ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
więcej ->

 
 

Obronne rakiety, Polska i Kuba oraz Unia Europejska



Nikita Chruszczow twierdził, że rakiety sowieckie na Kubie w 1962 roku, miały charakter obronny, mimo tego, że były oddalone tylko o osiem minut lotu pocisku od Waszyngtonu. Prezydent J. F. Kennedy uznał te rakiety za zagrożenie USA i w zamian za usunięcie tych rakiet zgodził się usunąć rakiety USA z Włoch i Turcji jak również dał gwarancje, że Fidel Castro nie będzie usunięty od władzy przez inwazję USA.

Ciekawe czy dojdzie do porozumienia USA z Rosją na temat zaniechania stawiania 10 baz wyrzutni pocisków „Tarczy” w Polsce, oddalonych tylko o cztery minuty lotu od Moskwy. Naturalnie nikt nie bierze na serio twierdzenia, że pociski „Tarczy” mają na celu obronę USA przed Iranem. W razie faktycznej instalacji baz „Tarczy” w Polsce, Polska będzie narażona na automatyczną salwę rosyjskich pocisków nuklearnych, jako bariery ochronnej przeciwko pociskom zagrażającym ośrodkom kontroli i dowództwa rosyjskiego.

Polska obecnie stoi wobec dwu zagrożeń. Instalacja systemu „Tarczy” w Polsce naraża Polskę na zatrucie radioaktywne, na wypadek automatycznej salwy obronnej rosyjskiej, być może nawet wystrzelonej przez omyłkę, którą Rosja i USA mogą sobie wzajemne wytłumaczyć i tylko wyrazić ubolewanie z powodu przypadkowego zniszczenia Polski.

Drugim zagrożeniem jest podpisanie traktatu Unii Europejskiej, który na 300 stronach ogranicza Polskę i jej suwerenność na rozmaite sposoby tak, że prawdopodobnie sądy w Polsce będą podrzędne wobec decyzji unijnych. Układ ten przypomina ograniczenie autonomii stanów w Ameryce północnej, na rzecz rządu federalnego po wojnie secesyjnej.

Wygląda na to, że nie ma jasno zdefiniowanego sposobu wycofywania się państw członkowskich z Unii Europejskiej i pokojowego odzyskiwania niepodległości przez te państwa, które chciałyby wyjść z Unii. Natomiast Unia może zachęcać do tworzenia się okręgów niezależnych „pod-narodowości,” takich jak Ślązaków i Kaszubów, którzy by nie podlegali rządowi w Warszawie.

Sprawa 300 stron treści traktatu jest fałszywie przedstawiana jako zbyt trudna do poddawania go plebiscytowi. Kluczowe punkty traktatu na pewno można wyłuszczyć przy pomocy prawników i właśnie w sprawie tych zasadniczych elementów traktatu przeprowadzić referendum narodowe tak w Polsce jak i w Czechach. Argument zbytnio skomplikowanych warunków traktatu, jest zasłoną dymną i chowaniem warunków traktatu, o których z góry wiadomo, że są na niekorzyść Polski.

Tymczasem wiadomo w sprawie „Tarczy,” że ponad 70% Czechów i ponad 60% Polaków nie zgadza się na budowę systemu „Tarczy.” Czesi starają się o referendum w tej sprawie. Zachodni członkowie UE nie chcą mieć baz „Tarczy” na swoim terenie, zwłaszcza po kompromitacji super-potęgi militarnej USA w Iraku i w Afganistanie.

Kuba po kryzysie „obronnych rakiet” w 1962 roku, była i jest bojkotowana jedynie przez USA, inne państwa zachodnie robią dobre interesy na Kubie. Obecnie po 48 latach przy władzy, Fidel Castro „abdykował” z powodu złego stanu zdrowia, na rzecz brata swego, Raula Castro, dotychczasowego dowódcy kubańskich sił zbrojnych.

Raul, podobnie jak Fidel 10 lat wcześniej, w czasie wizyty Ojca Świętego, Jana Pawła II, zdjął mundur i ubrał się po cywilnemu, żeby po objęciu władzy przyjąć jako pierwszego dygnitarza obcego państwa, watykańskiego szefa polityki zagranicznej, Kardynała Tarcisio Bertone, którego wizyta podniosła znaczenie polityczne Kościoła na Kubie. Stosunki z reżymem komunistycznym na Kubie utrudnia fakt więzienia katolickich dysydentów.

Rewolucja Fidela Castro uwolniła Kubę od eksploatacji przez mafię amerykańską, za czasów podległego USA reżymu, Battisty, kiedy na Kubie masowo uprawiano gry hazardowe, i tak zwaną „turystykę seksualną” oraz sprzedawano narkotyki.

Po dojściu do władzy w 1959 roku, Fidel Castro usunął zagranicę wielu księży nie-Kubańczyków w ramach oficjalnego ateizmu. Kościół Katolicki nadal jest jedyną instytucją nie kontrolowaną przez rząd, mimo tego, że nowych kościołów nie pozwalano budować, ograniczano nauczanie religii i dostępu kościoła do mediów. Teraz, Raul Castro obiecuje poprawę w dostępie Kościoła do mediów, zwłaszcza, że pierwszy dygnitarz zagraniczny z oficjalną wizytą na Kubie po przejęciu przez niego władzy, przyjechał z Watykanu i tym przyjazdem zignorował izolację dyplomatyczną Kuby organizowaną przez Waszyngton.

Obecnie Kuba korzysta z osłabienia ekonomicznego i wojskowego USA, natomiast Polska jest marginalizowana w Unii Europejskiej i stawiana w roli kozła ofiarnego w rozgrywce USA przeciwko Rosji oraz pod atakiem żydowskiego i pruskiego ruchu roszczeniowego. Celowe narażanie Polski na pozorne partnerstwo, w być może fikcyjnym programie Tarczy, osłabia sytuację Polski w przeciwieństwie do dzisiejszej sytuacji Kuby.


WWW.pogonowski.com
3 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Naród, który głupotę nazywa odwagą
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
Z kim ?
maj 14, 2003
Andrzej Kumor
Ajne grose geszeft cd.
grudzień 1, 2002
Tomasz Żele?ny www.nie.com.pl
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ruch, to zdrowie
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Do pracy organicznej zaprasza.net
grudzień 19, 2006
luzak
Kanibale
wrzesień 16, 2003
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media