|
Włoski Związek Lekarzy karze dr Manerę, wolontariusza z Bergamo
|
|
Doktor Stefano Manera, po wielu apelach do instytucji, które pozostały bez odpowiedzi, otrzymał sankcje dyscyplinarne od Związku Lekarzy.
Jest anestezjologiem-resuscytatorem, który zgłosił się na ochotnika do szpitala Papa Giovanni XXIII w Bergamo w nagłych wypadkach i widział na własne oczy zarówno chorych, jak i zmarłych, będąc na czele oddziału intensywnej terapii.
Brał udział w wydarzeniu organizowanym przez Sarę Cunial w Izbie Poselskiej pt. „Koronawirus a bezprawność środków: odwołanie ComiCost”.
Dr Manera, jeden z założycieli ComiCost (włoski Komitet Wolności Konstytucyjnych), w swoim przemówieniu w Parlamencie mówił o trudnych warunkach, w jakich początkowo pracowali lekarze: przy braku leków i środków pomocniczych oraz przy coraz bardziej zagmatwanych wiadomościach.
Mówił, że był czas, kiedy zaczął okazywać nadzieję na terapię.
Było to po pouczającym wykładzie internetowym profesora Pier Luigiego Viale z Bolonii.
„Po mistrzowsku zdefiniował trzy fazy kliniczne Covid i położył logiczne i bardzo jasne podstawy terapeutyczne dla tej choroby.
W końcu otrzymaliśmy dobrą wiadomość, a mianowicie, że można leczyć w domu i że wirus nie był potworem, za jakiego go wszyscy braliśmy"
Doktor Manera nie rozumiał, dlaczego lekcja ta została udzielona tak "cicho" i dlaczego te wskazówki nie zostały przekazane wszystkim lekarzom.
Potem pomyślał o ujawnieniu informacji profesora podczas wywiadu.
Nie rozumiał nawet, dlaczego „odradzano przeprowadzanie sekcji zwłok, zwłaszcza gdy odkryliśmy, że SARS-CoV-2 powoduje rozległą chorobę zakrzepowo-zatorową płuc, którą można było leczyć, na przykład podając heparynę drobnocząsteczkową”.
Głuche apele Manery, a potem środek dyscyplinarny
Stefano Manera 24 kwietnia wraz z innymi lekarzami wystosował apel rozsądku o zachęcanie do stosowania deksametazonu w warunkach pozaszpitalnych.
Służyłoby to powstrzymaniu burzy cytokinowej poprzez zmniejszenie nasilenia się choroby, a co za tym idzie, liczby zgonów.
Zostały one zignorowane, a dwa miesiące później Wielka Brytania ogłosiła światu, że deksametazon może odegrać kluczową rolę w ratowaniu życia.
Nie poszło lepiej z Związkiem Lekarzy.
Napisał e-mail do prezydenta 27 kwietnia ze wskazaniami terapeutycznymi, ale znowu bez odpowiedzi.
Była jednak reakcja: „Związek Lekarzy, do którego należę, zamiast mi podziękować, postanowił wszcząć przeciwko mnie postępowanie dyscyplinarne”.
Powodem był kwietniowy wywiad, którego doktor Manera udzielił Massimo Mazzucco.
Na swoim profilu relacjonuje incydent w poście : „Dziś w oficjalnej siedzibie włoskiego parlamentu zapytałem, dlaczego odmówiono sekcji zwłok, a także dlaczego nie udzielono odpowiedzi na pytania dotyczące terapii?
Jedyną odpowiedzią było wszczęcie przeciwko mnie postępowania dyscyplinarnego.
Czuję tylko tyle ludzkiego współczucia "
Stowarzyszenie L'Eretico wypowiedziało się również w obronie anestezjologa-resuscytatora w oświadczeniu, w którym ogłosiło wszczęcie petycji o rozwiązanie Towarzystwa Lekarskiego.
„ Przypadek Dr. Manera potwierdza cenzorską rolę Związku i jego zdecydowane podporządkowanie się dyktatom WHO i jego emisariuszy we Włoszech.
Mało tego: postawa Związku sprzyja zbrodniczej próbie narzucenia dyktatury zdrowia przez rząd, który przybył, by odpowiedzieć tylko elitom i firmom farmaceutycznym ”.
https://www.oltre.tv/ordine-medici-dottor-manera-volontario-bergamo/
|
|
8 sierpień 2020
|
|
Denise Baldi
|
|
|
|
Wszędzie gdzie bezpieka narzuciła ograniczenia wolności w związku z "pandemią" tam rządzą żydzi.
Ciekawe, co?
Na Białorusi nikt się tym wirusem nie wystraszył. Dlaczego? Bo tam rządzi Słowianin.
Aleksander Łukaszenko sam jeden! załatwił żydów i spierdolił im ogólnoświatowy interes.
A tylko prawdę powiedział!
"Jak Aleksander Łukaszenko ocalił Białoruś przed Koroną
Najpierw przyszła do Aleksandra Łukaszenki słynna WHO czyli Swiatowa Organizacja Zdrowia, agenda ONZ. Zaproponowali mu 92 miliony dolarów i to w żywej gotówce (czyli łapówka!) za wprowadzenie w całym kraju kwarantanny przeciwko słynnemu wirusowi oraz wszelkich restrykcji („tak, jak we Włoszech”).
Odmówił. A że rozglądał się od jakiegoś czasu za szybkim kredytem w zachodnich bankach, wobec tego kilka tygodni później zgłosił się do niego Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF) również agenda ONZ, kierowana od roku przez następczynię słynnej Christiny Lagarde, Bułgarkę Krystalinę Georgiewą. Oferta okazała się dziesięciokrotnie większa, aniżeli forsa z WHO. Zaproponowali Łukaszence 940 milionów dolarów natychmiastowego kredytu w zamian za.... tak, tak. Łatwo zgadnąć..... za wprowadzenie kwarantanny i kompletny lock down „tak, jak we Włoszech” czyli zamknięcie całego kraju i maski na gęby dla wszystkich Białorusinów. Łukaszeko odmówił stwierdzając- "Nie będziemy tańczyć jak nam kto zagra".- czym wykazał siłę charakteru, żeby nie powiedzieć- heroizm.
Opowiedział o tym dziennikarzom na konferencji prasowej 19 czerwca (link pod tekstem). A że żyje nadal, więc to musi być prawda.
tu cała reszta:
Лукашенко: По этим буржуям в Белгазпромбанке вижу, сотни миллионов денег выводили из страны!
2:50 - Brawo, pan Prezydent Łukaszenko.
Brawo!
https://www.youtube.com/watch?v=A4ZzIf_38-U&lc=Ugxbtr-BA_lkcHJD9th4AaABAg
Лукашенко о навязывании допусловий для получения внешних кредитов: "Мы ни под кого плясать не будем"
https://www.youtube.com/watch?v=gvEN6mGhhHs&feature=youtu.be
Ostatnie słowa prezydenta Łukaszenki brzmią: „cóż też to za głupy?” |
|
2020-08-09
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
Te dziwne znaczki to efekt niewyświetlania przez stronę ruskich bukw.
Przepraszam, nie wiedziałem. |
|
2020-08-09
Marek Zadrożniak
|
|
|
|
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
|
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
|
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
|
Osaczony człowiek woła o ocalenie
styczeń 8, 2006
|
Odpowiednie potraktowanie "geniuszy biznesu"
lipiec 13, 2005
PAP
|
Fiasko Podbojów Pól Ropy Naftowej
czerwiec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Moja Polsko
luty 4, 2003
|
Mydlenie Oczu na Temat Iraku
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydzi
grudzień 22, 2004
aaa
|
Komu ma służyć państwo?
październik 5, 2004
Bartłomiej Doborzyński
|
Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
|
"Prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, nie złamali prawa"
lipiec 16, 2002
PAP
|
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy!
Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
|
|
|