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
styczeń 20, 2004
Najniebezpieczniejszy okres w historii ludzkosci?
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Z Kanady
sierpień 31, 2003
Andrzej Kumor
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
Lech Wałęsa za światowym rządem
wrzesień 30, 2004
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
A więc po staremu
listopad 24, 2005
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
O NADZIEI, czyli PORAŻKI MOGˇ BYĆ NASZYMI SUKCESAMI
lipiec 25, 2008
Marek Jastrząb
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Najważniejszy agent PRL
wrzesień 18, 2004
PAP
Irak jako grzęzawisko i trzęsawisko dla USA
czerwiec 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
Gra o główna nagrodę - część II
grudzień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media