ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Bankructwo Ukrainy 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
więcej ->

 
 

Polacy, to istni... masochiści !


Jak długo będą narzekać Polacy na swój los? Socjalista Pilsudski nie zmartychwstanie, narodowiec Dmowski też nie. Nowe generacje i pokolenia przyszły na świat, na tej ziemi Polską zwaną i co? Tamci poprzednicy, to chociaż z kijami wyszliby do wroga, a my? A my piszemy jak zawodowi pismaki i wciąż, wciąż w tym samym tonie "plujemy" do tej samej bramki. Pytanie: gdzie jest narodu przywódca? Nie ma. Po prostu nie ma. Są jedynie udawacze, udawacze na linii bezgranicznej rozciągłości - tak jak działa guma... Żydzi, w swoich koszernach, to znaczy w swoich gazetach - które nie czytam, bo można zgubić rozum, logikę, fakty, prawdę, piszą z zamiłowania do swoich wrogów Polaków tak, cytuję: "Polacy ciągle narzekają". I myślę sobie, co jest grane? Co jest grane, że nawet ponarzekać nie można (w swoim?), czy może już nie w swoim kraju, ojczyżnie. Pod okupacją sowiecką, nawet sekretarz Alosza czy sekretarz Wańka nie miał o to pretensji. A ci, obecni okupanci, nawet im polskie narzekanie przeszkadza.

Dzisiaj czytam (w polskiej gazecie), naprawdę są jeszcze polskie, kilka tytułów, że w Szydłowcu 40 procent mieszkańców nie pracuje, są na bezrobociu. Znam Szydłowiec, bo i tam w okolicach mieszka moja bliska rodzina, w Chlewiskach i w Budkach II. Pamiętam Kieleszczyznę z okresu mojego podlotkowania. Za wujkiem "Meksykiem" - tak go nazywali, mieszkało czterech braci. Pozostała przy nich ich drobnej postury matka. Najmłodszy służył w ramach ludowego wojska, oficer w stopniu kapitana, starsi, to partyzana spod sztandaru Armii Krajowej. Najstarszy miał na imię Stanisław; zawsze w tym dawnym mundurze polowym, jeszcze z wojny, z lasów partyzanckich, no i w tych gumiakach szerokich z filcem na górze. A radio "Wolna Europa" dla niego był całym światem. Tylko mój wujek Stanisław Sowiński miał w tamtych latach radio na karbitówę, tak chyba się to nazywało. Akurat te strony na Kieleszczyżnie były zaniedbane do tego stopnia, że mieszkańcy tych okolic żyli jak "jaskiniowcy". Tak jak górnicy pod ziemią, tak oni na powierzchni kuli ziemskiej spacerowali z lampami karbitowymi. Jak widać więc, "karbit" był szlachetnym wtedy surowcem. Zatem "Wolna Europa" była tym Boskim zbawieniem. Mężczyżni przychodzili do wujka, i jak w kinie uporządkowane krzesełka, a na nich siedzieli patrioci polscy i słuchali do póżnej nocy. Jako dzieciak wpatrywałem się w ich porośnięte twarze, i zawsze czekałem na dodatkowy komentarz z ust sąsiada - partyzanta. To był niesamowity politycznie człowiek. Wiedział dużo, i można było mu zaufać.

Wspólczesne pytanie: dlaczego jesteśmy masochistami? Czy dlatego, że lubimy nimi być? Coś tu nie tak. Gdzieś spadła czarna chmura i zatruła nam odwagę. Nagle gdzieś znowu czytam, że Izrael nie jest zadowolony z obecnego rządu. Najbardziej drażni tych cwaniaków sam minister edukacji Roman Giertych. Pytam się księżyca: co tu ma wspólnego Izrael do polskiego rządu? Dlaczego Polacy nie interesują się izraelskim rządem? Dlaczego nie piszą w swoich mediach - tak już skromnych pod względem ilości, że jakiś tam minister Mosiek Stoltzman lub Icek Berman nie powinien być ministrem edukacji. Co, razi coś w oczach i uszach? Pisałem w jakimś artykule, że XX wiek był w Europie Wschodniej zamordyzmem przez żydów. Rewolucja bolszewicka, I wojna światowa, II wojna światowa, komunizm sowiecki po 1945 roku... Epoka fanatyzmu politycznego i ludobójstwa na skalę rekordową w historii życia na ziemi. Ale ten XXI wiek, przed nami doprowadzony zostanie do nieistnienia wielu państw w Europie. Polska jest na tej liście zniknięcia z mapy Europy. Bo w tym kierunku to idzie. Czarni mocarze tego głośno nie mówią, ale...

Zobaczcie, gdzie są Polacy? Czy mamy stadiony? Nie. Bo wrogowie wewnętrzni nie pożądają sukcesów sportowych akurat przez Polaków zdobywanych. Młodzież polska musi być uboga. Po co ma być wysportowana i zdrowa... Buduje się instytucje, biurowce, banki - ale - te gmachy nie są nasze. W nich rządzą Bermany i Stoltzmany! A my, nawet nie nazywamy się "tanią siłą roboczą". My nie możemy się tak nazywać, przyjdzie zza sąsiedzkich granic ze wschodu jeszcze tańsza siła robocza. Zagłada Narodu Polskiego przed nami. O to przecież chodzi. Nie mógł tego dokonać Hitler, Stalin, Breżniew - choć straszyli czołgami, to dzisiaj przy nowoczesnej technologii można to robić ustawami. Zagłodzić naród bez policji politycznej. Wprowadzić takowe "niepubliczne" przychodnie i szpitale, w naszych komunalnych obiektach. Bo co znaczy przymiotnik: n i e p u b l i c z n y. Co znaczy i z czym skojarzyć, z prywatą! Siedzą sobie lekarze - kapitaliści, i walą po kieszeni schorowanego człowieka, który biedniejszy jest od peerelowskiej podeszwy. Nawet nie pasuje go nazwać "pacjentem". Lekarz - kapitalista i, nędzasz... Czyim jest niewolnikiem? Ktoś mądry odpowie, "niewolnikiem systemu". Ale ten system tworzą ludzie, zawsze. Tak jak (wyrzeżbili) bolszewizm, socjalizm, komunizm, faszyzm. Dziwię się, że stara cywilizacja, germańska, dała się na to nabrać. Przecież naród niemiecki masami chodził do kościoła. Póki, no właśnie, wrogowie chrześcijaństwa przeciwko tej wiary, tej religii katolickiej z Rzymu, nie rozpalcerowali na naczynniki pierwsze. A skąd w tej tradycji ściągnęliśmy pomysł choinek, jak nie z Niemiec. Dzisiaj, o wiele wcześniej Niemcy zostały "oczyszczone" z przyszłości własnego narodu. Za żyda Hitlera został naród niemiecki ukarany. Naród, bez przyszłości. To co o nas można powiedzieć. My, z niewoli rosyjskiej pod kaptur żydowskiego przodownictwa. Oni tylko na "przodku"..., im tylko władza i profity. No i plan na Polskę z referatu Jakuba Bermana, to oczywiste.

Nie mniejcie czytelnicy do mnie żadnej pretensji, ja opisuję to, co widzę, co słyszę, o czym czytam. Wielu wibitnych publicystów, historyków, eseistów napisało. Ja łączę te myśli, te fakty, dodaję swoje. Rozumiem rozżalenie i u żydach, którzy są w niejednym rozumowaniu propolskimi obywatelami, walczyli za ten kraj w okupacji hitlerowskiej, potem w okupacji bolszewicko-sowieckiej, jako opozycjoniści. Przecież w rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość jest wielu żydów, to widać. Chcą coś poprawić, zmienić ten stan. Ale, czy dadzą radę? Polska jest zepsuta. Ludzie z głowami opuszczonymi, jakby na chodniku szukali odpowiedzi. Mistyfikacja życia, nerwowość, agresja, apatia, fałsz, megalomania, nienawiść - to wszystko składa się na MASOCHIZM !!! Tylko z siekierami chodzić po ulicach. Patrzę na tę młodzież, skancerowana obłudnie przez media i kooperację zniewieściałej komercji. Chodzą jak te manekiny... Pokolenie dawno zmarnowane, bez uczuć, egoistyczny walor poniżania już własnego życia. Pokolenie - jak ofiara transformacji. Pokolenie złodziejstwa w biały dzień. Tylko rozebrać się nago, to jeszcze pozostało. W ogóle pokolenie nieumiejące bronić swojej ojczyzny. Ucieczka jest wyjściem. W obce kraje tak, ale co z Polską? Czyja ona będzie? Czy Polska - żydowska? Czy Polska - polska...

31.05 - 1.06.2006. Ustka
1 czerwiec 2006

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Archiwum

"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
Platforma programowa anarchosyndykalistów
grudzień 15, 2003
Adrian Dudkiewicz
Ukryta potęga - Kapłan przed plutonem egzekucyjnym
listopad 5, 2007
...
Znam
marzec 5, 2003
Artur Łoboda
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
Lichwiarski Kapitalizm
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel o unikanie emocjonalnych wypowiedzi i osądów, a podawanie do wiadomości ogółu ?ródeł, nazw, liczb...
styczeń 26, 2007
antycenzor
Na ratunek
październik 13, 2003
PAP
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto naraża Polskę na zniszczenie?
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Światowe protesty przeciwko atakowi żydowskich terrorystów na Gazę - wideo z różnych części świata
styczeń 11, 2009
hgw
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
Czy Adolf Hitler był przestępcą?
Lech Kaczyński skazany za zniesławianie Wachowskiego

czerwiec 26, 2005
Adam Sandauer
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media