ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Odpowiedzialność lekarzy za ostrzeganie opinii publicznej na całym świecie o poważnej zbrodni państwowej i ukrywanie tej przestępczości 
11 lipiec 2021      Stephen Frost
Choroba współistniejąca 
29 maj 2020      Artur Łoboda
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE – Komentarze (Część III z III) Imperium Rabusi Wypchanych..."synem człowieczym" 
2 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Antyfaszyści syjoniści 
8 listopad 2014      Artur Łoboda
Większość lekarzy to wtórni analfabeci 
12 marzec 2020     
Wysłuchanie publiczne w Sejmie Ustawy o segregacji sanitarnej (druk nr 1846) 
8 styczeń 2022     
Koniec Tarczy w Polsce. 
18 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
O miasteczku poszkodowanych przez sądy przed Sądem Najwyższym - o czym nie mówią żadne media 
26 luty 2017      Alina
Światowa Rada Zdrowia wzywa do natychmiastowego zaprzestania eksperymentalnych „szczepionek” COVID-19 
1 styczeń 2022     
Czego powinni uczyć na lekcjach wiedzy o społeczeństwie 
5 październik 2012     
Pisowski spektakl "dobrej zmiany" w Kulturze 
13 maj 2017     
Polska - gra w dwa ognie 
5 grudzień 2017      GadowskiTV
Polska po erze PiS 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
Orlando Terrorist Attack - Masakra w Orlando - Max Kolonko Tells It Like It Is  
16 czerwiec 2016      MaxTVNews
Kim są ludzie z KOD? 
26 grudzień 2015      Artur Łoboda
Kulisy manipulacji, o postępach dyktatury w Polsce! cz.1  
5 grudzień 2016      Beata Kotowska
Czy Elon Reeve Musk dalej rządzi w PayPal? 
8 maj 2022      Ethan Huff
Światełko z Wuhan zgasło  
19 marzec 2020      Artur Łoboda
Europejskie "standardy stanowienia Prawa" 
3 luty 2020      SośnierzTV
To wszystko fikcja 
9 marzec 2012      Artur Łoboda

 
 

„Traktat pandemiczny” przekaże klucze WHO globalnemu rządowiSugerowane klauzule zachęcałyby do zgłaszania „pandemii” i karania narodów za „nieprzestrzeganie”
 
 
Pierwsze publiczne przesłuchania w sprawie proponowanego „Traktatu pandemicznego” są zamknięte, a kolejna tura ma się rozpocząć w połowie czerwca.
 
Staraliśmy się utrzymać ten numer na naszej pierwszej stronie, całkowicie dlatego, że mainstream tak bardzo go ignorował i masowo produkował partyzanckie porno wojenne i propagandę.
 
Kiedy my – i inni – linkowaliśmy do strony z publicznymi zgłoszeniami, była taka reakcja, że ​​strona internetowa WHO faktycznie na chwilę się zawiesiła lub udawali, że się zawiesiła, aby ludzie przestali wysyłać im listy.
 
Tak czy inaczej, to wygrana. 
Miejmy nadzieję, że uda nam się powtórzyć latem.
 
Do tego czasu wszystko wskazuje na to, że skąpe relacje prasowe, głównie na metaforycznych ostatnich stronach Internetu, będą koncentrować się na uczynieniu traktatu „wystarczająco silnym” i zapewnieniu, że rządy krajowe będzie można „pociągnąć do odpowiedzialności”.
 
Artykuł w brytyjskim Telegraph z 12 kwietnia nagłówek :
 

Prawdziwe ryzyko, że traktat pandemiczny może być „zbyt rozwodniony”, aby powstrzymać nowe epidemieKoncentruje się na raporcie Panelu ds. Światowej Konwencji Zdrowia Publicznego (GPHC) i cytuje jedną z autorek raportu, Dame Barbarę Stocking:
 


Naszą największą obawą […] jest to, że zbyt łatwo jest myśleć, że odpowiedzialność nie ma znaczenia. 
Mieć traktat, który nie jest zgodny z nim, cóż, szczerze mówiąc, nie ma sensu mieć traktatu”

 

Raport GPHC mówi dalej, że obecne Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne są „zbyt słabe” i wzywa do utworzenia nowego „niezależnego” międzynarodowego organu do „oceniania gotowości rządu” i „publicznego napominania lub chwalenia krajów, w zależności od ich przestrzegania z zestawem uzgodnionych wymagań” .
 
Inny artykuł, opublikowany przez London School of Economics , którego współautorami są członkowie Niemieckiego Sojuszu na rzecz Zmian Klimatu i Zdrowia (KLUG), również dość mocno forsuje ideę „odpowiedzialności” i „zgodności”:
 

Aby ten traktat miał zęby, organizacja, która nim rządzi, musi mieć władzę – polityczną lub prawną – do egzekwowania zgodności.

 

Jest to również odzwierciedlenie raportu ONZ z maja 2021 r. , w którym wzywa się do zwiększenia uprawnień dla WHO:
 

W swojej obecnej formie WHO nie posiada takich uprawnień […]
Aby kontynuować realizację traktatu, WHO musi być zatem wzmocniona – finansowo i politycznie.

 

Zaleca zaangażowanie w negocjacje „graczy niepaństwowych”, takich jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Światowa Organizacja Handlu i Międzynarodowa Organizacja Pracy, a także sugeruje, że traktat oferuje zachęty finansowe do wczesnego zgłaszania „nagłych sytuacji zdrowotnych” [podkreślenie dodane]:
 

W przypadku ogłoszonego stanu zagrożenia zdrowia środki muszą płynąć do krajów, w których ma on miejsce, uruchamiając elementy reagowania, takie jak finansowanie i wsparcie techniczne. 
Są one szczególnie istotne w przypadku krajów LMIC i mogą być wykorzystywane do zachęcania i usprawniania terminowego udostępniania informacji przez państwa, zapewniając je, że nie będą podlegać arbitralnym sankcjom handlowym i podróżnym za zgłaszanie, ale zamiast tego otrzymają niezbędne środki finansowe i techniczne zasoby , których potrzebują, aby skutecznie reagować na epidemię.

 

Na tym jednak się nie kończy. Podnoszą również kwestię karania krajów za „nieprzestrzeganie”:
 

[Traktat powinien posiadać] elastyczny system zachęt, [w tym] sankcje, takie jak publiczne nagany, sankcje ekonomiczne lub odmowa korzyści.

 

Aby przetłumaczyć te sugestie biurokraty na język angielski tłumaczę:

    Jeśli zgłosisz „ogniska chorób” w „terminie”, otrzymasz „zasoby finansowe”, aby sobie z nimi poradzić.Jeśli nie zgłosisz wybuchów epidemii lub nie zastosujesz się do zaleceń WHO, stracisz pomoc międzynarodową i spotkasz się z embargiem handlowym i sankcjami.

W połączeniu te proponowane zasady dosłownie zachęcałyby do zgłaszania ewentualnych „ognisk choroby” . 
Dalecy od zapobiegania „przyszłym pandemiom”, aktywnie ich zachęcali .
 
Rządy krajowe, które odmawiają tej gry, będą karane, a ci, którzy grają razem, otrzymują zapłatę, nie jest niczym nowym. 
Widzieliśmy to już w przypadku Covida.
 
Dwa kraje afrykańskie – Burundi i Tanzania – miały prezydentów, którzy zakazali WHO wstępu do swoich granic i odmówili przyłączenia się do narracji pandemicznej. 
Obaj prezydenci zmarli niespodziewanie w ciągu kilku miesięcy od tej decyzji, ale zastąpili ich nowi prezydenci, którzy natychmiast zmienili politykę swojego poprzednika.
 
Niecały tydzień po śmierci prezydenta Pierre'a Nkurunzizy MFW zgodził się umorzyć prawie 25 milionów dolarów długu narodowego Burundi , aby pomóc w walce z „kryzysem” Covid19.
 
Zaledwie pięć miesięcy po śmierci prezydenta Johna Magufuliego nowy rząd Tanzanii otrzymał od MFW 600 milionów dolarów na „zajęcie się pandemią Covid19” .
 
To całkiem jasne, co się tutaj wydarzyło, prawda?
 
Globaliści poparli zamachy stanu w tych krajach i nagrodzili sprawców „pomocą międzynarodową”. 
Propozycje traktatu pandemicznego po prostu legitymizowałyby ten proces, przenosząc go z ukrytych kanałów tylnych do jawnych oficjalnych.
 
Teraz, zanim omówimy implikacje nowych uprawnień, przypomnijmy sobie moc, którą WHO już posiada:

    Światowa Organizacja Zdrowia jest jedyną instytucją na świecie uprawnioną do ogłoszenia „pandemii” lub zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC).Dyrektor Generalny WHO – to stanowisko niewybieralne – jest jedyną osobą, która kontroluje tę władzę .

Widzieliśmy już, jak WHO nadużywa tych uprawnień, aby stworzyć fałszywą pandemię z powietrza… i nie mówię o kowidzie.
 
Przed 2008 r. WHO mogła ogłosić pandemię grypy tylko wtedy, gdy była „ogromna liczba zgonów i chorób” ORAZ istniał nowy i odrębny podtyp. 
W 2008 roku WHO poluzowała definicję „pandemii grypy”, aby usunąć te dwa warunki.
 
Jak wskazano w liście z 2010 roku do British Medical Journal , zmiany te oznaczają, że „wiele wirusów grypy sezonowej można sklasyfikować jako grypę pandemiczną”.
 
Gdyby WHO nie wprowadziła tych zmian, wybuch „świńskiej grypy” w 2009 roku nigdy nie mógłby zostać nazwany pandemią i prawdopodobnie przeszedłby bez powiadomienia.
 
Zamiast tego dziesiątki krajów wydały miliony dolarów na szczepionki przeciwko świńskiej grypie, których nie potrzebowały i nie działały, aby walczyć z „pandemią”, która spowodowała mniej niż 20 000 zgonów. 
Wiele osób odpowiedzialnych za doradzanie WHO w sprawie ogłoszenia świńskiej grypy i nazwanie jej stanem zagrożenia zdrowia publicznego, okazało się później mieć powiązania finansowe z producentami szczepionek.
 
Pomimo tego historycznego przykładu rażącej korupcji, jedna proponowana klauzula traktatu pandemicznego jeszcze bardziej ułatwiłaby ogłoszenie PHEIC. 
Według raportu z maja 2021 r. „Covid19: Spraw, by była to ostatnia pandemia” [podkreślenie dodane]:


Przyszłe deklaracje PHEIC składane przez Dyrektora Generalnego WHO powinny w uzasadnionych przypadkach opierać się na zasadzie ostrożności

 

Tak, proponowany traktat mógłby pozwolić DG WHO ogłosić stan globalnego zagrożenia, aby zapobiec potencjalnej pandemii, a nie w odpowiedzi na nią. 
Rodzaj pandemii poprzedzającej zbrodnię .
 
Jeśli połączy się to z rzekomą „pomocą finansową” dla krajów rozwijających się zgłaszających „potencjalne zagrożenia zdrowotne”, można zobaczyć, co budują – zasadniczo przekupując rządy trzeciego świata, aby dały WHO pretekst do ogłoszenia stanu wyjątkowego.
 
Znamy już inne kluczowe punkty, które prawdopodobnie zostaną uwzględnione w traktacie pandemicznym. 
Prawie na pewno spróbują wprowadzić międzynarodowe paszporty szczepionek i przelać fundusze do kieszeni wielkiej farmy, aby produkować „szczepionki” jeszcze szybciej i przy jeszcze mniejszej liczbie testów bezpieczeństwa .
 
Ale wszystko to może blednąć w porównaniu z prawnymi uprawnieniami, jakie potencjalnie mogą zostać przekazane dyrektorowi generalnemu WHO (lub jakiemukolwiek nowemu „niezależnemu” organowi, jaki mogą utworzyć) do karania, nagany lub nagradzania rządów krajowych.
 
„Traktat pandemiczny”, który unieważnia lub uchyla rządy krajowe lub lokalne, przekazałby ponadnarodowe uprawnienia niewybranemu biurokracie lub „ekspertowi”, który mógłby z nich korzystać całkowicie według własnego uznania i na całkowicie subiektywnych kryteriach .
 
Taka jest sama definicja technokratycznego globalizmu.
 
 
Źródło:
off-guardian.org/2022/04/19/pandemic-treaty-will-hand-who-keys-to-global-government/
20 kwiecień 2022

Kit Knightly 

  

Komentarze

  

Archiwum

Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?

kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polacy nie powinni wtrącac się w wewnętrzne spawy Białorusi
marzec 28, 2006
dr Leszek Skonka
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
"Dokonania" Banku Światowego i MFW
luty 29, 2004
Walden Bello i Shea Cunningham
Pośpiech w sprzedaży STOENu
grudzień 16, 2002
zaprasza.net
Kiedy koniec kłamstw?
lipiec 24, 2007
oprac.J. C.
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media