|
Wiekopomny zwrot w TVP
|
|
W telewizji kończy się era KLANU!
https://film.interia.pl/telewizja/news-tvp-koniec-popularnych-seriali-i-teleturniejow,nId,4413634#iwa_source=worthsee
Tylko do 3 kwietnia emitowane będą nowe odcinki telenoweli "Klan", dwa dni później stacja pokaże ostatni premierowy odcinek teleturnieju "Jaka to melodia?".
Zmiany w ramówce TVP spowodowane są przerwaniem produkcji programów i serialów stacji związanym z epidemią koronawirusa.
Nowe odcinki telenoweli "Klan" widzowie TVP będą mogli śledzić tylko do najbliższego piątku, 3 kwietnia. Nie wiadomo jeszcze, co zastąpi w ramówce popularny serial.
Ostatni premierowy odcinek teleturnieju "Jaka to melodia?" wyemitowany zostanie w niedzielę, 5 kwietnia.
Aż do 17 kwietnia, czyli dwa tygodnie dłużej niż "Klan", Telewizja Polska emitować będzie zaś nowe odcinki historycznego serialu "Korona królów".
Z brakiem nowych odcinków będą musieli się też pogodzić fani teleturnieju "Jeden z dziesięciu", który zakończy premierową obecność w ramówce we wtorek 14 kwietnia. Przypomnijmy, że prowadzony przez Tadeusza Sznuka program emitowany jest w Telewizji Polskiej nieprzerwanie od 1994 roku.
1 kwietnia w TVP1 zadebiutuje nowy program - skierowany do seniorów i osób, które opiekują się osobami starszymi "Bądźmy razem w domu", który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 15.35.
===================
Ja się chyba popłaczę! Ze szczęścia, że ktoś ten gniot wymiótł z telewizora i może będzie coś sensowniejszego.
Niestety nie zanosi się. Będzie trochę przenoszona Rogalska nawijać żeby wszyscy siedzieli w swoich chałupach i gapili się w telewizory.
|
|
1 kwiecień 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
| I tym bardziej się nie zanosi, że źródłem informacji jest Żydogazeta Wyborcza 1.IV. |
|
2020-04-01
Alina
|
 |
|
|
Bajka.
Infantylizm kroczy szeroką ławą. Przyjdą czasy, że gawiedź będzie tęskinić za wyrafinowaniem scenariusza i intrygi Klanu.
Niebawem.
I tęsknić będą za Martynuikiem, "List"em ponowoczesności.
Zobaczysz Alino. |
|
2020-04-01
Magellan
|
 |
|
|
Nie wiem jak gawiedź, ja nie będę tęsknić.
Co do Martyniuka - można się śmiać, ale dwie, trzy jego piosenki są genialne. I dlatego mam dla niego pełen podziw, choć to ani muzyka, ani tym bardziej głos nie z mojej bajki.
The Beatles też wyprodukowali setki utworów, z czego większość nie daje się słuchać, ale w tej masie mają kilkanaście genialnych przebojów. Z tych innych nikt się u nas teraz nie śmieje. |
|
2020-04-01
Alina
|
 |
|
|
A jakie to piosenki Alino?
Mi chodzi o to, że muzyka została zastąpiona kakofonią.
Jako dziecko, młodzieniec i człek dojrzały (:))słuchałem tzw. muzyki rozrywkowej.
Pierw moje gusta plastelinował starzy brat, z czasem zacząłem sam to selekcjonować.
Słuchałem zespołów niszowych np "Spear Of Destiny", wcześniej jako "Theatre Of Hate", który dziwnym trafem w Polsce się nie przyjął, a w mojej ocenie, ten zespół był przynajmniej wybitny.
Ale z czasem odrzuciłem to wszystko, bo zdałem sobie sprawę, że ta cała muzyka oparta na riffach, elektryce perkusji i organach Hammonda, to wielka machina propagandowa, mająca na celu ukształtowanie człowieka, buntownika bez powodu, jak pięknie to zagrał James Dean.
Taki człowiek nic sobą nie prezentuje, a jedynie stanowi, de facto biomasę.
Wiele lat do tego dochodziłem, ale w końcu doszedłem.
I stąd mój skrajnie negatywny osąd wszelakich mass mediów, bo one zostały powołane do tego samego celu, co muzyka rozrywkowa.
I teraz rozkoszuję się Listem. Jest genialny, według mnie oczywiście, ale i Rossinim i innymi z tamtych pre elektrycznych epok. |
|
2020-04-01
Magellan
|
 |
|
|
A już taka marginalna ciekawostka.
Żydzi mówią o "opowieści o holokauście".
A my na co dzień mamy "opowieści o koronawirusie". |
|
2020-04-01
Magellan
|
 |
|
|
Dzisiaj również Żydzi mówią tylko o tej epidemii.
Złodziejskie interesy odłożyli chwilowo na później. |
|
2020-04-01
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Oni je robią dalej i nieprzerwanie.
To nam wciskają, że jest zastój.
Nie ma zastoju, jest relokacja i intensywne wdrażanie.
To jest czas wzmożonej pracy dla nich, a mają gwarancje, że nikt im na łapki nie patrzy. |
|
2020-04-01
Magellan
|
 |
|
|
Jedna z piosenk Martyniuka to oczywiscie "Oczy zielone", która jest przebojem czy to się komuś podoba czy nie. Co do mnie to ta muzyka jest genialna, która podnosi moja dusze z fotela.
Przeżyłam to na razie tylko 3x w życiu. Pierwszy raz na balecie "Pan Twardowski", potem na "Jeziorze łabędzim" a trzeci raz na koncercie białoruskiej orkiestry młodzieżowej w czasie koncertu w katedrze w Kamieniu Pomorskim. Grali jakiś utwór czeskiego kompozytora, nie pamiętam ani tytułu, ani nazwiska. Wszyscy wstali z zachwytu i cała katedra biła im brawo na stojąco, czyli nie tylko moja dusza słyszała geniusz kompozycji i wykonawców.
Oczywiście uwielbiam koncerty orkiestrowe Szopena, ale muzyka Szopena jest dla nas jak powietrze, tak dostępna, tak oczywista, tak niezbędna, że dusza ją konsumuje bez specjalnego podrywania się do nieba. Ot dobro oczywiste, należne każdemu Polakowi z założenia.
Lista chyba bym nie rozpoznała jeszcze na 100%. Prędzej Wieniawskiego.
Łatwiej mi określić jakiej muzyki nie znoszę: disco-polo oczywiście i wszystkich o podobnej konstrukcji, havy metal to taka sama tortura, jak wszystkie rodzaje muzyki narkotykowej, która bije pałami po mózgu. Nie wiem jak to można słuchać, jak przy tym tańczyć, jak czuć cokolwiek. |
|
2020-04-01
Alina
|
|
|
|
Canada: opposing Zionist wars
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
|
Dlaczego prof. Bronisław Geremek jak ognia unika lustracji?
kwiecień 26, 2007
Zdzisław Raczkowski
|
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
marzec 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda o Powstaniu Warszawskim liwidacja Panstwa Podziemnego!
październik 1, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolejne rewelacje idioty.
Balcerowicz w Budapeszcie
luty 28, 2003
Artur Łoboda
|
Zmiany w Wydziale Promocji i Turystyki UMK
maj 21, 2004
www.krakow.pl
|
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!
listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
|
Chore pomysły premiera Hausnera
październik 28, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Uniki jako strategia obronna
sierpień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
|
"Raport mniejszości"
czerwiec 24, 2005
piotrek gilek
|
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
|
|
|