|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
więcej -> |
|
Zajączek z USA
|
|
W czasach komunistycznych propagandyści z polskiego KC często odwoływali się do publikacji zagranicznych.
Było to tak, że jakiś tam drobny pionek na placówce inspirował wysłanie zamówionego tekstu do jakiegoś wydawanego za kagebowskie pieniądze lewicowego szmatławca, a następnie polski dziennik telewizyjny obwieszczał z namaszczeniem milionom telewidzów, że "jak podaje amerykańska prasa", PRL jest w czołówce wszechświatowego pochodu. Powoływanie się na zagranicę polegało na wykorzystywaniu polskiej zaściankowości; bo skoro "Amerykanie tak piszą", no to - panie kochany - musi to być święta prawda!
Głos z Zachodu czy USA mimo upływu lat nadal działa na mózgi części Polaków. Nadal, gdy się powoła na opinię "New York Timesa" o polskich wydarzeniach, to wykształconemu w dużym mieście nauczycielowi z Mławy wydaje się, że "coś w tym musi być". Dzisiaj również chłopaki zaangażowane w "ogólnoświatowy bój o postęp i prawa mniejszości" wykorzystują transnarodowe znajomości, by puszczać do Polski propagandowego "zajączka", odbitego od zagranicznej gazety. Tak więc ot, zupełnie z nagła zaatakował PiS-owy rząd właśnie "New York Times", zarzucając "nacjonalizm" i homofobię (kwestia tzw. parady równości), a także "wrogość wobec cudzoziemców".
Oczywiście tłumaczenie po raz 50., że nie jest się wielbłądem to sprawa dosyć nudna, dlatego rad bym zobaczyć w jakiejś polskiej gazecie równie zaangażowaną internacjonalistyczną troskę o prawa człowieka w innych państwach świata. Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego w Izraelu zdarzają się wciąż ataki ortodoksyjnych fanatyków na parady homoseksualne, i co rząd Izraela zamierza zrobić w tej sprawie.
Boli mnie wrogość wobec cudzoziemców, którą państwo Izrael ma wpisaną w system prawny.
Niedawno dowiedziałem się z prognoz pewnej konferencji - że Polska około roku 2020 będzie krajem wielokulturowym w pełnym tego słowa znaczeniu, z poważnymi kolorowymi mniejszościami, i ciekaw jestem, czy Izrael około roku 2020 również zaliczyć będzie można do grona tak postępowych państw? No i oczywiście, chciałbym wiedzieć, co rząd Izraela robi w tym kierunku? Szczerze powiem, boli mnie, dlaczego polscy publicyści - powiedzmy z "Gazety Wyborczej" - interesują się prawami mniejszości jedynie we własnym zaścianku, skoro tyle jest do zrobienia na całym świecie, na przykład we wspomnianym Izraelu? Czy to nie jest samolubne? Panie, Panowie, bierzcie przykład z "New York Timesa"!
Spór wewnętrzny
Gdy już jesteśmy przy państwach Bliskiego Wschodu, to interesująca wolta nastąpiła w stanowisku USA; Waszyngton zdecydował się na rozmowy z Iranem. Ponoć nie jest to blef, lecz oznaka rozłamu, jaki nastąpił między lobby żydowskim w Stanach Zjednoczonych, Izraelem a amerykańskimi Żydami ze środowiska neokonserwatywnego.
Nowojorski "Forward", jedno z najstarszych pism żydowskich w USA, donosi, że o ile neokonserwatyści prą do zmiany władzy w Teheranie, traktując to jako Endlosung całej kwestii bliskowschodniej, o tyle Żydzi z Izraela podchodzą do rzeczy bardziej pragmatycznie i zadowalają się zablokowaniem Teheranowi dostępu do technologii nuklearnej.
Widzimy więc, że amerykańska polityka zagraniczna nie jest opanowana przez jedno lobby, jak chcieliby Walt-Mearsheimer, autorzy kontrowersyjnego artykułu niedawno opublikowanego na Harvardzie, lecz wewnątrz lobby są jeszcze jakieś podziały...
Bezpieczeństwo
Państwo się rozpada, jeśli obywatele nie są chronieni prawem, jednym prawem. Jeden z policjantów, odpierając zarzuty, że policja nie reagowała na napady Indian, do jakich doszło w trakcie sporu w Caledonii, odparł, że zadaniem policji jest troska o bezpieczeństwo wszystkich. Nie egzekwowanie prawa, lecz troska o bezpieczeństwo... Dyskretna, acz znacząca różnica! Tak więc, policja zaprzestała egzekwowania prawa i nie aresztowała sprawców przestępstwa, ponieważ mogłoby to być niebezpieczne dla tychże indiańskich przestępców! Chyba to dobrze rozumiem, no nie? Troska o spokój i bezpieczeństwo przede wszystkim!
Nowa oświata
Nie ma to jak edukacja. Człowiek poczyta to tu, to tam, podszkoli się... Pozwolę sobie zatem przetłumaczyć bez komentarza, to co znalazłem na stronach www.shoaheducation.com w dziale o niebezpiecznych doktrynach zatytułowanym "Wojna wciąż trwa". (...) Odpowied? na pytanie, kiedy skończyła się wojna, kiedy skończył się Shoah, brzmi - nie skończyły się. Trwają w każdym antysemickim uczuciu, każdej małej nienawiści. Stały się uśpione, zeszły do podziemia. Shoah wznieca czasem poważniejszy i bardziej okrutny wiatr, jak w 1968 roku, kiedy czołgi wdarły się do Pragi i zdusiły niezależne głosy.
Gdy zniknął Dubczek, podniosły się głosy w Warszawie, Krakowie i Łodzi, głównie na uniwersytetach, te kilka żydowskich głosów wciąż pozostających w Polsce rozpoznało oznaki nadchodzących zmian.
Przezwano ich »syjonistami-stalinistami«. Wiatr Shoah znów się uwidocznił. Choć polski rząd nie okazał otwarcie poparcia, to jednak powszechnie wiadomo, że rodząca się nazistowska retoryka, publikacje i pogromy, które po nich nastąpiły, nie mogły się wydarzyć bez przyzwolenia (polskiego rządu). I znów prominentne osobistości żydowskie zostały usunięte ze stanowisk nauczycielskich, rządowych, w przemyśle, środkach przekazu. Ponad 25 tys. tych, którzy przeżyli (survivors) holokaust, uciekło do wolności, 23 lata po Shoah, w czasach tak gwałtownych, że było jasne, iż Shoah mogło się znów powtórzyć".
Drogi Czytelniku, czy rozpoznajesz w tym historię rodzinnego kawałka Europy? Nie?! Tym gorzej dla Ciebie! Andrzej Kumor
|
|
21 czerwiec 2006
|
|
Andrzej Kumor
|
|
|
|
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
|
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
|
Nowa Floriańska
marzec 6, 2006
www.krakow.pl
|
Za Putinu!
styczeń 9, 2008
MAREK BARAŃSKI
|
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
|
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
|
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
|
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
|
Berlusconi zapowiada walkę z antysemityzmem
marzec 14, 2008
PAP
|
Czy Adolf Hitler był przestępcą?
Lech Kaczyński skazany za zniesławianie Wachowskiego
czerwiec 26, 2005
Adam Sandauer
|
2008.07.12 godzina 1200 Serwis Wiadomości
lipiec 12, 2008
tłumacz
|
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oblicze bestii 666
marzec 2, 2009
tomeq
|
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
|
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
|
więcej -> |
|