ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Pojedynek” 
17 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie świruj, idź na wybory" - spot DOSKONAŁY 
19 wrzesień 2019      Alina
Piękne słowa i obrazy 
25 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Po co oblewacie się zimną wodą? 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
3 podpaski w sejmie 
14 październik 2019      Alina
Zanim pojawi się polski "mściciel" 
14 październik 2009      Artur Łoboda
Ekologia 
28 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Stalin a Polski Front w 1944-45 i Tragedia 2 Armii WP pod Budziszynem 
11 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Określenie "żołnierze wyklęci" to oksymoron 
9 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (2) 
10 kwiecień 2019     
"Zmieleni" powinni głosować teraz na Dudę 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Karol Jaroszyński. Historia najbogatszego Polaka 
9 marzec 2019     
ONR 11 listopada 2011. 
12 listopad 2011      Artur Łoboda
Człowiek z rynsztoku 
24 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Weryfikator  
22 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Jakim sposobem ten Portal stał się nudny?  
14 maj 2021     
Imigranci 
3 listopad 2015      Artur Łoboda
Rządowe zarządzanie korupcją 
19 marzec 2020      Artur Łoboda
Amechiny i Usrael - dwie symbiozy? 
2 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Tajemnica sarkofagu Kaczyńskich 
24 kwiecień 2010      Artur Łoboda

 
 

„Traktat pandemiczny” przekaże klucze WHO globalnemu rządowiSugerowane klauzule zachęcałyby do zgłaszania „pandemii” i karania narodów za „nieprzestrzeganie”
 
 
Pierwsze publiczne przesłuchania w sprawie proponowanego „Traktatu pandemicznego” są zamknięte, a kolejna tura ma się rozpocząć w połowie czerwca.
 
Staraliśmy się utrzymać ten numer na naszej pierwszej stronie, całkowicie dlatego, że mainstream tak bardzo go ignorował i masowo produkował partyzanckie porno wojenne i propagandę.
 
Kiedy my – i inni – linkowaliśmy do strony z publicznymi zgłoszeniami, była taka reakcja, że ​​strona internetowa WHO faktycznie na chwilę się zawiesiła lub udawali, że się zawiesiła, aby ludzie przestali wysyłać im listy.
 
Tak czy inaczej, to wygrana. 
Miejmy nadzieję, że uda nam się powtórzyć latem.
 
Do tego czasu wszystko wskazuje na to, że skąpe relacje prasowe, głównie na metaforycznych ostatnich stronach Internetu, będą koncentrować się na uczynieniu traktatu „wystarczająco silnym” i zapewnieniu, że rządy krajowe będzie można „pociągnąć do odpowiedzialności”.
 
Artykuł w brytyjskim Telegraph z 12 kwietnia nagłówek :
 

Prawdziwe ryzyko, że traktat pandemiczny może być „zbyt rozwodniony”, aby powstrzymać nowe epidemieKoncentruje się na raporcie Panelu ds. Światowej Konwencji Zdrowia Publicznego (GPHC) i cytuje jedną z autorek raportu, Dame Barbarę Stocking:
 


Naszą największą obawą […] jest to, że zbyt łatwo jest myśleć, że odpowiedzialność nie ma znaczenia. 
Mieć traktat, który nie jest zgodny z nim, cóż, szczerze mówiąc, nie ma sensu mieć traktatu”

 

Raport GPHC mówi dalej, że obecne Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne są „zbyt słabe” i wzywa do utworzenia nowego „niezależnego” międzynarodowego organu do „oceniania gotowości rządu” i „publicznego napominania lub chwalenia krajów, w zależności od ich przestrzegania z zestawem uzgodnionych wymagań” .
 
Inny artykuł, opublikowany przez London School of Economics , którego współautorami są członkowie Niemieckiego Sojuszu na rzecz Zmian Klimatu i Zdrowia (KLUG), również dość mocno forsuje ideę „odpowiedzialności” i „zgodności”:
 

Aby ten traktat miał zęby, organizacja, która nim rządzi, musi mieć władzę – polityczną lub prawną – do egzekwowania zgodności.

 

Jest to również odzwierciedlenie raportu ONZ z maja 2021 r. , w którym wzywa się do zwiększenia uprawnień dla WHO:
 

W swojej obecnej formie WHO nie posiada takich uprawnień […]
Aby kontynuować realizację traktatu, WHO musi być zatem wzmocniona – finansowo i politycznie.

 

Zaleca zaangażowanie w negocjacje „graczy niepaństwowych”, takich jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Światowa Organizacja Handlu i Międzynarodowa Organizacja Pracy, a także sugeruje, że traktat oferuje zachęty finansowe do wczesnego zgłaszania „nagłych sytuacji zdrowotnych” [podkreślenie dodane]:
 

W przypadku ogłoszonego stanu zagrożenia zdrowia środki muszą płynąć do krajów, w których ma on miejsce, uruchamiając elementy reagowania, takie jak finansowanie i wsparcie techniczne. 
Są one szczególnie istotne w przypadku krajów LMIC i mogą być wykorzystywane do zachęcania i usprawniania terminowego udostępniania informacji przez państwa, zapewniając je, że nie będą podlegać arbitralnym sankcjom handlowym i podróżnym za zgłaszanie, ale zamiast tego otrzymają niezbędne środki finansowe i techniczne zasoby , których potrzebują, aby skutecznie reagować na epidemię.

 

Na tym jednak się nie kończy. Podnoszą również kwestię karania krajów za „nieprzestrzeganie”:
 

[Traktat powinien posiadać] elastyczny system zachęt, [w tym] sankcje, takie jak publiczne nagany, sankcje ekonomiczne lub odmowa korzyści.

 

Aby przetłumaczyć te sugestie biurokraty na język angielski tłumaczę:

    Jeśli zgłosisz „ogniska chorób” w „terminie”, otrzymasz „zasoby finansowe”, aby sobie z nimi poradzić.Jeśli nie zgłosisz wybuchów epidemii lub nie zastosujesz się do zaleceń WHO, stracisz pomoc międzynarodową i spotkasz się z embargiem handlowym i sankcjami.

W połączeniu te proponowane zasady dosłownie zachęcałyby do zgłaszania ewentualnych „ognisk choroby” . 
Dalecy od zapobiegania „przyszłym pandemiom”, aktywnie ich zachęcali .
 
Rządy krajowe, które odmawiają tej gry, będą karane, a ci, którzy grają razem, otrzymują zapłatę, nie jest niczym nowym. 
Widzieliśmy to już w przypadku Covida.
 
Dwa kraje afrykańskie – Burundi i Tanzania – miały prezydentów, którzy zakazali WHO wstępu do swoich granic i odmówili przyłączenia się do narracji pandemicznej. 
Obaj prezydenci zmarli niespodziewanie w ciągu kilku miesięcy od tej decyzji, ale zastąpili ich nowi prezydenci, którzy natychmiast zmienili politykę swojego poprzednika.
 
Niecały tydzień po śmierci prezydenta Pierre'a Nkurunzizy MFW zgodził się umorzyć prawie 25 milionów dolarów długu narodowego Burundi , aby pomóc w walce z „kryzysem” Covid19.
 
Zaledwie pięć miesięcy po śmierci prezydenta Johna Magufuliego nowy rząd Tanzanii otrzymał od MFW 600 milionów dolarów na „zajęcie się pandemią Covid19” .
 
To całkiem jasne, co się tutaj wydarzyło, prawda?
 
Globaliści poparli zamachy stanu w tych krajach i nagrodzili sprawców „pomocą międzynarodową”. 
Propozycje traktatu pandemicznego po prostu legitymizowałyby ten proces, przenosząc go z ukrytych kanałów tylnych do jawnych oficjalnych.
 
Teraz, zanim omówimy implikacje nowych uprawnień, przypomnijmy sobie moc, którą WHO już posiada:

    Światowa Organizacja Zdrowia jest jedyną instytucją na świecie uprawnioną do ogłoszenia „pandemii” lub zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC).Dyrektor Generalny WHO – to stanowisko niewybieralne – jest jedyną osobą, która kontroluje tę władzę .

Widzieliśmy już, jak WHO nadużywa tych uprawnień, aby stworzyć fałszywą pandemię z powietrza… i nie mówię o kowidzie.
 
Przed 2008 r. WHO mogła ogłosić pandemię grypy tylko wtedy, gdy była „ogromna liczba zgonów i chorób” ORAZ istniał nowy i odrębny podtyp. 
W 2008 roku WHO poluzowała definicję „pandemii grypy”, aby usunąć te dwa warunki.
 
Jak wskazano w liście z 2010 roku do British Medical Journal , zmiany te oznaczają, że „wiele wirusów grypy sezonowej można sklasyfikować jako grypę pandemiczną”.
 
Gdyby WHO nie wprowadziła tych zmian, wybuch „świńskiej grypy” w 2009 roku nigdy nie mógłby zostać nazwany pandemią i prawdopodobnie przeszedłby bez powiadomienia.
 
Zamiast tego dziesiątki krajów wydały miliony dolarów na szczepionki przeciwko świńskiej grypie, których nie potrzebowały i nie działały, aby walczyć z „pandemią”, która spowodowała mniej niż 20 000 zgonów. 
Wiele osób odpowiedzialnych za doradzanie WHO w sprawie ogłoszenia świńskiej grypy i nazwanie jej stanem zagrożenia zdrowia publicznego, okazało się później mieć powiązania finansowe z producentami szczepionek.
 
Pomimo tego historycznego przykładu rażącej korupcji, jedna proponowana klauzula traktatu pandemicznego jeszcze bardziej ułatwiłaby ogłoszenie PHEIC. 
Według raportu z maja 2021 r. „Covid19: Spraw, by była to ostatnia pandemia” [podkreślenie dodane]:


Przyszłe deklaracje PHEIC składane przez Dyrektora Generalnego WHO powinny w uzasadnionych przypadkach opierać się na zasadzie ostrożności

 

Tak, proponowany traktat mógłby pozwolić DG WHO ogłosić stan globalnego zagrożenia, aby zapobiec potencjalnej pandemii, a nie w odpowiedzi na nią. 
Rodzaj pandemii poprzedzającej zbrodnię .
 
Jeśli połączy się to z rzekomą „pomocą finansową” dla krajów rozwijających się zgłaszających „potencjalne zagrożenia zdrowotne”, można zobaczyć, co budują – zasadniczo przekupując rządy trzeciego świata, aby dały WHO pretekst do ogłoszenia stanu wyjątkowego.
 
Znamy już inne kluczowe punkty, które prawdopodobnie zostaną uwzględnione w traktacie pandemicznym. 
Prawie na pewno spróbują wprowadzić międzynarodowe paszporty szczepionek i przelać fundusze do kieszeni wielkiej farmy, aby produkować „szczepionki” jeszcze szybciej i przy jeszcze mniejszej liczbie testów bezpieczeństwa .
 
Ale wszystko to może blednąć w porównaniu z prawnymi uprawnieniami, jakie potencjalnie mogą zostać przekazane dyrektorowi generalnemu WHO (lub jakiemukolwiek nowemu „niezależnemu” organowi, jaki mogą utworzyć) do karania, nagany lub nagradzania rządów krajowych.
 
„Traktat pandemiczny”, który unieważnia lub uchyla rządy krajowe lub lokalne, przekazałby ponadnarodowe uprawnienia niewybranemu biurokracie lub „ekspertowi”, który mógłby z nich korzystać całkowicie według własnego uznania i na całkowicie subiektywnych kryteriach .
 
Taka jest sama definicja technokratycznego globalizmu.
 
 
Źródło:
off-guardian.org/2022/04/19/pandemic-treaty-will-hand-who-keys-to-global-government/
20 kwiecień 2022

Kit Knightly 

  

Komentarze

  

Archiwum

Zbiórka na *Varius Manx*
lipiec 19, 2006
MirNal
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
Libia odblokowana
październik 11, 2004
List do Prezydenta Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
grudzień 1, 2006
Bogusław Ziętek
Balcerowicz tłumaczy się
marzec 10, 2006
PAP
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
Gdzie się podziały pożyczki?
styczeń 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Jak kradli tak kradną dalej. 90 tys. zł dla 4 osób
kwiecień 1, 2003
PAP
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media