ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
więcej ->

 
 

"IACS nie przeszkodził"

Hewlett-Packard Polska i ComputerLand zawarły porozumienie, dotyczące rozliczenia prac i zakończenia prac i zakończenia udziału giełdowej spółki w projekcie realizowanym przez HP dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nie wiadomo, czy ComputerLand otrzyma odszkodowanie.

Przypomnijmy, że na mocy umowy z lipca 2001 r. ComputerLand jako główny podwykonawca jest odpowiedzialny za tzw. Część nieinforamtyczną systemu IACSA, obsługującego rozdział unijnej pomocy polskim rolnikom. Wartość umowy wynosiła 20,3 mln euro.

Na początku br., na wniosek ARiMR( zleceniodawcy systemu), zawieszono realizację przedsięwzięcia, a część kontraktu realizowanego przez ComputerLand wyłączono z umowy.

Do tego czasu ComputerLand zafakturował ok. 20% wartości kontraktu i zakończył pracę w ramach kolejnych 15%. Otrzymał za to ok. 15 mln. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób spółki zamierzają rozwiązać kwestie wzajemnych rozliczeniach. Niewykluczone jednak, że ComputerLand otrzyma od HP odszkodowanie.

Dodatkowo w ramach porozumienia spółki określiły obszary strategicznej współpracy przy realizacji projektów, związanych z realizacją informatyczną klientów obu firm, w tym listę klientów kluczowych.

Określiliśmy nowe obszary, gdzie chcielibyśmy współdziałać, co, oczywiście, może przyczynić się do zwiększenia naszych przychodów - powiedział Parkietowi Michał Michalski, rzecznik prasowy ComputerLandu.
29 czerwiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
Moralne harakiri
kwiecień 6, 2003
Artur Łoboda
Wywiad z US(Army)rakiem i wynikająca zen nauka (dla koscioła)
lipiec 24, 2004
Marek Głogoczowski
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
Demonstracje w Davos, starcia w Landquart
styczeń 26, 2003
PAP
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"
czerwiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Za kłótnie polityków płacą ci, którzy zaciągneli kredyty walutowe
listopad 8, 2005
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
"Prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, nie złamali prawa"
lipiec 16, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media