ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

ROZBIORY POLSKI - "Wszyscy zdolni do walki zostaną odizolowani od swoich bliskich nie dostaną broni" 
30 czerwiec 2020     
WOJNY KLONÓW: We krwi zaszczepionego mRNA toksyczne białka kolców powodują uszkodzenia tkanek NA ZAWSZE 
29 kwiecień 2022     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część jedenasta 
5 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Światło Ducha Świętego  
4 czerwiec 2022      Paweł Ziółkowski
Anteny 5G w Czechach i krztusiec 
22 marzec 2024      Artur Łoboda
Defenestracja wrocławska 
      wikipedia.org
Wsparcie polskojęzycznych polityków dla izraelskich zbrodni ludobójstwa  
5 listopad 2023     
Utrata tlenu - syndrom maski rozprzestrzenia się teraz po całym świecie 
30 grudzień 2021      S.D. Wells
Międzynarodówka przeciw NWO 
10 kwiecień 2021      Artur Łoboda
1944 – 2014 
4 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Eurocontrol 
19 kwiecień 2010      Goska
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia 
24 grudzień 2017     
Program dla Polski (1) 
5 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Kto odwołał Beatę Szydło? 
10 grudzień 2017      Artur Łoboda
Koronawirus posiada podobną do HIV „mutację”, która powoduje, że jest wyjątkowo zakaźny 
14 marzec 2020     
Po co Boni spotkał się z Zuckerbergiem? 
23 maj 2013      Artur Łoboda
Afganistan nie do spacyfikowania? 
18 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Szanujmy się wzajemnie 
30 grudzień 2012      Artur Łoboda
Polnische Schwein 
22 maj 2019     
Zaskoczenie? 
2 luty 2018     

 
 

Nie lekceważcie tej epidemii


W sieci pojawiają się porównania ilości zmarłych do tej pory - do statystycznej umieralności - każdego roku - po przejściu grypy.
Ma to na celu udowodnienie, że nic szczególnego się nie dzieje.
Są to porównania błędne i mam na to prosty argument.
Proszę porównać umieralność lekarzy zarażonych przez pacjentów w ubiegłych latach - do obecnej liczby zmarłych lekarzy.
I wtedy będziemy mieli obraz prawdziwej skali epidemii.
Natomiast strach wywołany przez medialną nagonkę spowodował, że wielu ludzi zaczęło szanować swoje zdrowie i może się tak zdarzyć, że statystyka umieralności po zakażeniu dróg oddechowych może być w tym roku niższa - niż w latach ubiegłych.

Proszę jednak pamiętać, że umieralność lekarzy jest ostrzeżeniem przed tym: co się może zdarzyć, jeżeli zlekceważymy epidemię.

Powyższe ostrzeżenie nie zmienia mojego zdania o skandalicznych i całkowicie bezprawnych zasadach izolacji wprowadzonych przez pisowskiego Ministra zdrowia.
30 marzec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

O chińskich standardach sanitarnych:

"Czemu Chińczycy są czasem fuj"
https://www.youtube.com/watch?v=38Q2KDLL0ss

2020-03-30
Alina

 

Podtrzymuję swoje dotychczasowe stanowisko.
Skąd pochodzą dane o liczbie zmarłych lekarzy?
Źródło. Dalej, na co ci lekarze zmarli?
Choroby współistniejące, szczepienia uprzednie, placówki, w których pracowali, z kim się stykali. Kogo leczyli?
To elementarz pytań.

Mam kontakt ze środowiskiem medycznym, w tym z lekarzami i ci z którymi rozmawiam, nie panikują, ani nie okazują szczególnego zaniepokojenia.

Ale ostrzegają, że najgorsze zdarzenia i obostrzenia przed nami.

Nie choroba, a zdarzenia i obostrzenia. Ten aspekt semantyczny, jest według mnie istotny.

Nie twierdzę, że wirusa nie ma, ale wciąż uważam, że albo jest nie bardziej groźny niż zwykłej grypy, albo jest to rzeczywista broń biologiczna i wtedy wszystkie te środki zapobiegawcze, są psu na budę.
Zabezpieczenie dotrze tylko i wyłącznie do wybranych, a my, a już na pewno ja, do nich nie należę.

Jednak w 100, a nawet w 1000% jestem pewien, że było to zaplanowane i zostało z zimną krwią wdrożone do realizacji, a cała spirala paniki i siania zalęknienia, to operacja psy-op.

Celem jest całkowite zastraszenie i sparaliżowanie społeczeństw. Pytanie, co nastąpi potem???

2020-03-30
Magellan

 

I jeszcze ciekawostka. Białoruś.
Tam pandemii nie ma.
Jest kara śmierci, wykonywana.
Ten kraj, w tej formule, niebawem się skończy, ale teraźniejszość przedstawiana jest w ten sposób, że jest to skansen na miarę XIX wieku.
I wszyscy dobrze przy tym się bawią, a co sprytniejsi i bezwzględniejsi szydzą, rechocząc zajadle.
Patrzmy na barometry.
Nie mogę zrozumieć Gospodarza, który mnoży wpisy, coraz bardziej paniczne.
Jeśli jest tak źle, jak wynika z tych, niemal histerycznych wpisów, to proszę o podanie źródeł i danych z nich płynących, podanych rzeczowej, a nie emocjonalnej analizie, w odniesieniu do np. danych z okresu analogicznego roku ubiegłego.
Bo odnoszę wrażenie, że głowy się tu pogotowały.
Chyba, że Gospodarz coś wie, czego my nie wiemy?
Smoleńsk, w ostatecznym rozrachunku, nauczył mnie skrajnej nieufności do WSZYSTKICH mediów.
I mam na to dowody.
Podaję sekwencję zdarzeń, sygnalizuję synergię, ale nikt nie podejmuje polemiki.
Nawet nie rzeczowej.
A zatem w czym rzecz?
A w zamian, opis zwijania ryneczków, linki z mediów itp.
Wszystko obocznie.

2020-03-30
Magellan

 

Magellanie!
Jestem pewna, że nigdy nie byłeś na Białorusi. Ci którzy byli, albo ludzie stamtąd, składają zupełnie inne zeznania, diametralnie inne. Co do Łukaszenki, to sami go sobie dobrowolnie wybrali, może nawet bardziej dobrowolnie niż my Dudę.

2020-03-30
Alina

 

Jesteś w końcu Magellanie "za", czy "przeciw"
Skąd Ty możesz wiedzieć: czy gdyby to była broń biologiczna to jesteśmy wobec niej bezradni?
Czy przetestowano ją już gdzieś na szerszą skalę?
Ilu ludzi musieliby zabić w tajnych laboratoriach - by potwierdzić stuprocentową skuteczność takiej broni?

Gdybym wpadał w panikę - jak usiłujesz wciskać - to powtarzałbym brednie rządowe. A ja głoszę, by nie słuchać tak zwanych "ekspertów" i robić dokładnie na odwrót.
To ja - jako pierwszy zapowiedziałem epidemię w Polsce i zgony w jej wyniku.
Nieufność wobec otoczenia ma swoje granice. Poza nimi nieufność staje się fobią.

2020-03-30
Artur Łoboda

 

Alino na Białorusi byłem w 2003r. a więc mam dane niemiarodajne na dziś, ale warto poczytać co o Białorusi pisze Brodacka. Ona jest dla mnie akurat wiarygodna, za całokształt.
A co do Gospodarza.
Niczego nie wciskam, tylko pewne rzeczy sygnalizuję i sygnalizuję, zbieżności w pozornie ze sobą nie związanych zdarzeniach i wątkach. Czy jestem jak Wałęsa? Nie wiem, która z opcji, które sygnalizuję, jest prawdziwa? Tylko i aż tyle, ale wiem, że rzeczywisty cel tego, to nie żadna walka z wirusem. Wrogami jesteśmy my.
Ciekawe ile Kubelwaiserów ogłoszą dziś? (Seksmisja).
Celem moich wpisów nie jest, aby kogoś urazić, tylko skłonić do refleksji głębszej niż infantylny i godzący w godność człowieka, przekaz medialny.
Wczoraj, jadąc autem słuchałem na jedynce wywiadu z generałem, niejakim Kukułą. I on w obecnej dobie pandemii jako istotne, powtarzam istotne zagrożenie widzie internetowych, wrogich Polsce agentów wpływu. I że słuchać należy tylko oficjalnych, służbowych ośrodków przekazu. Słowa rodem z lat pięćdziesiątych. Co to oznacza, że szykuje się drastyczna cenzura internetu.

2020-03-31
Magellan

 

Widzę Magellanie, że mamy identyczne skojarzenia obecnej sytuacji z "Seksmisją". Mnie to trochę przeraża, że nie mam dnia bez takiego skojarzenia.

Ciekawe kim są ci "na powierzchni skażonej", co do wydają rozkazy dnia: a to zgromadzenia max. 50 osób, a to 2, a to zamykamy szkoły, a to wychodzić nie wolno, ani latać, a niedługo pewnie i oddychać?

W TVP pojawiły się szkolne lekcje. Można sarkastycznie stwierdzić, że wreszcie jest jakiś pożytek z TVP, i wreszcie TVP mówi prawdę, bez propagandy.

2020-03-31
Alina

 

W sumie Seksmisja jest ściągnięta z filmu THX, ale jest sporo zmian "uaktualniających".
Ten podział na archeo i genetix (dwie partie), lokacja rzeczywistego ośrodka władzy poza oficjalnymi strukturami zarządczymi, ta kultura podziemia, 'weź pigułkę", trzymanie starszych w izolatkach i wiele, wiele innych.
Skojarzeń, aż nadto.

2020-03-31
Magellan

 

Lekarze nie nosili maseczek bo ich rząd i prof Gut nauczyli, że nie trzeba:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-onet-w-szpitalu-brodnowskim-juz-79-zaka,nId,4413850#iwa_source=special

2020-04-01
Alina

  

Archiwum

Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
Niewidzialne imperium
sierpień 13, 2003
Zbigniew Labędzki
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
KOPZ "Placówka"
sierpień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
Szumu medialnego ciąg dalszy
marzec 17, 2005
Mirosław Naleziński
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
Wieża Pamięci
lipiec 17, 2003
Andrzej Kumor
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka
kwiecień 28, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media