|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
więcej -> |
|
Telewizja - komu ?
|
|
Drodzy Państwo!
W całym tak zwanym rozwiniętym świecie ludzie płacą za wciskaną im propagandę. Już sam ten fakt mówi wiele o "demokracji" jaką nam zgotowały różne "siły".
Jednak, w większości krajów działa to na zasadzie normalnej sprzedaży. Chcesz? - płacisz - dostajesz.
Jednak polski system publicznej telewizji i radia w zupełności przypomina mafijną instytucję "ochrony biznesów" - zapłacisz za ochronę, nic ci się nie stanie. Mafia czuwa.
Mafia rządowa zakłada, że oglądasz jej propagandę, i żąda pieniędzy. Nie ma właściwie tłumaczenia, że telewizor wykorzystujesz do oglądania filmów z odtwarzacza, czy słuchasz tylko zagranicznych stacji w radio. Płać haracz i nie dyskutuj. To jawne bezprawie trwa już tak długo, że właściwie nikogo już to nie dziwi i nie wzburza. A powinno, jeśli wreszcie Polska ma stać się normalnym krajem. Wywiad ze znaną feministką i szefową KRRiT powinien swą bezczelnością przynajmniej zmusić do przemyślenia, jak daleko Polacy dali się zniewolić.
- Jaki wpływ ma niska ściągalność abonamentu na kształt Ustawy o radiofonii i telewizji oraz na jakość programów publicznej telewizji i radia?
- Abonament ma kluczowe znaczenie dla obu spraw.
Bujda. Więcej forsy dla TV wcale nie polepszy jej jakości, ani nie zlikwiduje wyjątkowo drańskiej propagandy. Żadna stacja TV w świecie opanowana przez socliberałów nie dba o poziom audycji, a jedynie o propagandę i łatwy zarobek.
Rozwiązanie problemu jego ściągalności jest w równym stopniu istotne zarówno dla mediów publicznych, jak i prywatnych. Jeżeli uda się ustalić stały i stabilny dochód zasilania TVP oraz Polskiego Radia ze środków publicznych, to dopiero wówczas nadawcy prywatni i publiczni będą mogli podjąć wiążące rozmowy na temat dostępu mediów publicznych do rynku reklam, na czym bardzo zależy stacjom prywatnym.
Jak Polacy będą mądrzy, to się nie uda.
- Obecnie takie rozmowy są niemożliwe?
- Dopóki ściągalność abonamentu będzie na dotychczasowym, żenująco niskim poziomie, bo 51-procentowym, to obie strony - nadawcy prywatni i publiczni - nie dojdą do porozumienia i nadal będziemy mieli ostrą walkę o rynek reklam.
To akurat najmniej obchodzi widza.
Konsekwencje tej walki ponoszą telewidzowie i radiosłuchacze. Przy obecnym poziomie ściągalności abonamentu jest rzeczą naturalną, że TVP stara się uzyskać jak najwięcej reklam.
Bujda. Gdybyście "ściągali" nawet 100%, i tak będzie to za mało dla bossów telewizji.
- Wskutek czego zamiast wypełniać ustawowo nałożoną na nią misję nadawania dobrych programów, daje ludziom na ogół papkę...
- Nie uważam, aby telewizja publiczna nadawała wyłącznie ogłupiające programy.
To powszechny trend w świecie. Programy Sˇ coraz głupsze. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech systemów socliberalnych jest "dobór negatywny" kierownictw w państwowych firmach, a i w prywatnych ten trend stale rośnie.
Widać to szczególnie w mediach, gdzie już dawno nie fachowiec, a "Bierny, Mierny ale Wierny" jest najlepszym atutem dla kierownictwa.
Emituje również niemało dobrych audycji. Przyznaję natomiast, że mogłaby lepiej wywiązywać się z nałożonego na nią obowiązku, gdyby miała na to środki.
Bujda. Socjaliści NIGDY nie mieli wystarczającej ilości środków.
Miałaby ich znacznie więcej, gdyby otrzymywała większe pieniądze z abonamentu. Widać zatem, że koło się zamyka. Dodam, że publiczne radio bez abonamentu padłoby w ciągu 3 miesięcy.
I TO JEST PODPOWIED¬ DLA POLAKÓW! Macie dość propagandy? Nie płaćcie abonamentów. Jeśli udaje się to połowie Polaków, uda się i Wam. Bo nie płacicie polskiemu rządowi, a towarzyszce Danucie Waniek i jej kumplom.
Niska ściągalność spowodować może i to, że kierownictwo publicznych mediów będzie zmuszone pożegnać się z niemałą liczbą zatrudnionych w niej osób.
Czas najwyższy.
- Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji chciała, aby abonament był automatycznie ściągany od wszystkich gospodarstw domowych i firm. Tymczasem zespół ekspertów, powołany przez marszałka Sejmu Marka Borowskiego, stwierdził, że byłoby to rozwiązanie niezgodne z konstytucją.
- Krajowa Rada uważa, że powinno zostać wprowadzone domniemanie posiadania odbiorników.
Jeśli tak uważa, powinna natychmiast przestać być Radą.
Zaskakuje mnie opinia części prawników wchodzących w skład zespołu powołanego przez marszałka Borowskiego, ponieważ tego typu rozwiązanie obowiązuje z powodzeniem w wielu krajach.
Z powodzeniem? Kłamstwo. Tam, gdzie TV się ma najlepiej, nikt nie płaci żadnych abonamentów.
- Jeżeli zatem propozycja KRRiTV spaliła na panewce, to co dalej?
- Nie wierzę, że w blisko 40-milionowym kraju nie da się wymyślić jakiegoś sposobu. Sama nadal upierałabym się przy domniemaniu posiadania odbiornika.
Takie stwierdzenie dowodzi, że Wańkowa nie powinna nigdy więcej decydować o innych obywatelach. To jest łajdacki i sprzeczny z prawem i etyką sposób na wyciągnięcie od ludzi więcej forsy!
- Jeżeli jednak ktoś nie chce płacić abonamentu, bo nie podoba mu się to, że "telewizja Kwiatkowskiego" jest tubą SLD?
- Płacenie abonamentu jest obowiązkiem, niezależnie od tego, kto stoi na czele TVP. Mnie się nie podobała "telewizja Walendziaka", ale abonament płaciłam. Tę opłatę uiszczać powinniśmy na tej samej zasadzie, jak płacimy np. za prąd czy gaz.
Prąd i gaz są produktami niezbędnymi dla normalnego funkcjonowania społeczeństwa. Bzdury w TV takim produktem nie są.
- W zamian jednak powinniśmy wymagać, aby telewizja publiczna była obiektywna czy zupełnie inna niż teraz.
- Zapewne. Nie wykluczam jednak, że kiedyś taka będzie. Wszystko jest przed nami.
Wańkowa i obiektywna telewizja?
Ktoś w to wierzy?
|
|
21 sierpień 2003
|
|
Ojczyzna.pl
|
|
|
|
Rolnictwo
Polska potrzebuje poważnej naprawy cz.5
czerwiec 12, 2008
Dariusz Kosiur
|
Felieton powielkanocny
marzec 31, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kołodko zostaje
Miller też
grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
|
Metafora
maj 11, 2004
Artur Łoboda
|
Churchill, rasista uległy Żydom?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
|
Unia Wolności nie ma honoru by odejść w przeszłość i przestać naprzykrzać się społeczeństwu.
grudzień 8, 2002
|
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
|
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
|
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
|
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
|
POLSKA - UNIA 3
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
|
http://www.krakow.pl/miasto/lokacja/
październik 4, 2004
|
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
|
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
|
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
|
4 miliony dolarów otwarcia w przyszłość
grudzień 11, 2005
|
więcej -> |
|