ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
więcej ->

 
 

Świat się zmienia: Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu

Katolicki dziennik "Avvenire", komentując list ośmiu przywódców państw europejskich popierających politykę George'a Busha pisze, że "najgorliwsi poborowi wywodzą się z szeregów dawnego Paktu Warszawskiego".

Autor komentarza w "Avvenire" Luigi Geninazzi podkreśla, że jeszcze kilka miesięcy temu obawiano się w Europie hegemonii Niemiec, a tymczasem przywódcy państw Europy Środkowo-Wschodniej w niespełna dwa miesiące po szczycie w Kopenhadze opowiadają się po stronie mocarstwa zza Atlantyku.

"Co zadziwia jednak i wydaje się najbardziej niepokojące, to fakt, że właśnie byli działacze partii komunistycznej skupiają się teraz wokół amerykańskiej statui wolności" - pisze Geninazzi. Na dowód tego podaje, że prezydent Aleksander Kwaśniewski był niegdyś ulubionym pupilem gen. Wojciecha Jaruzelskiego, a szef rządu węgierskiego Peter Medgyessy był agentem komunistycznego wywiadu. Geninazzi kończy swój komentarz konkluzją: "Wygląda na to, że byli komunistyczni aparatczycy, obecnie w szeregach socjaldemokracji, nadal potrzebują składania hołdu jakiemuś Wielkiemu Wodzowi".

Wybitny publicysta włoski Vittorio Zucconi komentując na łamach dziennika "La Repubblica" czwartkową wizytę premiera Włoch Silvio Berlusconiego w Białym Domu i jego spotkanie z Georgem Bushem podkreśla rozłam na "Europę Amerykanów" i "Europę europejczyków" i snuje krytyczne rozważania o polityce, premiera Włoch, który "sprzedał europejskie pierworództwo Włoch za skromny obiad w Białym Domu".

"La Repubblica" zamieszcza obok opinie przewodniczącego postkomunistycznego ugrupowania Demokratycznej Lewicy Massimo D'Alemy, który przewiduje, że jeśli dojdzie do okupacji Iraku przez USA, to światu grozi "sto lat terroryzmu".

Najpoczytniejszy włoski dziennik "Corriere della Sera" informuje, powołując się na "Wall Street Journal", że to Hiszpania była pomysłodawcą "Listu Ośmiu", mając nadzieję, że dzięki temu zostanie zaliczona do grupy najbardziej uprzemysłowionych państw świata określanej skrótowo "G-8", zmieniając w ten sposób tę grupę w "G- 9"
31 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"

maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
Wezwanie adresowane do polskich dziennikarzy...
czerwiec 1, 2006
Artur Łoboda
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
Galilee Flowers - new updated edition
wrzesień 28, 2005
Janko muzykant 2004
sierpień 21, 2004
Sześć województw to enklawy dziecięcej biedy
grudzień 2, 2002
PAP
"Nie pokój wam przynoszę ale miecz". Egzemlipikacja 1
marzec 5, 2004
Ala
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”. Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
Kwaśniewski: Europa ofiarą snów o panowaniu
maj 8, 2005
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media