ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
więcej ->

 
 

Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy






Zydowscy fanatycy wsrod fundamentalistow, ktorzy zakladaja nielegalne osiedla na ziemiach Arabow palestynskich, obecnie nawoluja do utworzenia oddzielnego panstwa na terenie tych nielegalnych osiedli - panstwa niezaleznego od rzadu Izraela, tak zwanego „sovereign biblical heartland” („suwerennych terenow biblijnych”). Opis tego nowego zydowskiego ruchu politycznego podaje z Jerozolimy-2006, World Net Daily z 7go stycznia przez A. Klein’a.

Wedlug raportu Klein’a „inicjatywa w Judeii” jest prowadzona przez „Mishalot Israel” Yekutel’a Ben Yaacov’a, zamieszkalego w polnocnej Samarii, ktory stara sie zebrac 200,000 podpisow zydowskich, jako zalozycieli nowego suwerennego panstewka nielegalnych osadnikow. Panstewko to ma sie stosowac do przepisow Talmudu i miec wlasne sily zbrojne do obrony „spuscizny biblijnej” Zydow, zlozone z weteranow armii izraelskiej, na wypadek gdyby rzad Izraela chcial uzyskac stabilizacje tylko w granicach wytyczonych wielkim murem Szarona, wybudowanym na ziemiach Arabow palestynskich.

Obecnie tylko 40% ziem przydzielonych Arabom jest w granicach „Autonomii Palestynskiej,” a 2.4 miliona Palestynczykow zyjacych w „zakwestionowanych” przez Izrael terenach, nie podlega wladzom palestynskim, poniewaz ludzie ci zyja na terenie „do nikogo nie nalezacym.” Wlasnie na tym terenie ma powtac nowe niezalezne panstewko zydowskie pod wodza Ben Yaacov’a, ktory obecnie zbiera poparcie innych nielegalnych osadnikow, glownie za pomoca rozmow telefonicznych, powolujac sie na Stary Testament i jakoby na korzysci Zydow z nowego panstewka, ktore jakoby ograniczaloby mozliwosci Arabow-terrorystow w „wojnie przeciwko terrorowi” Bush’a i Izraela. Panstewko to spelniloby tez ambicje narodowe religijnych Zydow, jak tego chcial rabin Meir Kahane, nauczyciel Ben Yaacov’a.

Przedstawiciel Palestynczykow, Saeb Erekat, powiedzial ze nielegalni osadnicy sa uzbrojeni po zeby i szykuja sie do masowych mordow Arabow. (Uzywajac wyposazenia zakupionego dla przez skompromitowanego w Waszyngtonie lobbysite, Jack’a Abramowa, z pieniedzy ktore on, wedlug aktu oskarzenia, ukradl plemionom indian amerykanskich.) Wladze Izraela odmowily wypowiedzi na temat nowego panstewka zydowskiego w Judeii i w Samarii.

Leon Hadar, byly przedstawiciel „Jerusalem Post” w Waszyngtonie, oglosil artykul 11go stycznia 2006, w Antiwar.com pod tytulem „Udar Szarona Ciosem w Kretactwa Bush’a na Bliskim Wschodzie” („Sharon’s Stroke a Blow to Bush’a Mideast Spin”), w ktorym to artykule autor pisze, ze choroba Szarona utrudnia plany neokonserwatystow-sjonistow w rzadzie Bush’a do dokonania „gruntownych przemian” Bliskiego Wschodu, obrony tam monopolu nuklearnego Izraela, jak i reformy gospodarki i polityki swiata arabskiego, oraz zabezpieczenia Izraela kosztem Palestynczykow, Iraku i Iranu.

Wiadomo ze Iran podpisal traktat przeciwko rozpowszechnianiu broni nuklearnych i nigdy nie naruszyl warunkow tego traktatu. Teraz Izrael, ktory nigdy tego traktatu nie podpisal i zbudowal duzy arsenal nuklearny, chce zaatakowac Iran, niewinny naruszenia traktatu bojkotowanego przez Izrael. Brzmi to dziwnie, ale niestety taka jest rzeczywistosc.

Hadar wspomina jak Szaron brutalnie wywolal powstanie Palestynczykow, glownie nastolatkow, ktorzy rzucali kamieniami. Nastepnie objal on wladze i szerzyl smierc i zniszczenie na zachodnim wybrzezu rzeki Jordan i w Gazie. Szaron doprowadzil Gaze do chaosu i wycofal z niej izraelskie wojska okupacyjne w celu „zalegalizowania” w zamian tej ewakuacji, kluczowych nielegalnych osiedli zydowskich na wodonosnych ziemiach Arabow w ramach „wielkiego Izraela.”

Sharon zalozyl nowa partie „Kadima” („Naprzod”) wraz z Shimon’em Peres’em, bylym premierem Izraela i obecnie prezesem komitetu muzeum tysiclecia Zydow w Warszawie, zeby ustabilizowac dotychczasowe podboje Izraela z pomoca rzadu Bush’a, ktory to rzad popiera budowe „Muru Szarona” i dominacje Izraela na Palestyna.

Nadal jest niezalatwiona sprawa wypedzonych przez Zydow milionow Palestynczykow, jak i sprawa podzialu Jerozolimy, na stolice Izraela i stolice Palestyny. Palestyna ma byc pod wladza zdominowanej przez Izrael partii Fatah. Tymczasem wiekszosc Paletynczykow popiera radykalny ruch islamski, Hamas, ktory moze wygrac w zblizajacych sie wyborach. Bush-sjonista naturalnie nie moze wystepowac jako „bezstronny rozjemca” a Palestynie i udawac „zwiastuna pokoju” w Ziemi Swietej przy jednoczesnm pacyfikowaniu, „demokratycznego i zjednoczonego” Iraku.

Bez Szarona u steru, partia Kadima, moze przegrac z partia Likud, pod dowodztwem radykalnego Benjamin’a Netanyahu, popieranergo przez wielu neokonserwatystow w USA. Netanyahu doszedl do wladzy po morderstwie premiera Yotzhak’a Rabin’a w 1995 roku i wykoleil „rokowania pokojowe w Oslo,” co latwo moze on powtorzyc w dzisiejszym ukladzie politycznym, an tle fiaska pacyfikacji Iraku i kryzysu w stosunkach z Iranem. Hadar uwaza ze zanosi sie na porazke rzadu Busha’a w jego „przebudowie Bliskiego Wschodu,” w duzej mierze z powodu klopotow w Izraelu.

www.pogonowski.com
12 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
Rewinski o komunie i III Rzeczypospolitej.
wrzesień 1, 2007
_____
Sensacje dla prostego ludu
lipiec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
Ogłoszenie ze słupa
czerwiec 26, 2004
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
Wojna, Hilter i Cheney
kwiecień 11, 2003
http://www.larouchepub.com/
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej Sktót tłumaczenia transkryptu wystąpienia Putina w Monachium
luty 14, 2007
tłumacz

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
Ratunku! Tylko UE, a zwłaszcza sąsiedzi, przede wszystkim Niemcy, mogą uchronić Polskę przed instalacją Tarczy
luty 1, 2007
technokrata
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media