|
Lech Walesa
|
|
Czas procesu przeciwko Lechowi Walesie jest niefortunny.
4o milionow Polakow powinno skoncentrowac wszystkie swoje sily na walce o Polske. Jezeli Lech Kaczynski ratyfikuje Traktat Lizbonski, a referendum w Irlandii zostanie sfalszowane i pozostale panstwa Europy rowniez retyfikuja, wowczas los naszej Ojczyzny bedzie przesadzony.
Nie mamy wowczas prawa ludzic sie, ze odzyskamy nasze panstwo, wolna i niepodlegla Polske.
17 czerwca 2008 ma odbyc sie Marsz na Belweder. Jezeli wszystkie sily nie zostana zmobilizowane od gor po Baltyk i bedzie panowal dalej marazm, a pelna swiadomosc polityczna nie ogarnie milionow, powstajace super- panstwo, tak jak ZSRR, pokaze wkroce swoje zbrodnicze oblicze.
Nie pomoga zadne modlitwy, pielgrzymki na Jasna Gore.
Lech Walesa powinien byc osadzony nie tylko za wspolprace z SB w latach 70-tych, ale za zdrade wszystkich tajemnic panstwowych Ameryce i patronowanie przez 5 lat grabiezy majatku narodowego. Zbrodnia Balcerowicza nie zostala jeszcze ukarana, a byla ona mozliwa dzieki Walesie. Zaslanianie sie potega sil zza oceanu jest niepowazne. Wpuszczenie Sorosa do Polski przypomina epidemie cholery, dzumy i czarnej ospy razem wzietych.
Infekcja i ciezki stan umyslow ludzi mlodych nie rokuje nic dobrego na przyszlosc. Zintegrowano im mlode mozgi w totalnej glupocie i bezrozumiu.
Powolywanie sie na postep powinnien uwzgledniac wszystkie wojny swiatowe, mord na setkach milionow istnien ludzkich. To byl postep XX wieku. Postep XXI przebiega w ukryciu. Mord na ludzkosci trwa !
Kazdy powinien byc tego swiadom, kazdy powinien wlaczyc sie do walki przeciwko ZLU.
Narod Polski jest eksterminowany fizycznie i moralnie i nie ma zadnej przesady w tym, co pisze.
Miliony Polakow musi sie temu przeciwstawic laczac sily z emigracja, a jest nas razem ponoc 100 000 milionow.
Globalistyczne poglady Lecha Walesy zagrazaja Polsce.
Jego donosicielstwo wyrzadzilo wielka krzywde stoczniowcom i ta krzywda nigdy nie zostala naprawiona. Zniewazyl wizerunek Matki Jezusa noszac go w klapie, a jednoczesnie zdradzajac Polske, kraj, w ktorym sie urodzil.
Nie on jeden.
Krzysztof Wyszkowski (strajkowy Krzysiu z Sierpnia 80 roku) ma teraz pelen obraz tego, do czego sam sie przyczynil, promujac Walese przy pelnej swiadomosci o agenuralnej przeszlosci Lecha Walesy.
Zawsze tak sie konczy wybor mniejszego zla !
Elzbieta Gawlas
Toronto
hatra@interia.pl
Strajkowa sekretarka Miedzyzakladowego Komitetu Strajkowego Sierpnien 1980 w Stoczni Gdanskiej
Niech ten moj wpis bedzie czytany w calej Polsce i na emigracji.
Moj stan zdrowia nie pozwala na rozpowszechnianie na wszystkich forach polskich. Byl czas, ze przed referendum 2004 moglam pracowac po 26 godzin na komputerze, tak jak potrafilam w Stoczni Gdanskiej bez wytchnienia niesc swoja pomoc przez 36 godzin bez snu.
Dzisiaj prosze Czytelnikow tego forum o pomoc w rozpowszechnieniu mojego listu.
_________________ |
|
15 maj 2008
|
|
Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
|
Wpływy z Unii Europejskiej.
Koszty aneksji do UE (6)
marzec 28, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
|
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Manowce politycznej moralności
styczeń 22, 2007
Olaf Swolkień
|
W końcu Niemcy płacą za krew Polaków - płaćmy i my!
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"
październik 14, 2003
PAP
|
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
|
Refleksje z wakacji
Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne;
postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
|
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
|
"Judasz" Solidarności Judaszów
sierpień 8, 2006
dr Marek Głogoczowski
|
Towarzysz Berman i jego partia
kwiecień 13, 2004
|
Dwustudolarowy Bush
wrzesień 15, 2003
PAP
|
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
|
"Lubińska musi odejść"
listopad 23, 2005
|
więcej -> |
|