|
Jak do tego doszliśmy?
|
|
Okazuje się, że "demokracja" to fasada pod zgnilizną moralną!
W jednym momencie demokracje na całym świecie zamieniły się w totalitaryzmy sterowane przez grupę degeneratów posiadających największy na świecie kapitał.
Jak mogliśmy dopuścić do degeneracji zawodu lekarza i przeistoczenia się tej grupy zawodowej w szturmowców koncernów farmaceutycznych?
A szczególnie niebezpieczne jest to, że WSZYSTKIE większe media przeistoczyły się w kowidowy Der Stürmer.
Stosują te same metody propagandy.
Najpierw wystraszyli ludzi niewidzialnym zagrożeniem, a później pokazali "wroga" - w postaci ludzi potrafiących myśleć.
Historia pokazuje jednak, że każda tyrania się w kiedyś kończy.
"Tysiącletnia Rzesza" nie trwała nawet 12 lat.
Jak długo potrwa pisowski nazizm - czyniących z Polski "gubernię"?
Na pewno doczekam jego końca.
|
|
23 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pan Horban, żydoukraińska morda Morawera obwieścił, że mamy "siedzieć" w domach, bo szaleje jakaś zaraza, na którą ludzie nie chorują, nie umierają ale są wskazywani administracyjnie jako groźni dla reszty społeczności.
Aberracja osiągnęła już najwyższy poziom ale mało kto to dostrzega. Rzeczywiście, całkiem jak w latach '30. Niemieckim Hansom też wtedy wystarczały 'prawa pracownicze'. Po prostu bydło dobrze karmione nie buntuje się. A jak dostanie kapelutek z piórami i szpadę, to jest w siódmym niebie, vide Ślązacy. Stąd też pracownicy branży medycznej, en masse, bez szemrania dobijają staruszków na żądanie administracji polin.
A za każdego dobitego 5000 zł. |
|
2020-10-23
hens
|
 |
|
|
| ...ha.. pytanie, czy pavulon ma znacząco większe wzięcie niż zazwyczaj? |
|
2020-10-23
hens
|
 |
|
|
Doszliśmy poprzez:
a) koncentrację kapitału,
b) oderwanie emisji pieniądza od parytetu,
c) poprzez medialne kreowanie potrzeb zbędnych, kosztochłonnych,
d) poprzez oderwanie produkcji od miejsca jej zbytu,
e) poprzez zastąpienie gospodarki ekstensywnej, intensywną,
f) poprzez wdrażanie technologii, które są wrogie człowiekowi i które zastępują ofertę, którą niesie przyroda i która nie podlegała zawłaszczeniu, poprzez patenty i prawa autorskie,
g) poprzez degenerowanie sfery sacrum i jej ośmieszanie, podnoszenie profanum do sacrum,
h) poprzez spisywanie praw i generowanie pustych praw pozytywnych, w zaprzeczeniu naturalnych,
i) poprzez stopniowe odzieranie CZŁOWIEKA z godności i zmasowane ośmieszenie honoru,
j) poprzez zmianę sposobu prowadzenia wojen, która odsuwała konfrontację: człowiek - człowiek zastępując machinami, które śmierć zadają bez patrzenia w oczy wroga,
k) poprzez wprowadzenie chaosu pojęciowego, który zakrył niezmienne reguły sprawowania i dziedziczenia władzy iluzją fałszywych imponderabiliów i didaskaliów (vide quasi demokracja),
l) poprzez rewolucję w muzyce i wprowadzenie np.dodekafonii,
m) poprzez wprowadzenie performensu i tzw. "sztuki nowoczesnej".
i wiele, wiele innych, pozornie niezwiązanych z tym co napisałem i sobą wzajemnych zdarzeń. |
|
2020-10-23
Magellan
|
 |
|
|
| ps pavulon to archaik. My jesteśmy już w erze kenozoicznej extra prim. |
|
2020-10-23
Magellan
|
 |
|
|
Sumliński MOCNO wRealu24! Oszukano nas?! Pandemia to zasłona korupcji, kłamstwa i złodziejstwa!
https://youtu.be/_FMHr2GuV10?t=668 |
|
2020-10-23
Alina
|
 |
|
|
Sumliński nie jest wiarygodny Pani Alino.
Proszę nad tym się zastanowić. Jest to odbicie lustrzane Brauna.
I tyle. |
|
2020-10-23
Magellan
|
 |
|
|
Magellanie!
Może właściwsza byłaby ocena tego, o czym mówi Sumliński niż krótkie stwierdzenie, że jest niewiarygodny. Konkretnie tu w czym?
Zastosował Pan propagandowy zabieg: nie słuchaj co mówi Sumliński (TVP, ksiądz, Radio Maryja, sąsiad, lekarz, Braun, ...) bo to obciach, który to zabieg odcina człowieka myślącego od innych źródeł informacji, żeby tylko nie myślał, nie wiedział, i jak to ostatnio ujął biedny człowiek wyznania niewiadomego Wojciech Mann, był "człowiekiem rozumnym" na obraz i podobieństwo takich Mannów, Lisów, Żakowskich, Michników, Pszoniaków (śp. "nie świruj"), a nawet Krystyny Jandy i wszystkich jemioł z jej otoczenia.
Ponawiam więc pytanie: która z informacji podanych przez Sumlińskiego jest niewiarygodna, albo - skoro sam Sumliński jest wg Pana niewiarygodny - to czy wszystkie podane informacje są niewiarygodne?
A może sam Magellan jest mało wiarygodny, bo używa nazwiska ukradzionego komuś innemu, sławnemu, zamiast jak Sarmata używać własnego? |
|
2020-10-24
Alina
|
 |
|
|
Alino
Magellanem zostałem nazwany przez Gospodarza, hen 13 lat temu. Jest to do zweryfikowania u źródła.
Sumliński jest niewiarygodny ze względu na to, że stosuje retorykę, która przyświecała krytyce politycznej i gazecie Michnika. Dużo szumu i zapowiedzi przy miniumum treści. Wystarczy przypomnieć sprawę promocji książki z Panią Kurek i tym emerytowanym ubekiem. Kolendowanie od sali do sali, celem promocji i skupienia uwagi.
Dalej, nazwał on inwestycję budowy III nitki rurociągu Przyjaźń mianem największej afery III RP. Traf chciał, że pracowałem wtedy u Inwestora i sprawę znam. Nic co głosił w tej sprawie nie było kwestiami istotnymi, a sprawy ważne skrzętnie omijał. Kolejno książka, w której rzekomo sypał nazwiskami sędziów apelacji gdańskiej, którzy byli i są powiązani z układem developerów. Kupiłem tę książkę, bo temat jest mi bliski i prowadzę sprawę, właśnie z udziałem układu developer - sędziowie, co jest dla wszystkich zaangażowanych w sprawę oczywiste.
I co, wymienił dwóch sędziów rejonowych i jednego z okręgu. A gdzie ci z Apelacji, którzy decydują o kręceniu tych lodów?
Facet promuje siebie i swoją ferajnę i tyle. Przecieki kontrolowane i ograniczone.
Ja nie mówię, że Braun bredzi, ja tylko mówię, jakie ma on wyznaczone zadanie wobec nas. Facet jest bardzo inteligentny, rozerudytowany i elokwentny. Ale to nie oznacza, że nie jest podstawiony jako swego rodzaju koń trojański. Może nawet on sobie do końca z tego nie zdaje sprawy. Ale zdaje mi się, że jest na to zbyt inteligentny. |
|
2020-10-24
Magellan
|
 |
|
|
ps
co do tych Manów, Żakowskich etc., wydaje mi się, ze na poziomie tego portalu dyskusja na temat tych hominidów jest bezprzedmiotowa.
A co do obciachu, to ja w takich klimatach się nie poruszam.
Nie adoruję nikogo, do żadnych środowisk, w tym o ich opinie nie zabiegam i nie aspiruję.
Jeśli Gospodarz zechce, nie widzę problemu ażeby podpisywać się pełnym imieniem i nazwiskiem.
Kwestia z mojej strony jest otwarta. |
|
2020-10-24
Magellan
|
 |
|
|
Przyznaję, że to ja zaproponowałem nick Magellanowi i go przyjął.
Sumliński mówi bardzo dużo i nic z tego nie wynika.
Dlatego sam - nigdy nie zamieściłem jego wypowiedzi - bo nie widziałem potrzebny.
W wypadku Brauna mam czasem bardzo poważne obawy, że to tylko gra.
|
|
2020-10-24
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Alino Szanowna
kończąc watek personaliów, nazywam się Krzysztof Michalski i nie kryguję się, w przeciwieństwie do Szanownej Ciebie (Pani) przyznać do rzeczonych personaliów. |
|
2020-10-24
Magellan
|
|
|
|
Kolejny przekręt Unii za posrednictwem ARiMR
lipiec 18, 2002
PAP
|
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
|
Kara śmierci w imię obrony koniecznej
sierpień 8, 2006
Jan Jarota
|
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
|
Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
|
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
|
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
listopad 21, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Pytanie retoryczne
sierpień 9, 2006
Jan Kaniewski z Warszawy
|
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
|
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
|
Czy to prawda...?
czerwiec 20, 2004
Piotr Mączyński
|
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
|
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
|
Prowokacja była głośna, wyjaśnienie ciche
listopad 7, 2004
Artur Łoboda
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
|
Ważne Powody Zagrożenia USA
lipiec 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|