|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
więcej -> |
|
Izrael jako pomylony pomysl?
|
|
Izrael jako pomylony pomysł?
Richard Cohen napisał w artykule w Washington Post 18go lipca, 2006, że w obecnym momencie dziejowy największy błąd jaki Izrael może popełnić to jest zapomnieć że sam w sobie Izrael jest błędem dziejowym, przez niektórych błąd ten był popełniony w dobrych intencjach. Sam pomysł stworzenia państwa Żydów europejskich na terenach zaludnionych przez Arabów, większość muzułmanów i mniejszość chrześcijan spowodował sto lat walk i terroru, którego dziś jesteśmy świadkami. Podczas gdy Izrael stara się zniszczyć Hezbollah w Libanie i Hamas w Palestynie w rzeczywistości największym wrogiem Izraela jest historia.
Z tego powodu wojna Żydów przeciwko Arabom teraz stała się wojną Izraela z Muzułmanami, której końca nie widać tak że początkowy błąd najazdu na Palestynę dalej rozwija się i pogłębia. Głęboka zakorzeniona nienawiść Izraele ze strony całego świata islamu stała się zjawiskiem permanentnym.
Obecnie najgorsze co Żydzi mogą uczynić to dokonać ponownego podboju Libanu. Byłyby to nawrót do zbrodniczej okupacji, ciemiężenie opierających się i ziejących nienawiścią ludzi pamiętających stare krzywdy na oczach świata który obserwuje zbrodnie nowego ataku i okupacji ziem Libanu przez Izrael.
Wypowiedz ta rozpętała ostre wypowiedzi Żydów rozmaitych przekonań i innych.
George Galloway powiedział w Londynie że w Anglii (zdominowanej przez USA i syjonistów rządzących w Waszyngtonie) jest nielegalna jego opinia że „Hezbollah nigdy nie była organizacją faszystowaską. Daję cześć libańskiemu ruchowi oporu, Hezbollah i jej przywódcy Hassan’owi Nstrallah’owi.” Na plakatach były swastyki hitlerowskie i nazwiska Olmert i Bush oraz słowa „Wszyscy należymy do Hebollah.” „Boycott Isarel” i zdjęcia rannych i zabitych dzieci.
W Izraelu mobilizacja wojskowa obejmuje kobiety i mężczyzn. Wszyscy rezerwiści powołani do służby stanowią dużą siłę uderzeniową ale nie mogą być w akcji długi czas ponieważ gospodarka Izraela wówczas przestaje działać. Z tego powodu po zdobyciu następnych terenów w ekspansji swoich wpływów. Izrael potrzebuje gojów z ONZ lub z NATO żeby utrwalić zdobycze terytorialne lub polityczne. Hegemonia Izraela od Nilu do Eufratu musi być budowana realistycznie głównie przy pomocy nie-Żydów jako „strażników pokoju.”
Tymczasem wobec nadchodzącego ataku wojsk Izraela, tysiące Libańczyków uciekają na północ przed bombardowaniem trwającym prawie dwa tygodnie i powodującym śmierć setek cywilów i rany kilku tysięcy i stratę dachu nad głową ponad pół miliona ludzi. Wśród coraz bardziej intensywnych protestów na świecie rząd Bush nie może bronić polityki mającej na celu zwłokę tak żeby Izrael mógł dokonać gruntownego zniszczenia terenów na których działa Hezbollah.
|
|
23 lipiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
|
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto dba o popularność SLD?
wrzesień 11, 2003
cywilizowany euroentuzjasta
|
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gryps z Warszawy
styczeń 17, 2003
MACIEJ RADWAN RYBIŃSKI www.dziennik.krakow.pl
|
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
|
Anglia nie płaci składek
czerwiec 27, 2003
przesłala Elżbieta
|
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
|
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
|
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
maj 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
|
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
|
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
|
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
|
więcej -> |
|