ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
więcej ->

 
 

Kilka uwag odnośnie Kosowa


Z typowo polską nonszalancją - nasi komentatorzy wydarzeń na Bałkanach - rzucają infantylne hasła w stylu "bracia Słowianie".
I jako "bracia Słowianie" chcą interpretować otaczającą rzeczywistość.
Tymczasem "bracia Słowianie" dali nam nieraz w kość. I to zarówno Czesi - jak też Ukraińcy i Rosjanie.
Serbowie są daleko i nie mieliśmy z nimi fizycznej styczności.
Zamiast więc przeanalizować polityczne aspekty wydarzeń w Kosowie - puszcza się jakieś głodne kawałki o wspólnocie etnicznej. Zresztą bardzo zabarwionej.

Niedawno przeczytałem artykuł pewnej włoskiej dziennikarki - która wyciągnęła wyjątkowo trafne wnioski z działalności UE w Kosowie.
Stwierdziła - że UE stworzyła rasistowskiego potwora - którym przewodzą byli kryminaliści i przestępcy - handlarze broni, przemytnicy narkotyków, stręczyciele. Ludzie - mający na swoim koncie wiele mordów.
O ile w wypadku Stanów Zjednoczonych - cel takich działań jest całkowicie zrozumiały - liczą na utworzenia baz wojskowych w Kosowie, o tyle działania Unii Europejskiej są wyrazem niewyobrażalnego ubóstwa umysłowego - lub też bardzo perfidnego i cynicznego planu.
Wymyślając slogan "Europa małych ojczyzn" odwołano się do lokalnych nacjonalizmów i perfidnej łacińskiej maksymy "dziel i rząd?".
Może to doprowadzić do ogromnej fali ruchów separatystycznych, które rozniosą w strzępy ten chory twór.
Problem jednak w tym, że będą przyczyną wielu ludzkich tragedii i mogą doprowadzić do masowych mordów.
"Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane".
Należy rozważnie patrzyć na piekło Unii Europejskiej.
26 luty 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Unia Europejska powinna zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
"Dokonania" Banku Światowego i MFW
luty 29, 2004
Walden Bello i Shea Cunningham
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
Ostra gra o kontrolę Azji Centralnej
grudzień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
Jak stracili wladze
wrzesień 6, 2005
przeslala Elzbieta
Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce
czerwiec 16, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Skąd się biorą pieniądze? Film 'Money as Debt'
kwiecień 6, 2007
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
Polska odmawia
wrzesień 4, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media