ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa

Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa


Prezydent Jacek Majchrowski przedstawił w czwartek drugą część zapowiadanych na początek kadencji zmian w strukturze magistratu. Najważniejsza zmiana to mianowanie specjalnym pełnomocnikiem prezydenta ds. kultury byłego marszałka województwa Janusza Sepioła.

- O konsultacje przy nowej strukturze magistratu zwróciłem się do specjalistycznej firmy. Stworzyliśmy przejrzyste piony, które podlegają zastępcom prezydenta lub niektórym pełnomocnikom - tłumaczył wczoraj dziennikarzom prezydent.

Zaznaczał, że dwóch pełnomocników uzyskało uprawnienia podobne do wiceprezydentów: - To Grażyna Leja, odpowiadająca za turystykę [była pełnomocnikiem też w poprzedniej kadencji] i Krakowskie Biuro Festiwalowe, oraz Janusz Sepioł, pełnomocnik ds. kultury.

O stanowisku w strukturach magistratu dla byłego marszałka mówiło się już dawno. Był jednak wymieniany jako pełnomocnik ds. funduszy europejskich lub architekt miasta. - Na stanowiska koordynujące fundusze europejskie w magistracie będzie rozpisany konkurs, a Janusza Sepioła znam od lat i cenię za kreatywność. Będzie odpowiadał również za ochronę zabytków - mówił Jacek Majchrowski.

Czy znany polityk PO oznacza sojusz z Platformą? - zapytaliśmy.

Majchrowski: - Nie. To sojusz z Januszem Sepiołem.

Również szef PO w Krakowie Paweł Sularz zaznaczał, że stanowisko dla Janusza Sepioła "niczego nie zmienia": - Janusz Sepioł jest wybitnym fachowcem, więc nie dziwię się, że prezydent chce skorzystać z jego wiedzy. Ale jego praca w magistracie to indywidualna decyzja, nie była to rekomendacja PO.

Sam nowy pełnomocnik podkreślał, że stanowisko będzie szansą na wykorzystanie przygotowania zawodowego (z wykształcenia jest architektem i historykiem sztuki). - Stałoby się bardzo ?le, gdyby Platforma i PiS rywalizowały ze sobą w tym, kto mocniej dołoży prezydentowi. Miasto na takiej wojnie mogłoby dużo stracić. Dlatego współpraca jest konieczna - przekonywał Janusz Sepioł. O swoich konkretnych planach na stanowisku nie chciał jeszcze mówić. - Za wcześnie. Muszę uzgodnić je z prezydentem - stwierdził.

Nowością w magistracie będzie też stanowisko pełnomocnika ds. rozwoju przedsiębiorczości dla byłego radnego Jana Okońskiego. (będzie zatrudniony na umowę-zlecenie) oraz oddzielenie promocji od turystyki. Sprawami promocji zajmie się wydział strategii i rozwoju.

Dyrektor całego urzędu Marta Nowak zapewniała, że nowości w jego strukturze nie spowodują żadnych zmian dla mieszkańców. Pod koniec ubiegłego roku w krakowskim magistracie pracowały 2273 osoby. Plan na obecny rok zakłada 2247 etatów.

6 styczeń 2007

 

  

Archiwum

Nadał nowy sens patriotyzmowi i bohaterstwu.
słowo o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim

grudzień 12, 2005
Kongres Polski Suwerennej i Sprawiedliwej
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
Żyd ujawnia całą prawdę - wideo
luty 7, 2007
Dorota
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
Błędy ortograficzne w mediach
listopad 15, 2005
Mirosław Naleziński
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
Masakra z Beit Hanoun 8.11.2006
listopad 12, 2006
Dorota
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Problem z definicją zboczenia
listopad 23, 2005
Marek Olżyński
"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska
kwiecień 11, 2003
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media