ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
więcej ->

 
 

Niemieccy intelektualiści potępiają zbrodnie amerykańskie

Niemiecki laureat literackiej Nagrody Nobla Guenter Grass zarzucił w czwartek Stanom Zjednoczonym popełnianie zbrodni wojennych w Iraku.

"Widzimy, jak poszukując broni masowego rażenia po drugiej stronie, Stany Zjednoczone stosują broń masowego rażenia - bomby kasetowe, niezgodne z prawem międzynarodowym, oraz bomby benzynowe, które rozrywają płuca. Z infantylną dumą mówi się o 'matce wszystkich bomb', która ma moc małej bomby atomowej. (...) To są zbrodnie wojenne" - powiedział Grass wywiadzie dla stacji telewizyjnej n-tv.

"Amerykanie wplątują się w zbrodnie wojenne. Teraz wyra?nie widać, dlaczego USA głosowały przeciwko międzynarodowemu trybunałowi, którego zadaniem jest karanie zbrodni wojennych. Dlatego, bo mieli zamiar użyć tej broni. Musieliby dziś znale?ć się na ławie oskarżonych" - wyjaśnił, pochodzący z Gdańska, pisarz. Grass należał do grona intelektualistów, którzy w ubiegłym roku wsparli antywojenny kurs kanclerza Gerharda Schroedera.

Grass wytknął Stanom Zjednoczonym "skandaliczne" zlekceważenie ONZ. Irak mógł być rozbrojony w sposób pokojowy -zapewnił. "Supermocarstwo z moralnymi ambicjami" napadło na Irak twierdząc, że robi to "w imieniu Boga".

Nawiązując do antywojennej polityki rządu Niemiec Grass podkreślił, że od zjednoczenia kraju w 1990 r. Niemcy odzyskały suwerenność. "Przedtem byliśmy w pewnym sensie protektoratem" - zauważył i dodał: "Teraz jesteśmy suwerenni i powinniśmy korzystać z tego, jeżeli mamy inne zdanie niż sojusznicy".

W ocenie Grassa w kwestii wojny istnieje jedność między rządem, większością niemieckiego społeczeństwa i intelektualistami. "To bardzo dobry znak" - dodał pisarz.

Politykę rządu Schroedera w kwestii Iraku popiera trzy czwarte Niemców.
(PAP)

A co z polskimi intelektualistami?

Pewnie nie istnieją.
4 kwiecień 2003

 

  

Archiwum

Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Kres rządu Millera bliski.
styczeń 9, 2003
Piotr Mączyński
Weterani Sierpnia 80
sierpień 30, 2003
Ojczyzna.pl
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
Najstarszy zawód świata
wrzesień 13, 2004
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
Nauczyciel to nie zawod!
listopad 25, 2006
mik4
Post-Amerykański Świat, Czyli Zmierzch USA
maj 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prośba do Pana Boga (tytuł redakcji)
grudzień 17, 2006
Antoni39 lat
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media