ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
więcej ->

 
 

Telewizja - komu ?

Drodzy Państwo!

W całym tak zwanym rozwiniętym świecie ludzie płacą za wciskaną im propagandę. Już sam ten fakt mówi wiele o "demokracji" jaką nam zgotowały różne "siły".

Jednak, w większości krajów działa to na zasadzie normalnej sprzedaży. Chcesz? - płacisz - dostajesz.

Jednak polski system publicznej telewizji i radia w zupełności przypomina mafijną instytucję "ochrony biznesów" - zapłacisz za ochronę, nic ci się nie stanie. Mafia czuwa.

Mafia rządowa zakłada, że oglądasz jej propagandę, i żąda pieniędzy. Nie ma właściwie tłumaczenia, że telewizor wykorzystujesz do oglądania filmów z odtwarzacza, czy słuchasz tylko zagranicznych stacji w radio. Płać haracz i nie dyskutuj. To jawne bezprawie trwa już tak długo, że właściwie nikogo już to nie dziwi i nie wzburza. A powinno, jeśli wreszcie Polska ma stać się normalnym krajem. Wywiad ze znaną feministką i szefową KRRiT powinien swą bezczelnością przynajmniej zmusić do przemyślenia, jak daleko Polacy dali się zniewolić.



- Jaki wpływ ma niska ściągalność abonamentu na kształt Ustawy o radiofonii i telewizji oraz na jakość programów publicznej telewizji i radia?

- Abonament ma kluczowe znaczenie dla obu spraw.

Bujda. Więcej forsy dla TV wcale nie polepszy jej jakości, ani nie zlikwiduje wyjątkowo drańskiej propagandy. Żadna stacja TV w świecie opanowana przez socliberałów nie dba o poziom audycji, a jedynie o propagandę i łatwy zarobek.

Rozwiązanie problemu jego ściągalności jest w równym stopniu istotne zarówno dla mediów publicznych, jak i prywatnych. Jeżeli uda się ustalić stały i stabilny dochód zasilania TVP oraz Polskiego Radia ze środków publicznych, to dopiero wówczas nadawcy prywatni i publiczni będą mogli podjąć wiążące rozmowy na temat dostępu mediów publicznych do rynku reklam, na czym bardzo zależy stacjom prywatnym.

Jak Polacy będą mądrzy, to się nie uda.

- Obecnie takie rozmowy są niemożliwe?

- Dopóki ściągalność abonamentu będzie na dotychczasowym, żenująco niskim poziomie, bo 51-procentowym, to obie strony - nadawcy prywatni i publiczni - nie dojdą do porozumienia i nadal będziemy mieli ostrą walkę o rynek reklam.

To akurat najmniej obchodzi widza.

Konsekwencje tej walki ponoszą telewidzowie i radiosłuchacze. Przy obecnym poziomie ściągalności abonamentu jest rzeczą naturalną, że TVP stara się uzyskać jak najwięcej reklam.

Bujda. Gdybyście "ściągali" nawet 100%, i tak będzie to za mało dla bossów telewizji.

- Wskutek czego zamiast wypełniać ustawowo nałożoną na nią misję nadawania dobrych programów, daje ludziom na ogół papkę...

- Nie uważam, aby telewizja publiczna nadawała wyłącznie ogłupiające programy.

To powszechny trend w świecie. Programy Sˇ coraz głupsze. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech systemów socliberalnych jest "dobór negatywny" kierownictw w państwowych firmach, a i w prywatnych ten trend stale rośnie.

Widać to szczególnie w mediach, gdzie już dawno nie fachowiec, a "Bierny, Mierny ale Wierny" jest najlepszym atutem dla kierownictwa.

Emituje również niemało dobrych audycji. Przyznaję natomiast, że mogłaby lepiej wywiązywać się z nałożonego na nią obowiązku, gdyby miała na to środki.

Bujda. Socjaliści NIGDY nie mieli wystarczającej ilości środków.

Miałaby ich znacznie więcej, gdyby otrzymywała większe pieniądze z abonamentu. Widać zatem, że koło się zamyka. Dodam, że publiczne radio bez abonamentu padłoby w ciągu 3 miesięcy.

I TO JEST PODPOWIED¬ DLA POLAKÓW! Macie dość propagandy? Nie płaćcie abonamentów. Jeśli udaje się to połowie Polaków, uda się i Wam. Bo nie płacicie polskiemu rządowi, a towarzyszce Danucie Waniek i jej kumplom.

Niska ściągalność spowodować może i to, że kierownictwo publicznych mediów będzie zmuszone pożegnać się z niemałą liczbą zatrudnionych w niej osób.

Czas najwyższy.

- Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji chciała, aby abonament był automatycznie ściągany od wszystkich gospodarstw domowych i firm. Tymczasem zespół ekspertów, powołany przez marszałka Sejmu Marka Borowskiego, stwierdził, że byłoby to rozwiązanie niezgodne z konstytucją.

- Krajowa Rada uważa, że powinno zostać wprowadzone domniemanie posiadania odbiorników.

Jeśli tak uważa, powinna natychmiast przestać być Radą.

Zaskakuje mnie opinia części prawników wchodzących w skład zespołu powołanego przez marszałka Borowskiego, ponieważ tego typu rozwiązanie obowiązuje z powodzeniem w wielu krajach.

Z powodzeniem? Kłamstwo. Tam, gdzie TV się ma najlepiej, nikt nie płaci żadnych abonamentów.

- Jeżeli zatem propozycja KRRiTV spaliła na panewce, to co dalej?

- Nie wierzę, że w blisko 40-milionowym kraju nie da się wymyślić jakiegoś sposobu. Sama nadal upierałabym się przy domniemaniu posiadania odbiornika.

Takie stwierdzenie dowodzi, że Wańkowa nie powinna nigdy więcej decydować o innych obywatelach. To jest łajdacki i sprzeczny z prawem i etyką sposób na wyciągnięcie od ludzi więcej forsy!

- Jeżeli jednak ktoś nie chce płacić abonamentu, bo nie podoba mu się to, że "telewizja Kwiatkowskiego" jest tubą SLD?

- Płacenie abonamentu jest obowiązkiem, niezależnie od tego, kto stoi na czele TVP. Mnie się nie podobała "telewizja Walendziaka", ale abonament płaciłam. Tę opłatę uiszczać powinniśmy na tej samej zasadzie, jak płacimy np. za prąd czy gaz.

Prąd i gaz są produktami niezbędnymi dla normalnego funkcjonowania społeczeństwa. Bzdury w TV takim produktem nie są.

- W zamian jednak powinniśmy wymagać, aby telewizja publiczna była obiektywna czy zupełnie inna niż teraz.

- Zapewne. Nie wykluczam jednak, że kiedyś taka będzie. Wszystko jest przed nami.

Wańkowa i obiektywna telewizja?
Ktoś w to wierzy?

21 sierpień 2003

Ojczyzna.pl 

  

Archiwum

“Niezależne” media
październik 17, 2007
Artur Łoboda
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
Równiarze
czerwiec 26, 2003
Andrzej Kumor
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom
luty 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Judeofaszyzm: 1000 świeżych trupów, których nie było, czyli nieFakty TVN o niewojnie w Libanie
sierpień 13, 2006
Dobry i zły policjant
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
Weszła w życie nowelizacja samorządowej ordynacji wyborczej
sierpień 10, 2002
PAP
Czego nie lubi władza
październik 25, 2005
Witold Filipowicz
Sąd nad Rządem, czy Rząd nad Sądem
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Czym Sarah Palin zagraża Polsce?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media