ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
więcej ->

 
 

Władza

Są mądrzejsi, odważniejsi, ciekawi świata. Świat nie stawia już przed nimi barier. I - co najważniejsze, chce im się zmieniać Polskę. Oby tylko się nie zniechęcili i nie wyjechali z kraju - pisze "Fakt".

Według dziennika, wielka rewolucja dorasta nam w szkołach. W dorosłe życie wkracza kolejny rocznik Polaków. Pierwsi, którzy mogą o sobie powiedzieć, że zaczynają, gdy Polska jest w Unii Europejskiej. Jacy są?

Bezkompromisowi, pełni nowych pomysłów na Polskę. Nie chcą żyć w kraju pełnym korupcji, gdzie miliony marnują życie, bo nie ma dla nich pracy. Gdzie są liche drogi, a ministrowie potrafią tylko biadolić, że na nic nie ma pieniędzy.

Polska ich marzeń to kraj silny i bogaty. I taki pewnie będzie, bo nauczyciele i socjolodzy są zgodni - to najodważniejsze i najbardziej pewne siebie pokolenie w naszej nowej historii. Po prostu dokładnie wiedzą, czego chcą. "Już kiedy przychodzą do liceum, mają swoje marzenia i uparcie do nich dążą" - chwali młodych ludzi Andrzej Śnieżko, dyrektor liceum UE w Zamościu.

A znany socjolog Paweł Śpiewak kwituje: "Wiedzą, że poradzą sobie w życiu. Sa pewni siebie i wierzą w lepszą przyszłość".

Czy ci wszyscy nauczyciele i socjolodzy mają rację? Chyba tak - wczoraj dziennikarze "Faktu" przepytali najzdolniejszych młodych Polaków z ich pomysłu na Polskę. Okazja nadarzyła się sama - premier Marek Belka rozdawał im stypendia.

Żaden z kilkudziesięciu młodych ludzi nie odpowiedział, że Polska go nie obchodzi. I że chciałby zarobić pieniądze za granicą - podkreśla "Fakt".
(PAP)


Kiedy chce się przejąć władzę, wprowadzić dyktaturę, najłatwiej zrobić to rękami otumanionej młodzieży.
Bolszewicy, naziści i wszystkie nieludzkie ruchy polityczne w historii świata zaczynały od ogłupienia młodzieży tworząc przed nią miraż złudnych obietnic.
Po 1989 roku dokładnie to samo zrobiono z młodymi Polakami.
Skierowano ich na tropy nie gwarantujące żadnej pożytecznej wiedzy a przede wszystkim rozwoju świadomości społecznej.
Dlatego współczesna młodzież jest głupia, ograniczona intelektualnie i podobnie jak otumanione pokolenie ery stalinizmu stracona dla Polski.
Bardzo nieliczni młodzi ludzie, którzy oparli się indoktrynacji politycznej przyznają nam zapewne, że ich rówieśnicy nigdy nie powinni mieć żadnego wpływu na Polskę.
Jest nam niezmiernie przykro wyznać tą smutną prawdę.
Bardzo chcielibyśmy być dumni z naszych następców.
Ale być może pokolenie szoku społecznego, które dopiero teraz zdobywa świadomość polityczną rozpocznie naprawę Kraju.
Artykuł niepolskiej gazety FAKT jest jednym z wielu kłamstw - wielokrotnie powtarzanych. Nie dziwi więc, że doskonale koreluje z wypowiedziami ludzi którzy tak dużo złego zrobili dla Polski.

(zaprasza.net)
3 październik 2004

 

  

Archiwum

Moses
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
Przywódcy Czerwonych Khmerów przed trybunałem? Czyli kogo przed nim zabraknie...
listopad 24, 2006
Bartłomiej Doborzyński
PiS wybrał kandydata na prezydenta Krakowa
wrzesień 17, 2006
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
Unia Wolności nie ma honoru by odejść w przeszłość i przestać naprzykrzać się społeczeństwu.
grudzień 8, 2002
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Odezwa do nikogo
grudzień 3, 2007
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
Polska sie rozwija, tylko nie wiem dlaczego ucikaja z niej nawet bezdomni i to w towarzystwie duszpasterza?
październik 31, 2006
Patriota
Analiza Rządu Bush’a Przez C.I.A.
sierpień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media