ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Sami swoi 2013 
17 sierpień 2013      Artur Łoboda
To wszystko jeden wielki - pisowski pic 
29 listopad 2016     
"Wolność artystyczna" wedle Zdrojewskiego 
27 listopad 2013      Artur Łoboda
Dwie "Solidarności" 
1 wrzesień 2020     
SPARS Pandemic 2025-2028: powtórna próba "Event 201"? 
12 kwiecień 2021     
GÓRA Z GÓRĄ NIE, ALE CZŁOWIEK Z CZŁOWIEKIEM TAK 
30 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz
Podżeganie do dokonania zbrodni przeciwko ludzkości  
5 maj 2021      Artur Łoboda
Szósty zmysł mi to podpowiedział? 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
"Antyukraińska demonstracja przed Sejmem" 
25 lipiec 2024     
Kultura ludu - czasów frustracji 
3 sierpień 2012     
Brzmienie się rodzi i umiera 
24 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
To telefonia komórkowa rozgrzewa Planetę! 
9 lipiec 2024      Artur Łoboda
Film dokumentujący XX-lecie ANTY-POLSKICH RZĄDÓW w Polsce 
5 październik 2010      Gasienica
Krystyna Grzybowska o niemieckiej polityce historycznej 
14 grudzień 2013     
Logo stulecia 
14 listopad 2016      Artur Łoboda
Nieustanna walka klas 
28 sierpień 2018     
Wałęsa kontra Wyszkowski 
31 sierpień 2010      PAP
Europosłom się powodzi. 
7 luty 2014      www.polskawalczaca.com
O co tak naprawdę chodziło Covidowi?  
18 lipiec 2022     
Neostalinowska Rewolucja Kulturalna w Trzeciej RP 
13 maj 2013      Artur Łoboda

 
 

List otwarty od emerytowanych generałów i admirałów

Nasz naród jest w głębokim niebezpieczeństwie.

Toczymy walkę o przetrwanie jako republika konstytucyjna - jak żadna inna czasu od naszego powstania w 1776 roku.
Konflikt toczy się między zwolennikami socjalizmu i marksizmu vs. zwolennicy wolności i wolności konstytucyjnej.
Podczas wyborów w 2020 r. 317 emerytów podpisało „List otwarty od starszych dowódców wojskowych”

Generałowie i admirałowie stwierdzili, że wybory w 2020 roku mogą być najważniejszymi wyborami od czasów gdy nasz kraj został założony.
„Z Partią Demokratyczną witającą socjalistów i marksistów, nasz historyczny sposób życia jest zagrożony”.
Niestety, prawda tego stwierdzenia została szybko ujawniona, począwszy od samego procesu wyborów.

Bez uczciwych i wyborów, które dokładnie odzwierciedlają „wolę ludu” w naszej Konstytucji Republika jest stracona.
Uczciwość wyborów wymaga zapewnienia jednego legalnego głosu oddanego i liczonego na każdego obywatela.
Głosy prawne są identyfikowane przez zatwierdzone kontrole ustawodawstwa stanowego za pomocą dokumentów tożsamości, zweryfikowane przez podpisy itp.
Obecnie wielu nazywa takie zdroworozsądkowe kontrole „rasistowskim” chcąc unikać uczciwych i uczciwych wyborów.
Używanie terminów rasowych w celu zniesienia dowodu kwalifikowalności - samo w sobie jest tyrańska taktyka zastraszania.
Ponadto „praworządność” musi być egzekwowana w naszych wyborach w procesach zapewniających integralność.
FBI i Sąd Najwyższy muszą działać szybko w przypadku pojawiających się nieprawidłowości w wyborach, a nie nie ignorować je - jak to miało miejsce w 2020 r.
Wreszcie, HR1 i S.1, (jeśli przejdą pomyślnie), zniszczą uczciwość wyborów i pozwolą Demokratom na zawsze pozostać u władzy, łamiąc naszą Konstytucję i kończąc erę Reprezentacyjnej Republiki.

Oprócz wyborów, Bieżąca Administracja dokonała dyktatorskiego zamachu na nasze prawa konstytucyjne, omijając Kongres, podpisując szybko ponad 50 zarządzeń wykonawczych, a wiele z nich odwraca skuteczną politykę i przepisy poprzedniej administracji.

Ustawy szybko podpisano, a wiele z nich odwracało obowiązujące zasady i przepisy poprzedniej administracji.
Co więcej, działania związane z kontrolą populacji, takie jak nadmierne blokady, zamykanie szkół i przedsiębiorstw, a także najbardziej niepokojąca cenzura wypowiedzi pisemnych i ustnych, są bezpośrednim atakiem na nasze podstawowe prawa.
 Musimy wspierać i pociągać do odpowiedzialności polityków, którzy będą działać, aby przeciwdziałać socjalizmowi, marksizmowi i progresywizmowi, wspierać naszą Republikę Konstytucyjną i nalegać na fiskalnie odpowiedzialne rządzenie, koncentrując się na wszystkich Amerykanach, zwłaszcza na klasie średniej, a nie na specjalnych interesach lub grupach ekstremistycznych, które są przyzwyczajone do dzielenia nas na walczące frakcje.

Dodatkowe kwestie i działania związane z bezpieczeństwem narodowym:

• Otwarte granice zagrażają bezpieczeństwu narodowemu, zwiększając handel ludźmi, kartele narkotykowe i terrorystów wjazd, zagrożenia zdrowotne / CV19 i kryzysy humanitarne.

Nielegalni zalewają nasz kraj, przynosząc wysokie koszty gospodarcze, przestępczość, obniżanie wynagrodzeń i nielegalne głosowanie w niektórych stanach.
Musimy przywrócić kontrole graniczne i kontynuować budowę muru, wspierając nasz dedykowany personel kontroli granicznej.
Suwerenne narody musiały mieć kontrolowane granice.
 
Strona 2

• Chiny są największym zewnętrznym zagrożeniem dla Ameryki.

Nawiązanie kooperacyjnych relacji z Chińczykami i Partią Komunistyczną ośmiela ich do dalszego postępu w kierunku dominacji nad światem, militarnie, ekonomicznie, politycznie i technologicznie.
Musimy nałożyć więcej sankcji i ograniczeń, oraz utrudniać ich dążenie do dominacji nad światem i chronić interesy Ameryki.

• Swobodny przepływ informacji ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa naszej Republiki, czego przykładem jest wolność
przemówień i prasy - zawarta w I poprawce do naszej Konstytucji.
Cenzurowanie wypowiedzi i ekspresji, zniekształcanie mowy, szerzenie dezinformacji przez urzędników państwowych, podmioty prywatne i
media - to metody tłumienia swobodnego przepływu informacji, tyrańska technika stosowana w zamkniętych społeczeństwach.
Musimy temu przeciwdziałać na wszystkich frontach, zaczynając od usunięcia ochrony z sekcji 230 dużej technologii.

• Ponowne zaangażowanie się w wadliwą irańską umowę nuklearną doprowadziłoby do tego, że Iran nabyłby broń jądrową ze środkami, jej przenoszenia, zakłócając w ten sposób inicjatywy pokojowe na Bliskim Wschodzie i pomagając terrorystom których slogany i cele obejmują „śmierć Ameryce” i „śmierć Izraelowi”.
Musimy oprzeć się
nowemu porozumieniu Chiny / Iran i nie popierać irańskiego porozumienia nuklearnego.

Ponadto kontynuujmy Inicjatywy pokojowe na Bliskim Wschodzie, „Układy Abrahamowe” i wsparcie dla Izraela.

• Zatrzymanie rurociągu Keystone eliminuje naszą niedawno ustaloną niezależność energetyczną i przyczyni się do uzależnienia nas od energii od nieprzyjaznych nam narodów, jednocześnie eliminując cenne miejsca pracy w USA.
 
Musimy otworzyć Keystone Pipeline i odzyskać naszą niezależność energetyczną dla bezpieczeństwa narodowego i gospodarczego.

• Wykorzystanie armii USA jako pionków politycznych z tysiącami żołnierzy rozmieszczonych wokół Kapitolu, patrolowanie płotów chroniących przed nieistniejącym zagrożeniem, wraz z forsowaniem politycznym, specjalna polityka, taka jak teoria krytycznej rasy, która dzieli wojsko kosztem wojny
Fighting Mission - poważnie degraduje gotowość do walki i wygrywania wojen naszego Narodu, tworząc główne kwestie bezpieczeństwa narodowego.
Musimy wspierać nasze wojsko i weteranów; skoncentruj się na walce wojennej, wyeliminuj korozyjny wylew poprawności politycznej w naszym wojsku, co niszczy morale, sprawność i spójność.

• „Praworządność” ma fundamentalne znaczenie dla naszej Republiki i bezpieczeństwa.
Anarchia w niektórych miastach nie może być tolerowana.
Musimy wspierać personel organów ścigania i nalegać, aby prokuratorzy, sądy i Departament Sprawiedliwości egzekwowali prawo jednakowo, sprawiedliwie i konsekwentnie wobec wszystkich.

• Stan psychiczny i fizyczny Głównego Wodza nie może być ignorowany.
Musi być w stanie szybko podejmować trafne decyzje dotyczące bezpieczeństwa narodowego, dotyczące życia i zdrowia, w dowolnym miejscu, w dzień iw nocy.

Niedawne zapytania przywódców Demokratów dotyczące procedur związanych z kodem nuklearnym wysyłają do obywatela sygnał niebezpieczeństwa skierowany do przeciwników broni jądrowej, wywołując pytanie, kto dowodzi?
Musimy zawsze mieć niekwestionowany łańcuch dowodzenia.
Pod Kongresem (zdominowanym przez) Demokratów i obecną administracją nasz kraj skręcił ostro w lewo - w stronę socjalizmu i marksistowskiej formy tyrańskiego Rządu, któremu trzeba się teraz przeciwstawić wybierając kandydatów do kongresu i prezydenta, którzy zawsze będą bronić naszej Konstytucji i Republiki.

Przetrwanie naszego Narodu i jego cenionych wolności i wartości historycznych jest dziś największą stawką.

Strona 3

Wzywamy wszystkich obywateli do zaangażowania się teraz na szczeblu lokalnym, stanowym i / lub krajowym w wyborach politycznych przedstawicieli, którzy będą działać na rzecz Ocalenia Ameryki, naszej Republiki Konstytucyjnej, i zatrzymają tych, którzy są w tej chwili odpowiedzialni.
Trzeba wysłuchać „woli ludu” i przestrzegać go.

Podpisany przez:

RADM Ernest B. Acklin, USCG, ret.
MG Richard D. Anderegg, USAF, ret
MG Joseph T. Anderson, USMC, ret.
RADM Philip Anselmo, USN, ret.
MG Joseph Arbuckle, USA, ret.
BG John Arick, USMC, ret.
BG Jim Balserak, USAF, w stanie spoczynku.
RADM Jon W. Bayless, Jr. USN, ret.
RDML James Best, USN, ret.
BG Charles Bishop, USAF, ret.
BG William A. Bloomer, USMC, ret.
BG Donald Bolduc, USA, ret.
LTG William G. Boykin, USA, ret.
MG Edward R. Bracken, USAF, ret.
MG Patrick H. Brady, MOH, USA, ret.
VADM Edward S. Briggs, USN, ret.
LTG Richard „Tex 'Brown III USAF, ret.
BG Frank Bruno, USAF, ret.
VADM Toney M. Bucchi, USN, ret.
MG Bobby Gene Butcher, USMC, ret
RADM John T. Byrd, USN, ret.
BG Jimmy Cash, USAF, w stanie spoczynku.
LTG Dennis D. Cavin, USA, ret.
LTG James E. Chambers, USAF, ret.
MG Carroll D. Childers, USA, ret.
BG Clifton C. „Tip” Clark, USAF, ret.
VADM Ed Clexton, USN, ret.
MG Jay Closner, USAF, ret
VADM John G. Cotton, USN (spoczynek)
MG Tommy F. Crawford, USAF, w stanie spoczynku.
MG Robert E. Dempsey, USAF, ret.
BG James H. Doty, USA (w stanie spoczynku)
BG Phillip Drew, USAF, ret.
MG Neil L. Eddins, USAF, ret.
RADM Ernest Elliot, USN, ret
BG Bob Floyd, USA, ret.
BG Jerome V. Foust, USA, ret.
BG Jimmy E. Fowler, USA, ret.
RADM J. Cameron Fraser, USN, spoczynek.
MG John T. Furlow, USA, ret.
MG Timothy F. Ghormley, USMC, ret.

Strona 4

MG Francis C. Gideon, USAF, ret.
MG William A. Gorton, USAF, ret.
MG Lee V. Greer, USAF, w stanie spoczynku.
RDML Michael R. Groothousen, Sr., USN, ret.
BG John Grueser, USAF, ret.
MG James A. Guest, USA, ret.
MG Ken Hagemann, USAF, w stanie spoczynku.
RDML Dale N. Hagen, USN, ret.
BG Norman Ham, USAF, ret.
VADM William Hancock, USN, ret.
MG Gary L. Harrell, USA, (w stanie spoczynku)
LTG Henry J. Hatch, USA, w stanie spoczynku.
MG Harald G. Hermes, USAF (w stanie spoczynku)
BG James M. Hesson, USA, ret.
MG Kent H. Hillhouse, USA (w stanie spoczynku)
BG Robert Hipwell, USA, ret
MG Bill Hobgood, USA, w stanie spoczynku.
BG Stanislaus J. Hoey, USA, ret.
MG Bob Hollingsworth, USMC, w stanie spoczynku.
MG Jerry D. Holmes, USAF, ret.
MG Clinton V. Horn, USAF, w stanie spoczynku.
RDML Gregory C. Horn, USN, ret.
MG James P. Hunt, USAF, (w stanie spoczynku)
LTG Joseph E. Hurd, USAF, ret.
BG Percy G. Hurtado II, USA, ret.
VADM Paul Ilg, USN, ret.
MG T. Irby, USA, ret.
LTG Ronald Iverson, USAF, spoczynek.
RADM (L) Grady L. Jackson
MG William K. James, USAF, ret.
LTG James H. Johnson, Jr. USA, ret.
ADM. Jerome L. Johnson, USN, ret.
BG Charles Jones, USAF, ret.
BG Gary Lee Jones, USA, ret.
BG Robert R. Jordan, USA, ret.
RADML Herbert C. Kaler, USN, ret
BG Jack H. Kotter, USA, w stanie spoczynku.
MG Anthony R. Kropp, USA, w stanie spoczynku
BG Charles Kruse, ARNG, ret.
RADM Chuck Kubic, USN, ret.
BG Enrique J. Lanz, USAF, ret.
BG Jerry L. Laws, USA, ret.
BG Douglas E. Lee, USA, ret.
MG Vernon B. Lewis, USA, w stanie spoczynku.
MG Thomas G. Lightner, USA, ret.
MG James E. Livingston, USMC, ret. MOH
MG John D. Logeman, USAF, w stanie spoczynku.
BG Robert W. Lovell, USAF, ret
MG Jarvis Lynch, USMC, ret.

Strona 5

LTG Fred McCorkle, USMC, ret.
MG Don McGregor, USAF, w stanie spoczynku.
LTG Thomas McInerney, USAF, ret.
RADM John H. McKinley, USN, ret.
BG Michael P. McRaney, USAF, ret.
BG Ronald S. Mangum, USA, ret.
BG James M. Mead, USMC, ret
BG Joe Mensching, USAF, w stanie spoczynku.
RADM WF Merlin, USCG, ret.
RADM (L) Mark Milliken, USN, ret.
MG John F. Miller, USAF, w stanie spoczynku.
RADM Ralph M. Mitchell, Jr. USN, ret.
MG Paul Mock, USA. gnić.
BG Daniel I. Montgomery, USA, w stanie spoczynku,
RADM John A. Moriarty, USN, w stanie spoczynku,
RADM David R. Morris, USN, ret.
MG James H. Mukoyama, Jr. USA, ret
RADM Bill Newman, USN, ret.
BG Joe Oder, USA, ret.
MG O'Mara, USAF, ret.
MG Joe S. Owens, USA, w stanie spoczynku.
VADM Jimmy Pappas, USN, ret.
LTG Garry L. Parks, USMC, ret.
RADM Russ Penniman, RADM, USN, ret.
RADM Leonard F. Picotte, ret.
VADM John Poindexter, USN, ret.
RADM Ronald Polant, USCG, ret.
MG Greg Power, USAF, w stanie spoczynku.
RDM Brian Prindle, USN, ret.
RADM JJ Quinn, USN, ret.
LTG Clifford H. Rees, Jr. USAF, w stanie spoczynku.
RADM Edward T. Reidy, USN, ret.
RADM William J. Ryan, USN (ret)
RADM Norman T. Saunders, USCG, w stanie spoczynku.
MG Richard V. Secord, USAF, w stanie spoczynku.
RADM William R. Schmidt, USN, ret.
LTG Hubert Smith, USA, ret.
MG James N. Stewart, USAF, w stanie spoczynku.
RADM Thomas Stone, USN., Ret.
BG Joseph S. Stringham, USA, ret.
MG Michael Sullivan, USMC, ret.
RADM (U) Jeremy Taylor, USN, ret.
LTG David Teal, USAF, ret.
MG Roberrt D. Tenhet, USA (w stanie spoczynku)
VADM Howard B. Thorsen, USCG, ret.
RADM Robert P. Tiernan, USN, ret.
LTG Garry Trexler, USAF, w stanie spoczynku.
BG James T. Turlington, MD, USAF, ret.
BG Richard J. Valente, USA ret.

Strona 6

MG Paul Vallely, USA, ret.
MG Paul M. Van Sickle, USAF, ret.
MG Russell L. Violett, USAF, ret.
BG George H. Walker, młodszy USAR Corp of Engineers, ret.
MG Kenneth Weir, USMCR, ret.
BG William O. Welch, USAF, w stanie spoczynku.
MG John M. White, USAF, ret.
MG Geoffrey P. Wiedeman, JR. USAF, ret.
MG Richard O. Wightman, Jr., USA, ret.
RADM Denny Wisely, USN, ret.
RADM Ray Cowden Witter, USN, ret.
LTG John Woodward, ret
 

Źródło:

https://flagofficers4america.com/opening-statement#393e50a9-590e-4cf3-a356-84bf2eec4e5b


 
16 maj 2021

 

  

Komentarze

 

Moim zdaniem to operacja białej flagi i przygotowanie na niekorzystny dla eskimosów obrót sprawy.

Niezależnie od togo kto rządzi? - to zawsze będzie ICH człowiek.

2021-05-16
Artur Łoboda

  

Archiwum

Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Obłęd KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
Death of Saddam Hussein in New World Order
styczeń 19, 2007
Arshi Khan, The Milli Gazette
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
Józef Piłsudski
Wzajemna lojalność i zaufanie obywateli

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
Poszukiwany - porwany (Bioferm cz.1)
styczeń 13, 2006
zn
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
"Uniwersalny" Wróg USA i Izraela
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
A comment to the 4-th Conference “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Sept. 27-30, 2006
październik 16, 2006
Marek Glogoczowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media