|
"W Polsce nie ma choroby"(?)
|
|
"Do tej pory nie stwierdzono w Polsce żadnego przypadku zachorowania spowodowanego koronawirusem - poinformował na konferencji Andrzej Duda po spotkaniu m.in. z premierem i ministrem zdrowia."
Komentarz:
Aby wykryć wirusa trzeba mieć do tego odpowiednią aparaturę i niezbędne kwalifikacje.
Widocznie "specjaliści" pisowskiego Ministerstwa zdrowia nie znają się na "procedurach".
A pisowskiemu Rządowi taka sytuacja jest na rękę.
Wszędzie wokół Polski wykryto zarażonych a Nasz Kraj pod kolejnymi rządami jest "zieloną wyspą".
|
|
2 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Załóżmy, że faktycznie tego wirusa u nas jeszcze nie ma.
Ja się boję, że ta skretyniałą opozycja, żeby wygrać wybory, wyśle jakiegoś swojego KOD-omitę, żeby ten pojechał się gdzieś zarazić i tę zarazę do Polski przywlókł.
Teraz - godz.10.30 trwa posiedzenie sejmu na wniosek prezydenta (!) Zaczęło się wystąpieniem G. Brauna, który kpił z tego posiedzenia, które ma niby uznać wirus za nielegalny (!). Ale zdążył ostrzec przed wprowadzanymi tylnym wejściem zmianach, które są kardynalne dla obywateli, bo ograniczają ich wolność, pozbawiają odszkodowań i jeszcze o czymś, ale pani marszałek jak kiedyś Komorowski odebrała mu głos i wyłączyła mikrofon. Trzeba za jakiś czas poszukać co wie G. Braun.
|
|
2020-03-02
Alina
|
 |
|
|
Podstawowym problemem tego wirusa jest wysoka umieralność.
Bo gdyby poważnie traktować informacje o liczbie zakażonych na świecie - to przecież obecnie w Polsce więcej osób choruje na tradycyjną grypę.
Mam jeszcze jedną nadzieję, że ten szczep wirusa nie jest tak groźny dla ludzi z północy - którzy nagminnie łapią podobne infekcje i dlatego są bardziej uodpornieni.
Może z tego powodu nie było jeszcze u Nas wypadku śmiertelnego.
Prawdopodobieństwo, że akurat w Polsce nie ma tego wirusa - gdy jest wszędzie dookoła - jest bliskie zeru. |
|
2020-03-02
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| A może jest to wirus, który nie czepia się ludzi z polskimi genami? Kto wie jakie są wyroki boskie? :) |
|
2020-03-02
Alina
|
 |
|
|
Jak już to raczej z polskimi paszportami:),
bo te geny są różne. |
|
2020-03-02
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Dziś rano w "Jedziemy" podali jak to w Japonii nie można kupić polskiej wódki jako antidotum na wirusa. Niestety tej informacji towarzyszył obrazek o szkockiej whisky z podobnym działaniem.
No to wiadomo, że leczenie wirusa może być nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. W samolotach od dziś powinni podawać na popitkę setkę żubrówki każdemu pasażerowi bez względu na wyznanie. Nie chce wypić - WYPAD!
A żubrówkę dlatego, że dobra, polska, a poza tym pachnie świeżym siankiem a nie wódką :) Na zdrowie! |
|
2020-03-03
Alina
|
 |
|
|
| To chodziło o polski spirytus do odkażania. Ale dziennikarze to nieuki. |
|
2020-03-03
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Nie sądzisz, że odkażanie wewnętrzne może być skuteczniejsze niż zewnętrzne?
Przecież alkohol przechodzi przez bariery jelitowe bezpośrednio do krwi i płuc, - policja robi pomiary alkoholu w wydychanym powietrzu! Czyli jeśli wirus dostał się do płuc, to wódka jest najszybszym lekarstwem na to świństwo.
A jak jeszcze się to zakąsi czarną rzepą, to wirus ma marne szanse. |
|
2020-03-03
Alina
|
 |
|
|
Czysty alkohol jest jak chlorek sodu (czyli sól warzona). Może tylko zniszczyć organizm - choć na chwilę zabije zarówno bakterie chorobowe - jak też ważne dla organizmu drobnoustroje.
W Naszej tradycji mamy "nalewki", które są ekstraktem soków z domieszką alkoholu, bądź mocno sfermentowanymi sokami.
Prawdziwe nalewki i wszystkie podobne wytwory porównuję do soli kamiennej (morskiej), która jest niezbędna dla organizmu.
Picie czystego alkoholu jest niczym zażywanie antybiotyku bez osłony bakteryjnej. Może skończyć się tylko poważnymi komplikacjami.
Wierz mi, że i w tej dziedzinie mam bardzo dużą wiedzę dlatego namawiam do nalewek na bazie np:
czarnego bzu, aronii, głogu, owocu róży, morw, czarnej i białej porzeczki, borówek, wiśni, a nawet soku ze śliwek.
To najwspanialsze lekarstwa na prawie wszystko.
Jak dodasz do tego cyjanek w naturalnej postaci, a więc pestki owoców to możesz się wypiąć na lekarzy - o ile nie przebywasz w niezdrowym środowisku - na przykład nad silnymi ciekami wodnymi. |
|
2020-03-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
|
Tak bylo, tak moze jeszcze byc...
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
|
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
|
niestrudzeni - z kart historii
luty 21, 2003
Ż Ś Mirosław M. Krupinski
|
Refleksje jeszcze raz
czerwiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
|
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
|
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
|
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
|
LABIRYNTY KORUPCJI
luty 28, 2003
|
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Czy odbędzie się 13 maja referendum na temat współudziału Polski w agresji na kraje Islamu?
grudzień 28, 2006
PAP
|
Fiasko walki o kontrolę ropy naftowej Iraku?
maj 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?
styczeń 28, 2008
z AFP - Ziemowit Szczerek
|
Do błędów, nagromadzonych przez
przodków, dodali to, czego nie
znali ich przodkowie - wahanie
się i boja?ń........
wrzesień 9, 2002
Zygmunt Krasiński Nie-boska komedia
|
Egipskie imperium białego człowieka.
sierpień 31, 2006
Zbyszek Koreywo
|
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|